yaz gelsin çalışma yerimiz....

karadağğlı

Member
Ekli dosyayı görüntüle 127861 s a usta kırmızı içine aldığım yerin renk farkı çok belli ve yine kırmızı yevreleyen diğer yeri incele .. mavi işaret ile işaretli alan yakın çekim ve sonra islatipta çekerseniz belki neyin ne olduğu daha belli olur bunlar benim gözüme takılan farklılıklar . Saygilar

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ekli dosyayı görüntüle 127861 s a usta kırmızı içine aldığım yerin renk farkı çok belli ve yine kırmızı yevreleyen diğer yeri incele .. mavi işaret ile işaretli alan yakın çekim ve sonra islatipta çekerseniz belki neyin ne olduğu daha belli olur bunlar benim gözüme takılan farklılıklar . Saygilar

sağolasın detaylı inceleme yapılacak..dostum sağolasın

danqerioustyle

Yeni Üye
usta bu ermeniler genelde oturak kısmı kullanıp karsı alana bakarak görünen çevrede farklılık gösteren tas olsun agac olsun o gibi yerleri secerlermis. Senin tas altları ve yaslı agaclara bakmanı tavsıye ederim. Ayrıca o lahit götürme muhabbetleri harbi ciddi mi helikopterle :D

karadağğlı

Member
Yeşilli yerdeki farecik resmen yaşlanmış keyif catiyor sağ ayağı ve kuyruk bariz şekilde belli . Sarı yer ile belirli yer yuvası bı bak bakalım nesi var yuvasında . Mavi yer biraz benzetme olacak ama kurt yada köpek boynunda madalyonu var

karadağğlı

Member
Usta mavi cemberin içindede boğa ve . Dizden aşağısı olmayan insan var . Yeşil ile işaretledigim yerdeki boğanın burnunda halkası var . Kırmızı çizginin yanındada adam çok bariz belli

karadağğlı

Member
Usta son fotodaki mavi alandaki yeri çok dikkatli bı şekilde yakından olmak üzere resimle ve bir adım geri yine resimle birkaç sefer adım atarak resimle bakalım buradan bakan kimmiş . Ve yine kırmızı içindeki yeri sağdan soldan üsten alttan resimle . Ve yukarıdaki yeşilli alanı kırmızı işaret koyduğum yerecik resimle sağdan ve soldan da . Sonra bol bol incele

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
tatar26 ÜSTADIM ELLAH TALA KİMSENİN EMEĞİNİ BOŞA ÇIKARMASIN ZİZİNKİNİDE BOŞA ÇIKARMASIN EMİN.

SAYGILAR VE SEVGİLER.