Yılan İşareti

Yabgu

Bilgili Üye
@Yabgu hocam ne yaptın? Fena döşemişsin. : ))

Gerçi bazen böyle gerekiyor. Küfür sevmem, lakin ben şöyle derim; "küfür bir ihtiyaç ki, icat edilmiş..."

Sövülmek bazılarına gerçekten çok yakışıyor.

(Bu arada tarihi ve doğayı tahrip edenlere kesinlikle benim de saygım ve toleransım yok.)

Selametle kalınız...
Ne yapayım ustam, sinir oldum. Sonra dan kızdım da kendime. Yapmamalıydım diye... Herkesin bir eşref saati oluyor işte. Amatörlük zamanlarımda dahi kırmadım hiç bir işareti. Tarihi, kültürü doğayı seven kendini bilen böyle şeyler yapmaz diye düşünüyorum. Tekrar tekrar özür dilerim. Yine de kendime yakıştıramadım sonradan bu cümleleri. Neyse, sizlerde selametle kalın, sağlıcakla kalın inşallah.

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Ne yapayım ustam, sinir oldum. Sonra dan kızdım da kendime. Yapmamalıydım diye... Herkesin bir eşref saati oluyor işte. Amatörlük zamanlarımda dahi kırmadım hiç bir işareti. Tarihi, kültürü doğayı seven kendini bilen böyle şeyler yapmaz diye düşünüyorum. Tekrar tekrar özür dilerim. Yine de kendime yakıştıramadım sonradan bu cümleleri. Neyse, sizlerde selametle kalın, sağlıcakla kalın inşallah.
Kardeşim ağzına sağlık.... Her iki yorumun içinde :)

akıltopağı

Operatör
Oyma yanında olmayabilir, etrafta suya yakın yerlere bak. Güneydoğu, güneybatı tarafını resimle yardım almadan bulamazsın, yuvasında yatan yılanları bulmak çok zordur, bazen fırsatlar birkere gelir insana, değerlendirmen dileği ile..

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Kaya'nın tamamını bir görüntüle hele yiğidim :))
Mezar taşında mı? Seyyar kaya mı? Süs için mi yapılmış? Küçük bir ihtimal de olsa, son işaret değil de yönlendirici mi?
Bi görelim bunları.

akıltopağı

Operatör
İyice çek resimleride bakalım nereye çöreklenmiş bu yılan. Yılan bu iyi hesaplamak gerekir..

OZY.YA

Moderatör
Moderatör
nasipse gitcem yakın zamanda detaylı fotoğraflarım