Volçan bölgesinden selamlar

Bulan usta 2

Member
Ustalarım hayırlı ramazanlar bu volçanın gerçekten yerini buldum ballı kaya kapıkaya halkalı kaya hamam değirmen sahte değirmen kel tepe horon hepe 3 gemi sarıkızın mezarı kutret kalesi kutret kayası burdan size selam olsun bu işin sonuna geldik sonunda bu volçan adisinin bölgesini bulduk gözümüz aydın

Ekli dosyalar

28karayel28

Moderatör
Moderatör
İnşallah hayırlısı

spyfrs

Moderatör
Moderatör
Ustalarım hayırlı ramazanlar bu volçanın gerçekten yerini buldum ballı kaya kapıkaya halkalı kaya hamam değirmen sahte değirmen kel tepe horon hepe 3 gemi sarıkızın mezarı kutret kalesi kutret kayası burdan size selam olsun bu işin sonuna geldik sonunda bu volçan adisinin bölgesini bulduk gözümüz aydın
o değirmen taşının altına 2,5 - 3 metre gir bakalım kaç okka çıkacak. Yada altından başka işaret taşı çıkacak mı görelim.

Mehmetarkın

Member
Sizden önce bu forumlarda volçanın hazinesini buldum diyen onlarca insan oldu.. Konu konuyu açtı 7 bölgeden 70 insan konuya girdi.. Aslinda şu işaretin kuzeyinde sazligöl olacak , sazligöl değil sarıgöl benzer tartışmalarla adamlar bulduğunu bulacağına lanet edip hayattan bezdiler..
Aman siz bu tartışmalara girmeyin. Bulduğunuza pişman olur defineciliği bırakırsınız.
Şimdi çalışma zamani kolay gelsin..

Bulan usta 2

Member
Ustalar bunlar sadece ufacık bir kısmı gerisini anlatayım
Sizden önce bu forumlarda volçanın hazinesini buldum diyen onlarca insan oldu.. Konu konuyu açtı 7 bölgeden 70 insan konuya girdi.. Aslinda şu işaretin kuzeyinde sazligöl olacak , sazligöl değil sarıgöl benzer tartışmalarla adamlar bulduğunu bulacağına lanet edip hayattan bezdiler..
Aman siz bu tartışmalara girmeyin. Bulduğunuza pişman olur defineciliği bırakırsınız.
Ustam bu fotoraflar benim kendi çektığim fotoraflar evet bir kez daha paylaşmıştım oda başka bi sitede ama aynı isimlen açtım

Bulan usta 2

Member
Ustam bu fotoraflar benim kendi çektığim fotoraflar evet bir kez daha paylaşmıştım oda başka bi sitede ama aynı isimlen açtım
Karadenizse burasi bakiş acinizi degistirin.
Figur ve isaretlere yogunlasin.
Boylece daha fazla istifadeniz olur.
Volcan ile vakit kaybetmezseniz.
Karadeniz değil doğu güneydoğu

Ledun

Bilgili Üye

Karadeniz değil doğu güneydoğu
👍

paytoncu

Aktif Üye
hayırlı olsun .. gülüyorum lakin senin şevkini kırmak istemiyorum . burası medeniyet eşkıyayla alakası yok vesselam..

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hayırlı olsun diyelim. Burası dediğin yermidir bilemem ama son resimdeki kraliçe büstü yosunlar olmasaydı harika görünürdü. Tahminimce yakınlarında şelale tarzı akarsuyun küçük bir göl yaptığı bir yer olması gerekiyor.

Bulan usta 2

Member
Hayırlı olsun diyelim. Burası dediğin yermidir bilemem ama son resimdeki kraliçe büstü yosunlar olmasaydı harika görünürdü. Tahminimce yakınlarında şelale tarzı akarsuyun küçük bir göl yaptığı bir yer olması gerekiyor.
Ustam bu resmi değirmenin oluğunda çektim saygılar

Bulan usta 2

Member
hayırlı olsun .. gülüyorum lakin senin şevkini kırmak istemiyorum . burası medeniyet eşkıyayla alakası yok vesselam..
Ama abim valahi ben size gülmüyorum üzülüyorum onun için size bak bu böyle bu böyle diyorum tutturmussunuz volçanı buodum buldum ömrünüzü harap ediyorsunuz abi neyi bulduk tekeri kırık olan faytonu mu 3 gemilerimi biri düz biyi yan biri ters dönmüş fefkalade yapılmış olan gemilerimi buldun benim bu attıklarım normal işaretler öbürlerini atsam millet volçan olduğunu anlar saldırır diye atmıyorum burdakiler değil oradaki köyoüler onlarda gemileri görmüş ama onlarda balkayayi gormüş hamam ayılaar değirmenler fayton kirik kızlar ayılar hepsini görmüşler ama volçani bilmiyorlar bende oradaki resimoeri atıp onları uyandırmak istemiyorum abi sen bol bol gül ama bubdediklerim işaretlerden birde de atsan olmaz mı hani bizde senin gördüğün volçanı bi görek