Sahipli bir define alına bilir mi?

SaimCan

Yeni Üye
Bende pek bisey anlamadim bu isten yamukluk var gibi sanki..hoca bu is yapanlara mal yok demiyor agizlarina balı çalıyor ama alamazsiniz demeye getiriyor sonrada alinir ama şöyle şöyle biri alacak diyor...ne oldugunu kimin alacaginada kadar bilgi sahibi ilim sahibi olan hoca ordaki 2 aile dediklerinide istese aninda kovar ordan yada alacak kisinin bilgisine ulastiysa ordakilerle diyologa girmistir demektir.o zaman ordakilerle konusup anlasip işi yokusa surmemelerini soyleyip ne isterler ordan gitmeleri icin ogrenip onlari ordanda yollayabilir..benim anladigim oraya gelenler ya hoca degil yada ilimleri yetmiyor iyi birilerini ilim sahiplerini bulup şansınızı öyle deneyin olayin aslini ogreninki kafada soru isaretleri kalmasin diye..yer altinda alinmayacak alinamayacak mallarinda disinda geri kalan hersey Allah in izniyle nasibiyse bir insanin alinamaz diye bir kaide yoktur
Valla şaştım kaldım üstad ne yapıcam bilmiyorum.Hocalara sahsen guvenemiyorum zamanında bizimkiler gitmiş bi kac kisiye onlarida anlattim size kime danismak gerek bu konuda bilmiyorum sorusturdum biraz cevrede ama bu isi hakkiyla yapana rastlayamadim eskisehir civari bildiginiz biri varmi bu islerden anlayan?

R00T

Profesyonel
Co Admin
Nacizane Şahsi fikrimi beyan etmek isterim.Bak kardeşim bir yer tılsımlı yada sahipli felan ise , bir kere sen o alma niyeti ile bölgeye giderken mutlaka bir garip sesler kafanın içinde duyarsın belki yanındaki biri duyar uyarı 1 bu . Uyarı 2 Tam üzerine vardığında çalışmaya başlayınca doğru yere yakın isen görüntü görürsün .Bırakıp çekilmeyen arabın şapalığını yer.Eğer sen bu yerde uyarı alıp görmediysen yada yanındakilerden biri birkaçıda olabilir.Geriye kalan hatadır.Yanlış tespitlerdir.Herşeyi sahiplenme tılsıma bağlamakda fayda görürüm.
Saygı ve Sevgi ile kalınız.

slax

Yeni Üye
cinler gayb i bilmez bu sebeple cinci takimida gaybi bilmez ayrica cinler definenin bolgesini genis alani soylerler var bu bolge veya yok diyebilirler ama daha fazlasini soylemezler yeminlidirler soyledelerdi simdiye kadar butun cinci takimi ulkede gomu koymazdi bak iki yil once yasanan olayi anlatim arkadasimin yakin dostunun babasi cinci hocalik yapiyo buna iki koylu geliyo isaretli kaya felan var tarlada hocam diyolar bizim hoca da cinci uyanikya gosterin yerinde bakalim diyor gidiyorlar hoca adamlari kandiriyo burasi cok tehlikeli ben bile acamam carpilir helak olursunuz diyor adamlarla ayriliyor ayni gece iki oglunu alip kazip mali aliyorlar simdi ogullarinin altindaki arabalari isyerlerini gorun oyuzden cinci takimi şaplakci tokatci isi inanmayin gitmeyin onlarla ya yeriniz den ya caninizdan olursunuz tilsimli ise zaten sen neyaprsan yap alamazssin tilsimla buyu farkli seylerdir tilsimi gercekten cozemezssen omrun boyu kazar durursun

Sercan38

Yeni Üye
Tilsim gercekte var nasil inanmazsiniz anlamiyorum

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Tilsim gercekte var nasil inanmazsiniz anlamiyorum
Tamam ustam var..varda herkesin aradığı cevapşu..neden hep garip gureba ihtiyacı olanların başına geliyor.neden onlara denk geliyor.son elli yılda.güçlüler tarafından dünyanın malı çıkarılıp okutulmuş hepsinin keyfi gıcır..bey gibi yaşayıp koca firma sahibi olup hayatın tadını cıkarıyolar gelecek kaygıları yok..dersenkii.çolçocuğundan çıkıyor..takip ettip hepsininde ailesi mükemmel yaşıyo.saglıklarıda iyi ..eeeee geriye tek seçenek kalıyo alttabakayı fukarayı bu gomulerden uzak tutup kandırmak içinn.tezgahtırr..sen bilmeden evliya zat mezarı kazarsan hoca dahil herkes tabiki çarpılır..felçli kalırr...bunun cevabı kısaa ve net olarak varsa herkes define işini bıraksın.binlira maaşa talim etsin.ekmeğe soğana muhtaç kalsın..ezikce yaşasın ozaman.hep zenginler patlassın gömüleri..

Safakk

Bilgili Üye
Cin vardır ama gömüsüde alınamaz diye bişey değil aaa gömüyü alamassın bilgisizlik vede tecsisat eksiktir ozaman bu malzemeyi bulamassında alamassında cincilerin elinede düştünmü yok bu yok şu bakar durursun onları sonuçta gömü bulamassın demek oluyor ben bunu gördüm vede anladım.....

Safakk

Bilgili Üye
Vede çok cinci hoca bozuntusu gördüm kaçmaya yetiştiremedi boş cinci hocaları boş verin bilgin malzeme varsa elinde adamlarında sağlamsa bulursun rabbimde müsade ettimi alamıycan gömü yoktur.

Beyepi

Yeni Üye
Bizim ilçede ünlü ve ufurukcu olmayan merhum bi hoca vardı.Buna 2 tane defineci gelmiş. Bir yer sormuşlar ve de bir define yeri soylemesini istemişler.Onun evi biraz yüksekte bir yermiş. Pencereden biraz ilerde tarlada çapa yapan iki tane kadını goruyormusunuz demiş. Onlar biri benim hanım birise gelinim demiş. Ben bilsem gider kendim kazarim .Onları bu sıcakta bostanda calistirirmiyim demiş.Ufurukculere gidenler bu hikayeyi de akillarında bulundursunlar.

Safakk

Bilgili Üye
Çok güzel bı kıssa usta millet bu cincilerle kafayı yemiş ya cin salakmı sana define göstersin gösterir ama vermez misali onlar çok uyanık varlıklar Allaha sığın yeter usta geçen arkadaş bi yerimiz var hoca götürdük ee hoca arabaya ters bindi diyor ne olmuş malı alamadık diyor ne var orda koruma beni götürün bakayım beni kim kovacak dedim abtesti aldım duamı yaptım girdim bakındım ne öşt ne git diyen yani anlıycanız hacalara beslersen iyisin beslemessen kötüsün...

Mal bulanındır

Bizim ilçede ünlü ve ufurukcu olmayan merhum bi hoca vardı.Buna 2 tane defineci gelmiş. Bir yer sormuşlar ve de bir define yeri soylemesini istemişler.Onun evi biraz yüksekte bir yermiş. Pencereden biraz ilerde tarlada çapa yapan iki tane kadını goruyormusunuz demiş. Onlar biri benim hanım birise gelinim demiş. Ben bilsem gider kendim kazarim .Onları bu sıcakta bostanda calistirirmiyim demiş.Ufurukculere gidenler bu hikayeyi de akillarında bulundursunlar.
Yok kardeş anlamaz akıllanmazlar illa keklencek rahat etcekler....evrensel bir kuraldırr.Deve Diken İnsan üçlemesi

Safakk

Bilgili Üye
Yav usta ben bu hayatta cinlerden değil cincilerden çok çektim alada çekiyorum bıktım onlarla uğraşmaya bu sayfada kaç kişi cin görmüş hayatında bana desinler usta cvb bekliyorum.

Mal bulanındır

Yav usta ben bu hayatta cinlerden değil cincilerden çok çektim alada çekiyorum bıktım onlarla uğraşmaya bu sayfada kaç kişi cin görmüş hayatında bana desinler usta cvb bekliyorum.
Hep lolo hep lolo kardeş.görmese de görmüş gibi anlatan çok. takılma hiç ....biride anlaşmışş yarısı şimdi yarısı çarpıldıktan sona hesaabı