Sahipli bir define alına bilir mi?

malibu_18

Bilgili Üye
hocadan aldığım bilgi şu sekilde"Tam olarak söyleyemem izin vermiyorlar ama ya gidemezsin,ya gider kazamazsın,ya kazar bulamazsın,ya bulur alamazsın,ya alır getiremezsin,ya da hiç biri olmaz güle güle kullanırsın.

çok ileri görüşlü hocaymış , keşke başka seçenek kaldı mı hocam diye sorsaydın
:)

SaimCan

Yeni Üye
usta ile hemen hemen aynı düşüncedeymişiz.
Yalnız bir noktada ayrılıyoruz. Tılsımlı olanı almakta kolaydır fakat gömenin, bekçilerin çekilme şartlarını bildiğin sürece tabi bu da ya sahibinin oğluna torununa verdiği sırdır ya da haritada sırrı yazar. Bilemezsen onu da almak imkansızdır. Tabi Rab takdir etmiş ise, orda tılsım mühür iftit’te bırakmaz..

bir de hiç alınamayacaklar da, Hz Mehdi (a.s) a ayrılan paydır.
Bize hocaların söylediği sahiplenilmiş olduğu ancak hiç biri nasıl alabileceğimizden bahsetmedi.Ücreti karşılığı yaparmısınız dedim biz ücret almıyoruz dedi hepside anlamış değilim. Nasıl bi yol izleye biliriz bu durumda?

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
hocadan aldığım bilgi şu sekilde"Tam olarak söyleyemem izin vermiyorlar ama ya gidemezsin,ya gider kazamazsın,ya kazar bulamazsın,ya bulur alamazsın,ya alır getiremezsin,ya da hiç biri olmaz güle güle kullanırsın.

Guzzel bi noktaya temas etmisinn kardess..yani herturlu sana yar etmeyiz bu gomuyu demis turkce mealii budur..

R00T

Profesyonel
Co Admin
Herşeyin bir çaresi vardır.Eğer nasibinde var ise çareyede ulaşırsın.

SaimCan

Yeni Üye
bi an donup sormadim degil hocam butun ihtimalleri saydin sen eminmisin soylediklerine diye ama tık yok hocadan benden bu kadar dedi

SaimCan

Yeni Üye
Aklıma gelmişken belki basına gelen vardır. 2 Aile sahiplenmiş diyen hocamız ek bilgi olarak sunu vermiş bizim peder beye "sarısın mavi gözlü bir çocuga nasip olucak bu mal" diye cinsiyet belirtmemis bize sallama gibi geldi ama mumkunmudur boyle bi durum bunu gorup soylemesi vs ?

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Aklıma gelmişken belki basına gelen vardır. 2 Aile sahiplenmiş diyen hocamız ek bilgi olarak sunu vermiş bizim peder beye "sarısın mavi gözlü bir çocuga nasip olucak bu mal" diye cinsiyet belirtmemis bize sallama gibi geldi ama mumkunmudur boyle bi durum bunu gorup soylemesi vs ?
Walla .gazi mustafa kemal pasa vefaat edeli cok oldu..hoca iki aile arasinda guzzell piyasa yapmiss kardess

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Simdi buyu yapilmissa ki define konularinda bu islere girmem ve kayle almam ALLAH a c.c siginirim, buyu yapilmissa cinler tarafindan nasil bozulacagida aktarilmissa,burada yanlis anlasilma olmasin, mumkun olabilir. Eger derse sizden sarisin bilmem yesil gozlu biri alacaksa desteksiz sallamis. Bundan ALLAH u tealaya siginiriz gaybi bilemezler. Yani buyunun cozumunu bulabilir,buyu sarisin yesil gozlu biri uzerine yapila bilir ki buda yine zor ihtimal, fakat sizden boyle biri alir derse, gidip tovbe istigfar etsin ve yalvararak ALLAH tan c.c bagislanmasini dilesin. En iyisini ALLAH subhanehu ve teala bilir ona siginirim.

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
gelecekten de haber veriliyor yani iyiymiş
...
arkadaşım dedektör derinlik vermez fikir verir
kepçeyle işlem yapıldıktan sonra da dedektörle kontrol yapmışlar mı
bu işte başka bir dümen var ya anlamadım gitti

SaimCan

Yeni Üye
gelecekten de haber veriliyor yani iyiymiş
...
arkadaşım dedektör derinlik vermez fikir verir
kepçeyle işlem yapıldıktan sonra da dedektörle kontrol yapmışlar mı
bu işte başka bir dümen var ya anlamadım gitti
Kepceyle gittiginde dedektor goturmemis yaninda eskiden dedektor ile bakilan yeri kazmis sadece benimde bilgim kisitli bildigim kadariyla olayi anlattim sizlere yakin zamanda tekrar gitmeyi planliyorum kendim ancak nasil bir yol izlemem gerektigini bilmedigimden sizlere akil danismak istedim.j

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Bende pek bisey anlamadim bu isten yamukluk var gibi sanki..hoca bu is yapanlara mal yok demiyor agizlarina balı çalıyor ama alamazsiniz demeye getiriyor sonrada alinir ama şöyle şöyle biri alacak diyor...ne oldugunu kimin alacaginada kadar bilgi sahibi ilim sahibi olan hoca ordaki 2 aile dediklerinide istese aninda kovar ordan yada alacak kisinin bilgisine ulastiysa ordakilerle diyologa girmistir demektir.o zaman ordakilerle konusup anlasip işi yokusa surmemelerini soyleyip ne isterler ordan gitmeleri icin ogrenip onlari ordanda yollayabilir..benim anladigim oraya gelenler ya hoca degil yada ilimleri yetmiyor iyi birilerini ilim sahiplerini bulup şansınızı öyle deneyin olayin aslini ogreninki kafada soru isaretleri kalmasin diye..yer altinda alinmayacak alinamayacak mallarinda disinda geri kalan hersey Allah in izniyle nasibiyse bir insanin alinamaz diye bir kaide yoktur