Ustalar bilgisi olan ustalar yardım ci olurmu

Bafra55

Bilgili Üye
Çok kararsız kaldım bu iş a olmadı al geri değil birkere oluyor onda da yanılmak istemiyorum

Metin777

Aktif Üye
Çok kararsız kaldım bu iş a olmadı al geri değil birkere oluyor onda da yanılmak istemiyorum
sen lorenz al kullan pişman olmayacaksın. gerekli ayarları ve kullanım için kendini biraz eğitmen gerekiyor. beceremezsen de aynı fiyata geri satarsın hemen. gerçek bir cihaz olduğu için sürekli bir alış verişi var.

Bafra55

Bilgili Üye
Başka önerisi olan usta varmı bunu bikere alcam.yardim ci olursanız sevinirm. Ustalar

extremesss

Yeni Üye
Dedektör alacaksan arkadaşa katılıyorum, kesinlikle Lorenz. Yeraltı görünteleme alacaksan, Teknoloji ekibinin ürünü EMF'yi tavsiye ederim.

Bafra55

Bilgili Üye
Ustam tşk ederim yorumun için araştırdım videolarını izledim gittim almaya adam dephunter marko yu çok met etti lorenz ve invenio baktım markoyu çok övdü invenio 25 kusur lorenz 23 den başlıyor marko 10 küsür kendim kullanıyorum ben bu olmadan dışarı çıkmam dedi para için desem onu alın derim diyo ben once müşteri diyor karar siz kaldim

Bafra55

Bilgili Üye
Ve hergun yeni yerler gelip duruyor elemanlar beni bekliyor

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
Dedektör alcam 25 30 bin tl arası önerisi olan varmı veya bilgisi olan ustalar yardım ci olursanız sevinirim
daha ne amaçla kullanacağınızı dahi yazmadan öneri istiyorsunuz
umarım sonunda hayal kırıklığı yaşamazsınız

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
hangi cihazı alırsan al kullanmasını iyi öğrenmek yada bilen biriden uygulamalı ders alman gerekiyor.. ben köyde gezmediğim yer kalmadı ... dedektörle... bira kapağı topladım bayağ içmişiz :=)

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kardeşim öncelikle nasıl bi alanda ne için kullanacağın önemli. Bunları detaylandirirsan sana bir çok usta yardımcı olacaktır.