Volçan bölgesinden selamlar

paytoncu

Aktif Üye
Ama abim valahi ben size gülmüyorum üzülüyorum onun için size bak bu böyle bu böyle diyorum tutturmussunuz volçanı buodum buldum ömrünüzü harap ediyorsunuz abi neyi bulduk tekeri kırık olan faytonu mu 3 gemilerimi biri düz biyi yan biri ters dönmüş fefkalade yapılmış olan gemilerimi buldun benim bu attıklarım normal işaretler öbürlerini atsam millet volçan olduğunu anlar saldırır diye atmıyorum burdakiler değil oradaki köyoüler onlarda gemileri görmüş ama onlarda balkayayi gormüş hamam ayılaar değirmenler fayton kirik kızlar ayılar hepsini görmüşler ama volçani bilmiyorlar bende oradaki resimoeri atıp onları uyandırmak istemiyorum abi sen bol bol gül ama bubdediklerim işaretlerden birde de atsan olmaz mı hani bizde senin gördüğün volçanı bi görek
Vallaha alem birisin kardeşim ben kısa net diyeyim sen istediğin kadar uzata bilirsin. Mesela sadece gemiyide boş ver etrafa yayılmış kaç tane belge varsa kaç tane işaretten bahsedilir kaçtane alan ve bölgeden bahsediliyorsa eksizksiz net biliyor ve gördüğümden dolayı sıkıntı yok. Mesela gizli yapılmış işaretler ben sana anlatayım bak iyi oku. Atın sırtında süvari gizlidir ben onuda buldum ayağının biri kırık. Kırık ayağı 6 km güneyinde dır onuda buldum. Mesela sağ kalçasına ok saplı erkek geyikten bahseder ama gizlidir der onuda buldum . Bu dediklerim gizli olanları. Sarı göl gizlidir der onuda buldum varsa hakiki zili harita belgesi olan buyursun karşıma çıksın bana işaretler den bahsetsin ben noktasına kadar tek tek sayayım. Ama hakiki belgeler kimsede yok hep parça parça. Bu anlatılan eşkiyaların hepsi aynı bölgede at oynattığı için pek manidar kalmış olaylar. Üstü örtülmüş. Ha bu arada senin işaret dediklerin daha evvelinden bana işaret olarak geldi lakin bu işaretin alanı dönem soygunu yemiş krallığa aittir geri yanı uyduruk hesaplar olduğu için ben ona gülüyorum. O değirmen ve çevresi iyi araştır boş çıkacak
O işaret 10 yıldan fazla oldu bana geleli neyse sana yinede başarılar diliyorum herkesin sözüne inanma derim yanarsın..

Bulan usta 2

Member
Vallaha alem birisin kardeşim ben kısa net diyeyim sen istediğin kadar uzata bilirsin. Mesela sadece gemiyide boş ver etrafa yayılmış kaç tane belge varsa kaç tane işaretten bahsedilir kaçtane alan ve bölgeden bahsediliyorsa eksizksiz net biliyor ve gördüğümden dolayı sıkıntı yok. Mesela gizli yapılmış işaretler ben sana anlatayım bak iyi oku. Atın sırtında süvari gizlidir ben onuda buldum ayağının biri kırık. Kırık ayağı 6 km güneyinde dır onuda buldum. Mesela sağ kalçasına ok saplı erkek geyikten bahseder ama gizlidir der onuda buldum . Bu dediklerim gizli olanları. Sarı göl gizlidir der onuda buldum varsa hakiki zili harita belgesi olan buyursun karşıma çıksın bana işaretler den bahsetsin ben noktasına kadar tek tek sayayım. Ama hakiki belgeler kimsede yok hep parça parça. Bu anlatılan eşkiyaların hepsi aynı bölgede at oynattığı için pek manidar kalmış olaylar. Üstü örtülmüş. Ha bu arada senin işaret dediklerin daha evvelinden bana işaret olarak geldi lakin bu işaretin alanı dönem soygunu yemiş krallığa aittir geri yanı uyduruk hesaplar olduğu için ben ona gülüyorum. O değirmen ve çevresi iyi araştır boş çıkacak
O işaret 10 yıldan fazla oldu bana geleli neyse sana yinede başarılar diliyorum herkesin sözüne inanma derim yanarsın..
Ustam saygılarimı sunuyorum gerçekten allah güzel seyoeri nasip etsin aradigıñ neyse nasip.olsun ama o benim attigım resimleri ben cektim donem soygunu falan bilmiyorum ama hiçbiryeri kazılı değil taş bile oynatılmamış başka bir define sitesi var aynı isimle ben yaplaşmıştım bu resimleri zaten burdaki arkadaşlar beni ordan tanir

Benim yerim dogu degil ege de
Her yer soyguna ugramistir biraz
Sen belge de gecen yerleri bulduysan
Daha niye belge ariyorsun demek ele avuca tutar birsey degil bu belgeler kendinde diyorsun
Yana done belge ariyacaksin ve seneler omurler bitecek bu hikayede surecek
Harita olmali ki onu da okumak belge gibi bazen sifreledir sasirtmalidir
Buldugun isaretten oteye gidemiyorsan bosa kurek salliyorsun
Atli suvari balkaya sarigol vezirtepe catalkaya catalhoyuk kazandere karatepe bakracli kiz balik esek inek okuzu bulsanda birsey degismicek bu hikayede burada bitecek

paytoncu

Aktif Üye
Benim yerim dogu degil ege de
Her yer soyguna ugramistir biraz
Sen belge de gecen yerleri bulduysan
Daha niye belge ariyorsun demek ele avuca tutar birsey degil bu belgeler kendinde diyorsun
Yana done belge ariyacaksin ve seneler omurler bitecek bu hikayede surecek
Harita olmali ki onu da okumak belge gibi bazen sifreledir sasirtmalidir
Buldugun isaretten oteye gidemiyorsan bosa kurek salliyorsun
Atli suvari balkaya sarigol vezirtepe catalkaya catalhoyuk kazandere karatepe bakracli kiz balik esek inek okuzu bulsanda birsey degismicek bu hikayede burada bitecek
evet katılıyorum usta.hayırlı bayramlar diliyorum

paytoncu

Aktif Üye
Bir kaç ekleme yapmak istiyorum konuyla ilgili. Mesela arkadaşımız anlatıyor şura var bura var onu buldum bunu buldum diye ben sadece tebessüm ediyorum yanlış anlaşılmak istemiyorum. Ben geçen dedim yine sözümün eriyim sözümde netim. Atlı süvari var atın bir ayağı kırık kırık ayağıyla atın arası en az 15 km mesafede ve bu kırık ayağı çukur canbaz köyünün kuzeyinde . Belgelerin neredeyse tamamını okudum piyasada gezenlerin hepsini okumuş biri olarak sizlere şukadarını ilave edeyim . Bütün belgelerde yazan işaretler ve alanlar aynı bölgede 7.8.9 bölgededir bunlarda hemen hemen hepsi aynı alanlarda olmakla beraber bölge olarak uzunca km ye yayılmış dağlık ve kayalık alanlardadır. Rakım olarakta yüksek yerlerdir. Zaten anlatıyor acvı yada çoban gider zaten avcıda gitmeyeceği kadar bir yerler diye bilirim . Avcı karaca dan tutunda ne kadar yazılı işaret varsa hepsi mevcut . Ben belge sahiplerine yada 7 bölge diye anlatılan yerin net nokta hesabını bilen varsa buyursun dedim okadarda anlattım kimseden ses çıkmadı. Ayrıca millet sarı göl diye tutuşuyor onuda biliyorum dedim yine ses yok napalım herşey olacağına varır artık.

Sarigolu bilen senin kadar biliyor atli suvariyi sen biliyon sana da yetmiyor
Belge sahipleri nokta yerler bilenler yok dedim bi onceki yazimda hala olayi anlamiyorsun herhalde
Bana alibey degirmenini bul sana para nerede oldugunu soylim diyen de elindeki belgerden bildiklerinden fazlasi yoktur
Nokta hesabini bilende yoktur ne ses gelir ne seda bu hikaye de burada dededen toruna torundan toruna kalacak bir efsanevi hikayeye donusecektir
Hadi selametle

Karabulut

Operatör
Delinin biri kuyuya taş atmış 40 akıllı çıkaramamış misali Bence hayalden öte değil Boşuna ümitlenmeyin Boş değil diyenlerden kanıt bekleriz

balkaya34

Bilgili Üye
Bir kaç ekleme yapmak istiyorum konuyla ilgili. Mesela arkadaşımız anlatıyor şura var bura var onu buldum bunu buldum diye ben sadece tebessüm ediyorum yanlış anlaşılmak istemiyorum. Ben geçen dedim yine sözümün eriyim sözümde netim. Atlı süvari var atın bir ayağı kırık kırık ayağıyla atın arası en az 15 km mesafede ve bu kırık ayağı çukur canbaz köyünün kuzeyinde . Belgelerin neredeyse tamamını okudum piyasada gezenlerin hepsini okumuş biri olarak sizlere şukadarını ilave edeyim . Bütün belgelerde yazan işaretler ve alanlar aynı bölgede 7.8.9 bölgededir bunlarda hemen hemen hepsi aynı alanlarda olmakla beraber bölge olarak uzunca km ye yayılmış dağlık ve kayalık alanlardadır. Rakım olarakta yüksek yerlerdir. Zaten anlatıyor acvı yada çoban gider zaten avcıda gitmeyeceği kadar bir yerler diye bilirim .,,,,,, Avcı karaca ,,,,,,,
dan tutunda ne kadar yazılı işaret varsa hepsi mevcut . Ben belge sahiplerine yada 7 bölge diye anlatılan yerin net nokta hesabını bilen varsa buyursun dedim okadarda anlattım kimseden ses çıkmadı. Ayrıca millet sarı göl diye tutuşuyor onuda biliyorum dedim yine ses yok napalım herşey olacağına varır artık.

Usda şu gördüm dedigin AVCI KARACA yı bir anlat Avcı nasıl , karaca nasıl , mümkünse anlatki bilelim, Merak ediyoruz ,,