Ar-Ge için yardımınız gerek bi göz atarmısınız.

Gezenti

Bilgili Üye
Fotoğraflar bu kadar. Fazla olmuş olabilir kusura bakmayın ama gözden bişi kaçsın istemiyorum her köşeden her işlem yapılmış diye düşündüğüm yerleri fotoladımm. Umarım fazla fotoğraf sizleri yormaz. Şimdiden teşekkürler

Apollon01

Moderatör
Moderatör
tespit yaptınız mı burda? neye göre işaret olarak net bişe yok, ama toprak işlenmişe benzer, bu taşın altında ve çevresinde değerli boşluk tünel falan varmı? onları araştırın, iyi bir çubuk işidir, cihaz derini görmez burda kolay gelsin

Gezenti

Bilgili Üye
tespit yaptınız mı burda? neye göre işaret olarak net bişe yok, ama toprak işlenmişe benzer, bu taşın altında ve çevresinde değerli boşluk tünel falan varmı? onları araştırın, iyi bir çubuk işidir, cihaz derini görmez burda kolay gelsin
Tespit yok işlemde yok hocam ben sadece sizler Kaya’yı daha iyi görün Diye Bilmediğimden sizlere net sunum olsun diye Kaya’nın etrafını açtım. Foto cektım geldim. Bi işlem yapılmadı yani. Cihaz yada çubuk tutulmadı. Nedir ne değildir peki. Doğal mıdır lapyamıdır.

AVCILAR

Aktif Üye
Tespit yok işlemde yok hocam ben sadece sizler Kaya’yı daha iyi görün Diye Bilmediğimden sizlere net sunum olsun diye Kaya’nın etrafını açtım. Foto cektım geldim. Bi işlem yapılmadı yani. Cihaz yada çubuk tutulmadı. Nedir ne değildir peki. Doğal mıdır lapyamıdır.
kardeş bol foto var eyvallah. Ama yön yok Emare yok çıbık yok makina yok .

Gezenti

Bilgili Üye
kardeş bol foto var eyvallah. Ama yön yok Emare yok çıbık yok makina yok .
Sonuçlandırıp burda niye paylaşayım ki. Amaç sonuca bir adım daha yaklaştırmak götürmek yardımcı olmak değil mi. Emare ne olacak işaret diye düşündüklerimi çektim attım işte biri görmüştür yaşamıştır başına gelen tecrübelerine göre yardımcı olurlar diye attım. Anlasam çözebilsem burda paylaşmak yerine sizler gibi yorumlardım tecrübem olmadığı için sizlere danışıyorum. Çubuk war kullanmayı bilmem. Makina var burada iş yapacağını düşünmüyorum. Çubukçu var sevdiğimiz bi abimiz gelir yardımcı olurda ben öylesine gidip bakmak baktırmak istemiyorum. Bu işaret mi yoksa doğal mi. Yani millete bakıyorum yol gösteren çok. Fotoğrafsız sadece yazılara göre bile yonlendırme yapıyorlar. Ben foto atarak yardım bekliyorum. Hata mi yapıyorum ki. Anlamadım yani.

AVCILAR

Aktif Üye
Buyur yön. Bu kadar yönlendirebilirim ancak. Ekli dosyayı görüntüle 277815
Sonuçlandırıp burda niye paylaşayım ki. Amaç sonuca bir adım daha yaklaştırmak götürmek yardımcı olmak değil mi. Emare ne olacak işaret diye düşündüklerimi çektim attım işte biri görmüştür yaşamıştır başına gelen tecrübelerine göre yardımcı olurlar diye attım. Anlasam çözebilsem burda paylaşmak yerine sizler gibi yorumlardım tecrübem olmadığı için sizlere danışıyorum. Çubuk war kullanmayı bilmem. Makina var burada iş yapacağını düşünmüyorum. Çubukçu var sevdiğimiz bi abimiz gelir yardımcı olurda ben öylesine gidip bakmak baktırmak istemiyorum. Bu işaret mi yoksa doğal mi. Yani millete bakıyorum yol gösteren çok. Fotoğrafsız sadece yazılara göre bile yonlendırme yapıyorlar. Ben foto atarak yardım bekliyorum. Hata mi yapıyorum ki. Anlamadım yani.
tek şüphe duyduğum bu. Onda da işçilik yok. Varsa da ben göremedim.
Ekli dosyayı görüntüle 277840

AVCILAR

Aktif Üye
Kardeş araziye çıkma dan çıkacağın bölge ile alakalı tarihi bir araştırma yap. ( etrafımda bazı şahışlar da gördüğüm bir yanlış var . Oturduğu yerde ganimet akıyor her imkana sahip ama soluğu Uşak ta kula’da başka başka yerlerde arıyor İzmir’de yaşıyor buralara kadar masraf yapıyor gidil geliş 400 km yaktığı yakıta yazık.))
Elindeki telefonla her şeyi yapa bilir sin. Çıkıp resim çekme den önce nereye hangi bölgeye kimin gelip geçtiği yerlere iyi bak .. mal bulanındır usta dan rica et sana en kral yerleri atar bundan şüphen olmasın . Birde dua eder sin ona oh mis.. gibi gibi durumlar . Zamanına vaktine yazık. Müslümanın değersiz vakti olmamalı yoktur da zaten: