1980 li yıllarında istanbuldan benim öyüme gelen bir kişiyi arıyorum

unal231

Member
farkındayım belki bazı arkadaşlar beni cahil biri olarak görüyo olabilir ben daima gördügüme dokunduguma inanırım benim gördügüm dokundugum bir olaydır bu birde şu tılsım olayına deginmek istiyorum çogu insan internetten birşeyler ögrenip kendini profosör sanıyo belkide hayatında 1kez araziye çıkmayan arkadaşlar var ama ben çogu günlerde gece zifiri karanlıkta tek başıma birşeyker görme maksadıyla araziye çok çıkmışlıgım var

unal231

Member
merak ediyorum siz arazide gezerken 50 m kıyınızda bir otomobillin lambalarını yakarak haraket haraket ettigini gördünüzmü hiç siz bunda ne var diyeceksiniz belki sizce bu normal birşeymi

unal231

Member
arazıdeki yol asfalt degil kumlu yolda degil ve ve yagmur yagıyo gece saat 01 civarı ben aracı kendi aracımla takip ediyorum sizce burayakadar sanırım çok normal dogru bu olay çok normal ama anormal durum önden giden aracın izleri yoktu ve yol çamurdu

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
merak ediyorum siz arazide gezerken 50 m kıyınızda bir otomobillin lambalarını yakarak haraket haraket ettigini gördünüzmü hiç siz bunda ne var diyeceksiniz belki sizce bu normal birşeymi
Çok mistik fantastik bombastik bir durum.
Farklı hallerde de görülmusmudurki..birde bu emaneti kendin alsan değerlendirsen.sonra ihtiyacı olanlara pay etsen güzel olmaz mı ..varsa görsel resim video vs mekanı araziyi görsel belki bı faydamiz tokunur.