1980 li yıllarında istanbuldan benim öyüme gelen bir kişiyi arıyorum

unal231

Member
anlaşildı ilgilenen olmadı ben kaçıyom by

mayhem

Co Admin
Co Admin
Pekte gönlün yok gibi vermeye zaten nasıl bir ilgilenme bekliyorsunuz anlamış değilim.

Kadircan

Member
Yetkili arkadaşların hemen bu tür konulara müdahale etmeleri gerekir. Aman dikkat !

Metalicvoice

Operatör
Burdan o yaşlarda bir adam çıkıp o kişi benim dese neyapcan? :)

yoksa adamın hakkını gaspettin de vicdan azabından kul hakkıyla göçmeyim diye mi dertlendin anlat bakalım usta?

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bendim sizin köye gelen, emaneti devlete teslim et ünal. Son isteğimdir.

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Örnek olması açısından konuyu bir süre yayında tutup sonra sileceğim. Bu tür Tokatçı işlerine karşı tüm üyelerimiz uyanık olsun.

Marco

Bilgili Üye
Bakalim hele daha neler göreceğiz. Gün geçtikçe ilginç paylaşımlar da artıyor

Moneyman

Bilgili Üye
İşte şu topik bile ülkemizde ki tokatçılığın sahtekarlığın gelmiş olduğu noktayı bize gösteriyor, diyorum ya bu son 2 senedir dolandırıcılığın zirve yaptığı hatırlamıyorum sadece define olaylarında değil hayali para transferleri swiftler, manat ve türevleri, saçma sapan hareket eden maddeler kırmızı veya siyah bilmem ne diye satılmaya çalışılan maddeler, Elmas yada Yakut vb. Diye Satılmaya çalışılan objeler, sahte kitap vb, Göktaşı uzaytaşı vb, saf alüminyum vb., liste uzar gider..ve ne yazık ki insanlar zamanlarını ve çoçuklarının rızkını böyle boş işlere harcıyor..daha aklıma gelenlerin haricinde de vardır illaki..arada yazıyorum bunları belki birileri okur akıllanır diye..ŞUNU UNUTMAYIN KİMSE DURDUK YERE ORJİNAL DEĞERLİ OLAN BİR ŞEYİ SİZİN TELEFONUNUZA WHATSUPP A GÖNDERMEZ..

nathandrake

Aktif Üye
İşte şu topik bile ülkemizde ki tokatçılığın sahtekarlığın gelmiş olduğu noktayı bize gösteriyor, diyorum ya bu son 2 senedir dolandırıcılığın zirve yaptığı hatırlamıyorum sadece define olaylarında değil hayali para transferleri swiftler, manat ve türevleri, saçma sapan hareket eden maddeler kırmızı veya siyah bilmem ne diye satılmaya çalışılan maddeler, Elmas yada Yakut vb. Diye Satılmaya çalışılan objeler, sahte kitap vb, Göktaşı uzaytaşı vb, saf alüminyum vb., liste uzar gider..ve ne yazık ki insanlar zamanlarını ve çoçuklarının rızkını böyle boş işlere harcıyor..daha aklıma gelenlerin haricinde de vardır illaki..arada yazıyorum bunları belki birileri okur akıllanır diye..ŞUNU UNUTMAYIN KİMSE DURDUK YERE ORJİNAL DEĞERLİ OLAN BİR ŞEYİ SİZİN TELEFONUNUZA WHATSUPP A GÖNDERMEZ..
Tabii insanlar tecrübe aktarımı yapamıyor sıkıntı burada yoksa bilimsel olarak her türlü bilgiyi hocalarından öğrenebilen insanoğlu teknolojik olarak cok ileride olmasına rağmen hala 1000 yıl önce yapılan hataları yapabiliyor burada atasözleri ve özlü sözlerimizi kulağımıza küpe etmeliyiz sizin sozettiginiz dolandırıcılık konuları ile ilgili mesela 1.Bedava peynir fare kapanında olur.2.Bir şey pgerçek olamayacak kadar iyiyse kötüdür.Son olarakta akçeli bir işle karşılaşıldığında kendine neden ben sorusunu sormalı bu gibi durumlarda