Üyeler ve Yönetimdeki Arkadaşlara

herodot

Yeni Üye
Bu siteye katki ve gönül vermiş tüm dostlara merhaba amacimiz siteye üye veya yardima ihiyaci olan herkesi yasal kurallar çerçevesinde bilgilendirmek ve yardimci olmak birbirimizi olumsuz ve kirici şekilde eleştirmeyelim bilen veya bilmeyen arkadaşlar menderes ustamada bu yerinde yazisinada teşekür ediyor sitenin devamliliğin diliyorum

epy

Süper Moderatör
Süper Moderatör
konu açılımlarında yapılan yorumlarda söylenebilecek iki güzel kelime saygının ta kendisidir.gerisi teferruat.

philippusdede

Yeni Üye
her define mezar olabilir dediğimiz yerde olsaydı ne harika olurdu.
çok kısa bir sürede olsa tecrübelerime dayanarak diyorum..
hiçbir zaman şuraya bakma orda mezar veya define olmaz diye bir yorum yapan görmedim..
evet üstatlarım ya yok dediğiniz yerdeyse ne olacak..?:244:

sarıkayalar

Bilgili Üye
her define mezar olabilir dediğimiz yerde olsaydı ne harika olurdu.
çok kısa bir sürede olsa tecrübelerime dayanarak diyorum..
hiçbir zaman şuraya bakma orda mezar veya define olmaz diye bir yorum yapan görmedim..
evet üstatlarım ya yok dediğiniz yerdeyse ne olacak..?:244:
Dedem dogru söylüyor fotograflar yetersizde olsa gözünüze tuaf gelen dogaya güzel uyum yaglatılan her yeri gösterelim burda hiçbirşey yok diye gidip bir gün geri gelince eyvah demiyelim saygilarımla USTALARIM

MendereS

Bilgili Üye
Bu siteye katki ve gönül vermiş tüm dostlara merhaba amacimiz siteye üye veya yardima ihiyaci olan herkesi yasal kurallar çerçevesinde bilgilendirmek ve yardimci olmak birbirimizi olumsuz ve kirici şekilde eleştirmeyelim bilen veya bilmeyen arkadaşlar menderes ustamada bu yerinde yazisinada teşekür ediyor sitenin devamliliğin diliyorum
aynen dostum yardım işinde sınır yok sürekli elimizden geleni yapıyoruz, dediğim gibi yeni üyelerinde bildiklerini yazmaları gerekli..

A

A_L_S_O_N

Misafir
Biride bans yardim etse bari daha orenmem gereken cok sey var :(

Y

yilanoglu6638

Misafir
degerli yönetim kıymetli arkadaşlar cok güzel konuya deginmiş ustam evet kimsenin şurda hazine var deme şansı yok ama yapılmış calışmalardan bilgisi olan arkadaşlar 3.aşagı 5 .yukarı neyin ne anlama geldigini. emarelerin .veya emarenin nerde oldugunu ufak defek sapmada olsa şuralara bak diye bilinir deniyorda .... ama benim gördügüm kadarıyla bazı arkadaşlarım ve kardeşlerim bana izin belgesi getir sana tam yerini söyleyim şeklinde yorumlar yapıyorlar varsa öyle doğa üstü gücü veya kainligi bizlerde alalım izin belgesi bizimkininde yerini göstersin ..bunlar boş yazışmalar ve dikkat cekmeye calışmak isim vermedim şahıs hakkındada eleştiri yopmuyorum gördügüm şeyi yazıyorum bunu yazmamdaki sebebim insanlar buraya umut baglamış tamda şurda deyipde insan hayatıyla oynanmasın hepinizi selamlarım saygılarımla yılanoglu

A

A_L_S_O_N

Misafir
Definecilikte tecrube bitmez ALSON USTA oyuzden kafaya takma
Benim tek bir korkum var deyerli ustalarim oda sudur

Yanlis orenim ve yanlis bilgilendirip yanlis yonlendirmek rabbimden dilegim hic bir insana yanlis bilgi aktarimimi yapmamak ve hic vir insani yanlis yonlendirmemek insanlara faydali ola bilmek bu yoldaki maksadim herkese saygilar sevgiler ogrendikce ORENMEM GEREKEN ASLINDA COK SEY OLDUGUNU ORENMEYE BASLADIM PEKI SIZ KENDINIZI KACINCI SEVIYEDE VE HANGI DERECEDE GORUYORSUNUZ

BEN DAHA BASLAMADIM BILE HEPINIZ BENIM USTALARIMSINIZ SAYGIYLA ONUNUZDE EYILIYORUM ....

sarıkayalar

Bilgili Üye
DERECEDE GORUYORSUNUZ
Alson usta insan oglunun beyni adralanin ile gordugu veduydugu hicbir seyi unutmaz bu meslek degil ki seviyesi olsun.her gun yeni bir isaredle yeni bir sembolle karsilasiyoruz sadece bizim bolgede gozumle bildigim 5 cesit mezar biliyorum ne mezar ne isaret nede semboller bitiyor daha bunun tumunusu hoyugu anit mezari var bitmiyor alson ustam oyuzden definecinin seviyesi olmaz ben cok iyi biliyorum diyen insanin bile gormedigi isaret sembol vardir saygilar ustam

BEN DAHA BASLAMADIM BILE HEPINIZ BENIM USTALARIMSINIZ SAYGIYLA ONUNUZDE EYILIYORUM ....[/QUOTE]

fatsali

Member
Güncelleyelim mi bu konuyu gerçekten konunun özüne parmak basıyor...

wolf_52

Engellendi
Güncelleyelim mi bu konuyu gerçekten konunun özüne parmak basıyor...
teşkkür ederim hemşomm zamnlaman harika olduu.... burdan konu sahibi menderes ustsaya da ayrıyetden teş etmek isterim çok isbetli olmuş son yaşananlardan sonraa emeğine sağlık...