İstanbulda olanlar kimler ustalar

yönetmen

Member
usta işaret her yerde var gerçi bu kırma dökme olayı buralarda da var

Pirana

Bilgili Üye
Su adalarda yokmudur biseyler kucuk yerler aramasi daha iyi olmazmi

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Aydos ormanlarında az çalışmadım ilk zamanlarımda :D keçi kalesi var sultanbeyli sınırlarında önce belediye aldı beceremedi sabancı ele aldı iyice temizleyip belediyeye verdi resterosyon ayağına... :) sancaktepe mezarlığı giriş kapısı sol taraf büyük ağaçların olduğu bölüm muazzam dolu ama bişey yapılamıyor..

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Boğazın üsküdar yakınlarında 4 sandık birbirine zincirli bizansa ait eşya vardı elmas altın ve benzeri milli yüzücü daldırıcaktık çok hesap yaptık olmadı tüp geçit yapılırken götürüldü.. :) yavuz sultan selim köprüsü trakya ayağında büyük mezar odaları lahitler devletin başı tarafından kaldırıldı... Sultanbeyli merkez caminin tuvalet ve camı arası o kısımda 8 mt de bilgili eşyalar vardı.. Son otopark ve camı projesi ile boşaltıldı... Üsküdarda restorasyon yapılan sahildeki caminin altı boşaltıldı... Marmaray hattında 2400 batuk gemi çıkarıldı temizlendi hikayeden marmaray müzesi kurup 3 beş küpe ve taki koymuşlar yemedik :D her ne kadar benim gibi aynı aileye enişte olan ist arkeolog şahıs bunu inkar etsede :D Daha sayayımmı yeter bence

Son düzenleme:

Pirana

Bilgili Üye
Gonul eri.bende dolastim keci kalesi aydos zirve .bu bilgiler efsane soylentimi kayitmi baya bisrseyler yazmissin

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Pirana efsanemi ben keçi kalesinin dibinde oturuyorum her dk sını takip ettim belediye devraldığında oranın bekçisi arkadaşımızdı gece gittik orda mangal yaptık alt tarafında çalışma yaptık prensesin mezar kalıntılarını bizzat gözlerim ile gördüm. Üstad anlattıklarımda efsane yok

Pirana

Bilgili Üye
Efsane demedim usta .afsanemi dedim

Pirana

Bilgili Üye
Rivayet soylentimi manasinda

sef_er

Operatör
Gönül_Eri vay vay vay ne cevherler varmıs memleketimde bilememisim, atı alan uskudari gecti yani ha

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Pirana usta pardon ben yanlış anlamışım. sef_er ustam neler neler var. Elin oğlu vurup geçiyor biz ardından konuşuyoruz. Bu işte muvaffak olmak için 4 şey gerek 1- Belge 2-Bilgi 3-Tespit için cihaz desteği 4-Sağlam iş yapicak bi ekip. Bunlar için ise 1- finansal özgürlük 2- Zaman özgürlüğü gerek :) Detaya girmiyorum ama ana tema bu

sef_er

Operatör
sef_er ustam neler neler var. Elin oğlu vurup geçiyor biz ardından konuşuyoruz. Bu işte muvaffak olmak için 4 şey gerek 1- Belge 2-Bilgi 3-Tespit için cihaz desteği 4-Sağlam iş yapicak bi ekip. Bunlar için ise 1- finansal özgürlük 2- Zaman özgürlüğü gerek Detaya girmiyorum ama ana tema bu[/QUOTE] Gönül_Eri usram bu profesyonel tarafi, birde bireysel tarafi var oda ya nasip der devam edersin.
Şimdi bu yazilarla yorum, cevap, empati vb yaparak konusuyoruz, ama cok eksik kalıyor, zamanla birbirimizi tanıyoruz, burdaki ustalarim kusura bakmasin hatalarimizda oluyor tabi