Ustalar Görüslerinizi bekliyorum !

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Sanmıyorum çünkü etraf köylüler genelde arıyor bildiğim kadarıyla o lahti de onlar bulup bir kenara atmışlardır.
Yaani bu yazindan anlicamiz sen onlardan deilsin
Ya gecici gorevle oralarda calisiyon ya orda gezeliyon dolayisi ile senin orda bi ar-ge yapma sansin yok
Hic bulasma yarim kalan eselenmis yerlerin ihaleside sana kalir ispite maruz kalirsin incitirler

Hookook

Aktif Üye
Yaani bu yazindan anlicamiz sen onlardan deilsin
Ya gecici gorevle oralarda calisiyon ya orda gezeliyon dolayisi ile senin orda bi ar-ge yapma sansin yok
Hic bulasma yarim kalan eselenmis yerlerin ihaleside sana kalir ispite maruz kalirsin incitirler
Ustam anlatmaya çalıştığım fotokapan olmadığını düşünüyorum bu gibi bikac yer daha vardı devlet nasıl oluyorsa taş ocagi acmalarina izin veriyor sit alanı mevzusu olsa izin de vermemesi gerekmez mi

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ustam etraflıca bakmadim ama sadece o ortadaki büyük kayayı inceledim altı içe doğru kesilmiş biçimde ve kayanın üstünde tepesinde taht tarzında şekillendirme traşlama var.
hakim tepe iyidir. Bir örnekte çok iyi boş geçmezsin.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Ustam anlatmaya çalıştığım fotokapan olmadığını düşünüyorum bu gibi bikac yer daha vardı devlet nasıl oluyorsa taş ocagi acmalarina izin veriyor sit alanı mevzusu olsa izin de vermemesi gerekmez mi
Karsilikli bireysel kurumsal ulusal cikarlar soz konusu oldugunda Sit alanlari herturlukullanilir
Kimsede bisey yapamaz diyemez