İstanbulda olanlar kimler ustalar

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Boğazın üsküdar yakınlarında 4 sandık birbirine zincirli bizansa ait eşya vardı elmas altın ve benzeri milli yüzücü daldırıcaktık çok hesap yaptık olmadı tüp geçit yapılırken götürüldü.. :) yavuz sultan selim köprüsü trakya ayağında büyük mezar odaları lahitler devletin başı tarafından kaldırıldı... Sultanbeyli merkez caminin tuvalet ve camı arası o kısımda 8 mt de bilgili eşyalar vardı.. Son otopark ve camı projesi ile boşaltıldı... Üsküdarda restorasyon yapılan sahildeki caminin altı boşaltıldı... Marmaray hattında 2400 batuk gemi çıkarıldı temizlendi hikayeden marmaray müzesi kurup 3 beş küpe ve taki koymuşlar yemedik :D her ne kadar benim gibi aynı aileye enişte olan ist arkeolog şahıs bunu inkar etsede :D Daha sayayımmı yeter bence
Sayma kardess sayma senyokken cok yazdimm her dogru dillendirilmeeezz...sana dusen imkan oldugundaa ucundan azcik koparmak..bizim gibi tabaan dibini siyirma.firsat buldunmuu huplett gitsin.

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Mal bulanındır ustam haklısın yazıp yazmamak konusunda kararsız kaldım yinede yazdım. Daha yazmadıklarım var devlet memuruyum fazla açık konuşmak mesleğimle ilgili risk olur. Ustam inş bi iş yaparsam arkası gelicek. Muazzam hedeflerim var Rabbim muvaffak etsin diyelim cümlemizi.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Mal bulanındır ustam haklısın yazıp yazmamak konusunda kararsız kaldım yinede yazdım. Daha yazmadıklarım var devlet memuruyum fazla açık konuşmak mesleğimle ilgili risk olur. Ustam inş bi iş yaparsam arkası gelicek. Muazzam hedeflerim var Rabbim muvaffak etsin diyelim cümlemizi.
Sessizz derindenn hissss bahh hellee..goruntu halde kapzimall uygulamada muzayede kosturrr..kimisi asgari ucrete cirmalarrkenn kimisi okyanuslarda antik mal olann gemilerii donduruyorrduu.ama asgari ucretliden azz vergi oduyorduu..ayiktirmaa bozma ortamin buyyusunu.)))))

sef_er

Operatör
Gönül_Eri ya laz hoca dedim ama Oflu hoca gibi gozuktun bana, yani hem memur hem hoca ya bide defineci hoca:))

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Mal bulanındır :D napak ustam kraldan çok kralcı dolu piyasa.. Bak şimdi açtırıcan ağzımı olmuycak :D neyse bizdekiler bizde kalsın. Tek bi cümle edip gidiyom. Herkes yolunda usta ben devletle zınnık iş yapmam :D hadi bana müsade

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
sef_er ustam elimde kazma kürek gezmiyom emin ol :D nesleğe başladığımdan beri taş çatlasın 5 kez araziye çıkmışımdır. 5 yılda karstan hazır ist götürdüklerim ayrı :p elimizde patladı onlarda

sef_er

Operatör
Gönül_Eri ne goturdun İstanbula ya yerin kulagi car hemserim sen ne diyon:) bak goturduklarini acma burda ha

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
sef_er ustam geçmiş zaman. Açmam açarmıyım aramızda istihbaratçı amcalarımızda vardır :D onları gereksiz yere yormayalım..

sef_er

Operatör
Gönül_Eri takiliyoz tabiki oyledir kardesim, hepimize Allah nasip etsin, uğraşıyoruz tabi

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
@Pirana efsanemi ben keçi kalesinin dibinde oturuyorum her dk sını takip ettim belediye devraldığında oranın bekçisi arkadaşımızdı gece gittik orda mangal yaptık alt tarafında çalışma yaptık prensesin mezar kalıntılarını bizzat gözlerim ile gördüm. Üstad anlattıklarımda efsane yok
s.a.
ustam orta sırtta doğudaki su sarnıcının üst kısmında doğuya bakan kayaların yüzünde işaretler olduğu rivayet ediliyor
madem yakınsanız bir dahaki gitmenizde bir bakın derim bulursanız devamını yazarım

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
_Mithra_ ustam şuan ankaradayım ocak ayı içinde orda olucam inş. Geçerken size bildiririm. Bu dediğiniz kalenin iç kısmında ise restorasyon yapıyoz diye çevrili idi şuan durum nedir bilmiyom. Burdan dönerim size ama. Ve aleyküm selam

Son düzenleme: