Sahipli bir define alına bilir mi?

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Çok boş bi olay dedektör minerale ötmüş kazmışlar boş çıkmış sonra o boş dedektör tekrar ötmüş sonra devreye cinciler girmiş başlamışlar hikaye yazmaya sonra bu kardeşimiz bu yaşananlardan yola çıkıp gerçekten orda bişey olduğuna inanmış sonra bize danışmış... Daha geçen gün bi konunun altına yazdım bunlar hep hikaye diye. Kardeşim bu boş yere ve boş muhabbetlere kulağını tıka işine gücüne bak benden sana tavsiye. İllede biyerle uğraşıcaksan daha gerçekçi yerler olsun

codex

Aktif Üye
Cinden ziyade peri seven birisini bulman lazim. Eger kabul ederlerse anlasma karsiligi isini yaparlar. Sen onlardan birsey istiyorsan, istedikleri bir seyide vermek zorundasin. Yoksa haciyla hocayla hic birsey bulamazsin.

Safakk

Bilgili Üye
Okadar olay budur usta cin varlığı var yok değil ama cinciler vede bizler cin olmuşuz cinler bu gidişle mesleği bırakacaklar bizleri görünce yol değiştirir olmuşlar artık tecrübe yoksa malzeme yoksa define işi biraz zor vede hayel olur üsran üsran aç gözlülükte çarpılmaya davetiyedir definede

The Thing

C*
Süper Moderatör
Daha öncede yazmıştım bir kez daha yazma gereği duyuyorum :)
3 harflilerden değil 5 harflilerden korkacaksın, sen önlemini aldıktan sonra ,itikat sahibi isen ,bilincin yerinde ise eğer ,sana ruhani 'den zarar gelmez, ama faniler için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim.

Sercan38

Yeni Üye
Almanin tek yolu var sen ugur kulac defineciler baskaninin sattigi bir kitap var isarerlerin sirri ve tilsimlarin cozumu ile alakali ben ce cok iyi bir kitap

karakartal88

Aktif Üye
Kardeşim cinler mali sahiplenir ama bi yere götüremez sadece makina cihazla oynar ve insan üstünde etki yaparlar metafizik olarak.caydirirlar birbirine düşürür ler halsizlik hali olur hepsi bu yasanmisligimiz vardir bunlar hikaye degil.mal kaçmaz zzzz

Safakk

Bilgili Üye
Cinler onu yapar tılsımlı malzemeysede ulaşır vede direk alır gidersende çarpılırsın bunuda gördüm ölende oldu bu şekil mal alanların içinde taşıma olayına yorum yok

hepastios

Editör
define ile cinlerin vs bi alakası yok arkadaşım inanma öyle şeylere
cin vardır doğrudur ayetlerle sabittir fakat define ile işleri olmaz yok öyle birşey
çalıştığınız yerde doğa üstü olaylar olması orada yaşayan cin tayfasını rahatsız ediyor olmanızdan kaynaklıdır aksi halde cin ve altın ilişkisi tamamen hurafeden ibarettir
Aynen katılıyorum rahatsız olan tayfa onu almanı engeller

mavikorku

Moderatör
Moderatör
Hep bu söylentiler çoğu kişiye kas yaptırdı.. Söylentilerden ziyade arazinin varsa fotosu, varsa işareti, yakınında dere şelale (kuruda olur) geçmişinde kimler yaşamış, yakınlarda açılan bir oda var mıymış.? Bilgiler lazım maalesef yormayın bu yaşlı kurtları :)