Ar-Ge için yardımınız gerek bi göz atarmısınız.

Gezenti

Bilgili Üye
Kardeş araziye çıkma dan çıkacağın bölge ile alakalı tarihi bir araştırma yap. ( etrafımda bazı şahışlar da gördüğüm bir yanlış var . Oturduğu yerde ganimet akıyor her imkana sahip ama soluğu Uşak ta kula’da başka başka yerlerde arıyor İzmir’de yaşıyor buralara kadar masraf yapıyor gidil geliş 400 km yaktığı yakıta yazık.))
Elindeki telefonla her şeyi yapa bilir sin. Çıkıp resim çekme den önce nereye hangi bölgeye kimin gelip geçtiği yerlere iyi bak .. mal bulanındır usta dan rica et sana en kral yerleri atar bundan şüphen olmasın . Birde dua eder sin ona oh mis.. gibi gibi durumlar . Zamanına vaktine yazık. Müslümanın değersiz vakti olmamalı yoktur da zaten:
Yaşanmışlık olmuş daha önceden. Yerleşim yerlerine uzak degıl. Eski yerleşim yerlerine. Bana bunlar işaret gibi geldiği için sorayım istedim. Teşekkürler

AVCILAR

Aktif Üye
Yaşanmışlık olmuş daha önceden. Yerleşim yerlerine uzak degıl. Eski yerleşim yerlerine. Bana bunlar işaret gibi geldiği için sorayım istedim. Teşekkürler
İnşaallah daha iyilerini bulursun. Nefsini ve kalbini tatmin edecek sarı kuzular bulursun.

Gezenti

Bilgili Üye
Ancaa
Eyi is zamaninda cikarmis
Amma pek umut yok durustce diyiim
Valla bende dedim bunların hepsi işçilik. Tek Kaya orda o war ya. Üzeri çok değişik geldi. Kaya’nın bi tarafı dümdüz bişi yok. Öbür taraf gördüğün gibi işte. Kaya’nın altıdır yanıdır çıkmaz mo bişi ABey. Doğal dediler çok şaşırdım wallah

epy

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ana kaya üzeri net olmayan bu murç izidir diyebileceğim bir nokta göremedim.sadece oymanın tam yuvarlak olması desem o da olmuyor. murçlanmış gibi görülsede oyma taçları hilal şekilli olması işi bozuyor.yani murç demirinin işlem gören uç kısmı hilal şekilli olması durumu olayı zayıflatıyor.böyle murçlar sadece sanatsal mermer yontularında kullanıldığını biliyorum.bu taş yüzeyde de burada olabilecek bir gömü için kullanıldığını sanmıyorum.sadece.yuvarlak oyma ağzında fotoya göre alt noktasında içi siyahlaşmış çok küçük kuyruklu kalp gibi bir görünüm var.sola işaret atmış. çok iyi çubuk kullanan biriyle ağaca kazağınızı astığınız nokta ve çevresini bi yoklayın.

Gezenti

Bilgili Üye
Ana kaya üzeri net olmayan bu murç izidir diyebileceğim bir nokta göremedim.sadece oymanın tam yuvarlak olması desem o da olmuyor. murçlanmış gibi görülsede oyma taçları hilal şekilli olması işi bozuyor.yani murç demirinin işlem gören uç kısmı hilal şekilli olması durumu olayı zayıflatıyor.böyle murçlar sadece sanatsal mermer yontularında kullanıldığını biliyorum.bu taş yüzeyde de burada olabilecek bir gömü için kullanıldığını sanmıyorum.sadece.yuvarlak oyma ağzında fotoya göre alt noktasında içi siyahlaşmış çok küçük kuyruklu kalp gibi bir görünüm var.sola işaret atmış. çok iyi çubuk kullanan biriyle ağaca kazağınızı astığınız nokta ve çevresini bi yoklayın.
Küçükte olsa kuyruklu kalp dediginiz yeri işaretlermisiniz üstad. Kayaya arkadan baktığında bi hayvanada benziyor sanki. Muhtemelen bunu sadece ben benzettim. Benzeten olsaydı yazardı. Sanatsal mermer yontularında kullanılırdı dediginiz için soylıyım dedim. Kayanın etrafını açtığımda kayanın toprakla birleşmiş yerleride sanki şekillendirilmiş.anlayamadigimdan işlem yapmıyorum. Teşekkürler

epy

Süper Moderatör
Süper Moderatör
söyledikleriniz lapya oluşumlarıdır.size noktayı yazdım. gönderdiğiniz tek büyük oymanın fotodaki görünümün sol tarafı.