Yılan İşareti

OZY.YA

Moderatör
Moderatör
Bu ok ile gösterdiğim yönlerden hangisi güneyli yöndür. Kuyruk kısmı yada başın baktığı yön.
Bunun boyunu ölçün çıktığı kadar adımlayın o yönlerde. Ölçümü bir ip ile yapabilirsiniz. Gerçi zor ve riskli işe benziyor buranın işi.

Ekli dosyayı görüntüle 294299
zamanımız bol Allah ömür vermişse tabi yavaş yavaş bakcaz artık

Tantulus

Aktif Üye
Sakın isAreti kırma isaretin kendinde birşey çıkmaz yakınında lahit olabilecek yer varmı ona bak yakınında müjde parası olabilir

OZY.YA

Moderatör
Moderatör
neden kırayım ki tarih sonuçta başkası bizim tarihimize yan baksa savaş çıkartırız :)

Tantulus

Aktif Üye
Ya olur biri işaretin kendinde der sonuçta umut dünyası ben daha önce gördüğüm iki işaretin kırıldığını gördüm o yüzden yazdım bazılarında ben nasıl olsa işareti biliyorum başkası görmesin diye kiranlarda oluyor

Yabgu

Bilgili Üye
Ya olur biri işaretin kendinde der sonuçta umut dünyası ben daha önce gördüğüm iki işaretin kırıldığını gördüm o yüzden yazdım bazılarında ben nasıl olsa işareti biliyorum başkası görmesin diye kiranlarda oluyor
İşareti kırıyorsa bir adam, aç gözlü, bencil, fesat, haset, boktan bir adamdır ki bu tiplerler sıçmaya bile gidilmez. Ağzımı bozduğum için herkesden özür dilerim ama sinir oldum ve oluyorum bu tiplere... İnsan hiç değilse tarihe, kültüre saygı duyar. Daha çok şey diyeceğimde her yaş ve cinsten forum üyelerimiz var ayıp olur. Tekrar tekrar özür dilerim, başka bir açıklama bulamadım. Kusura bakmayın dostlar...

akıltopağı

Operatör
Yılanı gördüğün yerden. resimleyiniz, taşın neresine işlenmiş. Yüz mtr çevreyi resimleyiniz.

Bumin Keykubat

Aktif Üye
@Yabgu hocam ne yaptın? Fena döşemişsin. : ))

Gerçi bazen böyle gerekiyor. Küfür sevmem, lakin ben şöyle derim; "küfür bir ihtiyaç ki, icat edilmiş..."

Sövülmek bazılarına gerçekten çok yakışıyor.

(Bu arada tarihi ve doğayı tahrip edenlere kesinlikle benim de saygım ve toleransım yok.)

Selametle kalınız...

OZY.YA

Moderatör
Moderatör
altında olduğunu düşünsem ters çevirir yontarım en kötü :)

tevfik

Aktif Üye
Bu ok ile gösterdiğim yönlerden hangisi güneyli yöndür. Kuyruk kısmı yada başın baktığı yön.
Bunun boyunu ölçün çıktığı kadar adımlayın o yönlerde. Ölçümü bir ip ile yapabilirsiniz. Gerçi zor ve riskli işe benziyor buranın işi.

Ekli dosyayı görüntüle 294299
Selamunaleyküm Bende Ustama aynen Katılıyorum ve ayrıcada ROOT Ustamında sorusunun cevapsız kalmayacağı kanısındayım ( Buna yakın çorba kasesi gibi oyma veya küçük oymada var mıdır. Kayayı da genel alan içinde görmek daha doğru olur.Çöreklenmiş yılan ise tabii ki bir yerlere göndermesi zor durum. ) kolay gelsin Saygılar

OZY.YA

Moderatör
Moderatör
Selamunaleyküm Bende Ustama aynen Katılıyorum ve ayrıcada ROOT Ustamında sorusunun cevapsız kalmayacağı kanısındayım ( Buna yakın çorba kasesi gibi oyma veya küçük oymada var mıdır. Kayayı da genel alan içinde görmek daha doğru olur.Çöreklenmiş yılan ise tabii ki bir yerlere göndermesi zor durum. ) kolay gelsin Saygılar
görünen kısmında yok inceleme şansım olmadı maalesef ama kaya kalyonunun üstünde toprak altında olabilir temizleyip bakcam gittiğimde