Ar-Ge için yardımınız gerek bi göz atarmısınız.

Gezenti

Bilgili Üye
haddinden fazla fotoğraf çektim baya bi eledim de yine fazlasıyla resim yüklücem belki gözden kaçırdığım bişi vardır detaylı resimlerden görebilirsiniz diye fazla fazla yükliyim istedim. Kocaman bir Kaya üzerinde sunaklar murc izleri yatay ve dik kesikler Kaya’nın her köşesinden resimledim. Yorumlarınız benim için çok önemli. Burda ne yapmam gerek. Bunlar doğalmıdır diye sormakta istemiyorum :) umarım doğal değildir. Şimdiden teşekkürler ?? Ekli dosyayı görüntüle 277750Ekli dosyayı görüntüle 277751Ekli dosyayı görüntüle 277752Ekli dosyayı görüntüle 277753Ekli dosyayı görüntüle 277754Ekli dosyayı görüntüle 277755

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Guzel abim gozunu sevdigimin definecisi
Actigin konilarda yada emsal baska konularda hep diyoz cevresi lazim sundugun kaya icinde olararäk araziyi gosterki yon verelim emare bulalim
Yardim edelim bïzi gorki bizde seni gorelim

Gezenti

Bilgili Üye
Guzel abim gozunu sevdigimin definecisi
Actigin konilarda yada emsal baska konularda hep diyoz cevresi lazim sundugun kaya icinde olararäk araziyi gosterki yon verelim emare bulalim
Yardim edelim bïzi gorki bizde seni gorelim
abim güzel abim beklersen daha yüklüyorum 6-6-6 zor oluyor maalesef. 50-60 foto var atayım bi bak sonra eksikse söyle. Manzara soruyorsan komple deniz manzaralı yer

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
abim güzel abim beklersen daha yüklüyorum 6-6-6 zor oluyor maalesef. 50-60 foto var atayım bi bak sonra eksikse söyle. Manzara soruyorsan komple deniz manzaralı yer
Resimlere eyice bakacam cok ince gorcem bilardodaki gibi söz