Yılan boga gibi bir sürü işaret aynı taşta yorumlayın lütfen. teşekkürler

Excited

Member
Sevgili kardeşim çok teşekkür ederim. Bir yardımımız olur ise ne mutlu bize kepçeyi sıkıntıya sokmaz lakin suyu bitiremezsiniz.

Suyada bayağı yakın anlaşılan . Şayet var ise kepçe ile önce suyun yolunu değiştirebilirsiniz.
Olurda su tuzağı görür iseniz illaki suyun geldiği oluklar yani delikler vardır onları güzelce kamalayın çünki orada fazla bir tazyik olacağını zannetmiyorum. ağaç tıpalar ile güzelce tıkadınızmı iş biter.
Sonra o aşağıdaki mağarayıda ihmal etme
eyw abi. son sorum abi burasi icin madenin merkez bankasi var dediler tonajla altindan bahseiliyo.son olarak tilsim isine bakis acin nedir?bizi biraz yildiran bu.buyuk isin tilsimi buyuk olur dendi ama? tekrar saol abi

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
eyw abi. son sorum abi burasi icin madenin merkez bankasi var dediler tonajla altindan bahseiliyo.son olarak tilsim isine bakis acin nedir?bizi biraz yildiran bu.buyuk isin tilsimi buyuk olur dendi ama? tekrar saol abi
Sevgili kardeşim benim gördüğüm sadece yılan figürü oda tam net değil. Buradaki gerçek işaret bir tek benim sana çizdiğim işaretti.
O basamakların olduğu alanı şöyle geniş bir açıdan dört bir taraftan resimlaesen daha çok yardımımız dokunabilirdi sadece basamaklar ve içindeki yapı taşları gözüküyor. Evet orada bir işçilik var biraz daha geniş açılı resimler tabiki imkanınız var ise

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Ekli dosyayı görüntüle 207819kare içine aldığım iki yeri zarar vermeden
2 delik te sen acabilirmisin
E yer zarar verecek sen şimdilik hiç elleme
Sarzli matkapla isaretledigim yerlerin tam ortasından birer delik aç
Matkap ucu boşa bir cm dahi düşse
Murcla o kapağı açmayı dene

Excited

Member
Sevgili kardeşim benim gördüğüm sadece yılan figürü oda tam net değil. Buradaki gerçek işaret bir tek benim sana çizdiğim işaretti.
O basamakların olduğu alanı şöyle geniş bir açıdan dört bir taraftan resimlaesen daha çok yardımımız dokunabilirdi sadece basamaklar ve içindeki yapı taşları gözüküyor. Evet orada bir işçilik var biraz daha geniş açılı resimler tabiki imkanınız var ise
abi yilan netti kafasinin solu kirildi. kabartma. dil disarda 15 cm civari. siyahrenkli ustunde sarimsi renkler var abi. ondan korkan ekipler oldu abi.genis yollucam abi sana merdivenli yerin.

Excited

Member
Ekli dosyayı görüntüle 207819kare içine aldığım iki yeri zarar vermeden
2 delik te sen acabilirmisin
E yer zarar verecek sen şimdilik hiç elleme
Sarzli matkapla isaretledigim yerlerin tam ortasından birer delik aç
Matkap ucu boşa bir cm dahi düşse
Murcla o kapağı açmayı dene
Ekli dosyayı görüntüle 207820
abi gosterdigim bolgeden bosluk aldik ama zarar vermemek icin kirmadik.dedigin gibi bosluk var. ilk halide yerde yatar vaziyetteydi.
Ekli dosyayı görüntüle 207821
abi x ile gosterdigim yerin altinda mujdesi vardir dendi.kalirdik kayalar cikti yine 2.5 mt altinda ya kapak bulursunuz yada cikan kayalarin icinde olur bosluk aryin dediler. sence abi? tekrar allah razi olsun abi. hayirlisiyla burdan umidimiz var abi

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
abi gosterdigim bolgeden bosluk aldik ama zarar vermemek icin kirmadik.dedigin gibi bosluk var. ilk halide yerde yatar vaziyetteydi.
abi x ile gosterdigim yerin altinda mujdesi vardir dendi.kalirdik kayalar cikti yine 2.5 mt altinda ya kapak bulursunuz yada cikan kayalarin icinde olur bosluk aryin dediler. sence abi? tekrar allah razi olsun abi. hayirlisiyla burdan umidimiz var abi
Sevgili kardeşim benim bir huyum var kimseyi boş çalıştırmak istemem.
Yüz tane fotonun içinde kafama yatan işaretlere yönelirim.
Ha şimdi size böyle tarif eden kişilerede bir şey diyemem onların görüşü saygı duyarım. madem öyle dediler deneyin bir şansınızı. şayet imkanınız var ise. Bellimi olur . Bak sevgili kardeşim burada seni bekleyen bir nasip var ise Yüce mevlamız onu sana sunacaktır merak etme yeterki kendinize dikkat edin. İçinizde uhte kalacağına burayada bakmıştık dersin en azından sevgli kardeşim. Lakin sen yinede içinden geldiği gibi davran hislerine güveniyor isen . O basamakların etrafını ve geniş açıları unutma

Excited

Member
Ekli dosyayı görüntüle 207827Ekli dosyayı görüntüle 207828Ekli dosyayı görüntüle 207830
abi dere baykus ****** ve x isreti sagdaki file benzeyen tasta

Excited

Member
Sevgili kardeşim benim bir huyum var kimseyi boş çalıştırmak istemem.
Yüz tane fotonun içinde kafama yatan işaretlere yönelirim.
Ha şimdi size böyle tarif eden kişilerede bir şey diyemem onların görüşü saygı duyarım. madem öyle dediler deneyin bir şansınızı. şayet imkanınız var ise. Bellimi olur . Bak sevgili kardeşim burada seni bekleyen bir nasip var ise Yüce mevlamız onu sana sunacaktır merak etme yeterki kendinize dikkat edin. İçinizde uhte kalacağına burayada bakmıştık dersin en azından sevgli kardeşim. Lakin sen yinede içinden geldiği gibi davran hislerine güveniyor isen . O basamakların etrafını ve geniş açıları unutma
abi benim tek korktugum tilsim muhabbeti ama. sen yeri gormeden goren calisan insanlarla ayni seyleri soyluosun abi. bosluk buldugumz yeri soylemeden matkapla yokla diyosun. belliki sen bu isin erbabisin abi. sen ne diosan onu yapicam abi. gider gitmez merdivenin fotolarini aticm sana abi. nereyi kiriyim nereyi kaziyim abi?

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Güzel kardeşim belliki azimlisin
Konunu takiptesin farkındayım ve görüyorum

Sana daha öncede yazdıklarımı dardanos lardesimizde yazmış
Ha buraya bu mali Ben mi yada bizmi koyduk yok

Ama su varki burası yersiz de yil

Önceki msjimi ve bu son çizim yaptığım yeri yokla

Merdiveni ihmal etme
Merdiven basamaklarında burda cizgim şekilde kapak türüne dikkat et varsa yokla

Bitimde sağlı sollu çalışma alanını genislet ihmal etme

Bu tür kayalara yapılan i scilikler boş olmaz
Dikkat et yerde yatisina hayvan olusu gibi
Su yatağına yakın basamakları bulmussun
Herşey yolunda
Sen sadece gittiğinde çevrede ki tüm kayaları ayrıntıları
Ilk h etapta tekrardan bi gözden geçir
Yanındaki kayadan başla iki tarafinjda kontrol et
Ve ona göre calismani başlat
Tüm yorumlarida deyerlendir
Sana ve olduğun yere uyan uygun yorumları uygula
Allah c.c kolaylık versin

Excited

Member
Güzel kardeşim belliki azimlisin
Konunu takiptesin farkındayım ve görüyorum

Sana daha öncede yazdıklarımı dardanos lardesimizde yazmış
Ha buraya bu mali Ben mi yada bizmi koyduk yok

Ama su varki burası yersiz de yil

Önceki msjimi ve bu son çizim yaptığım yeri yokla

Merdiveni ihmal etme
Merdiven basamaklarında burda cizgim şekilde kapak türüne dikkat et varsa yokla

Bitimde sağlı sollu çalışma alanını genislet ihmal etme

Bu tür kayalara yapılan i scilikler boş olmaz
Dikkat et yerde yatisina hayvan olusu gibi
Su yatağına yakın basamakları bulmussun
Herşey yolunda
Sen sadece gittiğinde çevrede ki tüm kayaları ayrıntıları
Ilk h etapta tekrardan bi gözden geçir
Yanındaki kayadan başla iki tarafinjda kontrol et
Ve ona göre calismani başlat
Tüm yorumlarida deyerlendir
Sana ve olduğun yere uyan uygun yorumları uygula
Allah c.c kolaylık versin
amin abi cok saolun. buluruz bulmayz nasip abiler allahin kismeti.ama siz ikinizin soyledigi yonlendirmeleri bu forumdaki arkadaslar dikkate alsin zararli cikmazlar.

Son düzenleme: