tılsım hakkında

Nil

Engellendi
bizler yeryüzünün halifeleriyiz, insanlar cinlerden korktukları kadar ALLAH tan korksaydılar zaten hiç bir sorun yaşamazlardı. cinler ışık hızında hareket etselerde, şekil değiştirebilselerde, bize görünmez olabilselerde ,1000 yıl yaşayabilselerde bizlerden daha zeki değiller ,ahirette de biz onları görücez onlar bizi göremiycekler. kafir cinniler yani ALLAH ın düşmanı konumundaki ler ışık hızı, görünmezlik , şekildeğiştirme ve yaklaşık 1000 yıl kadar yaşayabilme imkanına sahip iken, ALLAH düşmanına bu nimetleri veriyorsa dostlarına neler vermezki ,herşeyin sahibi olan ALLAH cinnilerinde sahibidir. sahibinden korkun cinnilerden değil, sahibine sığının üfürükçü muskacılara değil.

alaçamlı

Bilgili Üye
kökeni babile dayanır.gökten kovulmuş bir melek olan marduk babil kırallığına iner.oradaki insanları büyüleri ile etkiler.kendisine tapmalarını sağlar.gökyüzünün insanlara yasaklanmış olan ilimlerini insanlara öğretmiştir.babilli rahipler ondan aldıkları bilgilerle insanları kandırmışlardır.gene bu rahipler büyü ilmini kitaplara geçirmiştir.bu kitaplar günümüze kadar ulaşmışlardır.marifetname,havas,yıldızname,nekromikon,bunna yada buni ,,kodeks,......vs daha bilmediğim pek çok isimde ve dilde,fakat sonra tanrının emriyle marduk yakalanmıştır.İbrahim alehiselam aracılığıyla allah insanlara büyüyü yasaklasa da insanlar menfaat sağlamak amacı ile kuşaktan kuşağa bu bilgiyi aktarmışlardır.iki çeşit büyü vardır.pozitif ve negatif.ancak her ikiside haramdır.tüm dinlerde din alimleri bu büyü tekniklerine daha kolay ulaşırlardı.ZİRA ÇOĞU BÜYÜCÜ MUTLAKA DİN EĞİTİMİ ALARAK HEM KENDİSİNİ DİN ADAMLARINDAN KORUR HEM DE İNSANLARA DAHA KOLAY SOKULABİLİRDİ.hatta büyü yoluyla insanlara mucizeler göstererek kendisini evliya olarak gösterirdi..muskalar pozitif olarak görülsede netice itibariyla büyü sınıfına girmektedir.cevşen,zırh gibi büyülerde pozitif büyülerdir.her ne kadar iyi niyetle yapılsalarda dünya düzenini etkiledikleri ve insan kaderini etkiledikleri için yapılması haram sayılır.yapana günahtır.yapılan kişiye ise niyetine göre helal ve yahut haram olur.misal zırh yaptırıp mahsun bir insan öldürmek gibi.allah hiç bir kuluna imtiyaz vermemiştir.bu imtiyazı verenler de günaha girerler.gelelim negatif büyüye.bu kötü ruhlar yardımı ile yapılan büyülerdir.genellikle büyük şeytan ve iblislerden yardım istenir.isimleri kullanılarak ona tabi olan cinlerin kontrolü ele geçirilir.kötü negatif büyünün bedeli vardır.iblise ve yahut şeytana kurban olarak insan,hayvan,kan,zina,saf ruh gibi hediyeler sunulur.bunların belli ritüelleri vardır.yapmak için gerçek bir büyücüden eğitim almak gerekir.rütüel sayesinde o şeytana kendi ruhu ve imanını sunan kişi artık tılsımcı ve büyücü olmuştur.dolayısı ile o iblise bağlı tüm cin ve kötü ruhlar üzerinde kontrol sağlamış olur.böyle kişiler benim şu kadar cinim var diye övünürler.negatif büyüyü yapanlar asla affedilmezler.pozitif büyüyü yapanlar ise ağır günah işlemiş olurlar.zira bu işlerle uğraşanların bir kısmı delirir.bu büyü ilminin çeşitli isimleri ve akımları vardır.mesela havas ilmi.allahın isimleri kullanılarak melekler kontrol edilir.iyi ruhlarla etkileşim sağlanır.yada şertan isimleri kullanılarak kötü ruhlar la iş yapılır.konu çok uzun ve detaylıdır.burada anlatmak sayfalar alır.nereden mi biliyorum.bu işle uğraşan bir arkadaşım vardı.sonra kafayı yedi mübarek .iş ortağımdı...tabi delirince işi de bıraktı.ama ben defalarca uyardım dinlemedi.geçen sene sizlere ömür.... kaybettik...

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
kökeni babile dayanır.gökten kovulmuş bir melek olan marduk babil kırallığına iner.oradaki insanları büyüleri ile etkiler.kendisine tapmalarını sağlar.gökyüzünün insanlara yasaklanmış olan ilimlerini insanlara öğretmiştir.babilli rahipler ondan aldıkları bilgilerle insanları kandırmışlardır.gene bu rahipler büyü ilmini kitaplara geçirmiştir.bu kitaplar günümüze kadar ulaşmışlardır.marifetname,havas,yıldızname,nekromikon,bunna yada buni ,,kodeks,......vs daha bilmediğim pek çok isimde ve dilde,fakat sonra tanrının emriyle marduk yakalanmıştır.İbrahim alehiselam aracılığıyla allah insanlara büyüyü yasaklasa da insanlar menfaat sağlamak amacı ile kuşaktan kuşağa bu bilgiyi aktarmışlardır.iki çeşit büyü vardır.pozitif ve negatif.ancak her ikiside haramdır.tüm dinlerde din alimleri bu büyü tekniklerine daha kolay ulaşırlardı.ZİRA ÇOĞU BÜYÜCÜ MUTLAKA DİN EĞİTİMİ ALARAK HEM KENDİSİNİ DİN ADAMLARINDAN KORUR HEM DE İNSANLARA DAHA KOLAY SOKULABİLİRDİ.hatta büyü yoluyla insanlara mucizeler göstererek kendisini evliya olarak gösterirdi..muskalar pozitif olarak görülsede netice itibariyla büyü sınıfına girmektedir.cevşen,zırh gibi büyülerde pozitif büyülerdir.her ne kadar iyi niyetle yapılsalarda dünya düzenini etkiledikleri ve insan kaderini etkiledikleri için yapılması haram sayılır.yapana günahtır.yapılan kişiye ise niyetine göre helal ve yahut haram olur.misal zırh yaptırıp mahsun bir insan öldürmek gibi.allah hiç bir kuluna imtiyaz vermemiştir.bu imtiyazı verenler de günaha girerler.gelelim negatif büyüye.bu kötü ruhlar yardımı ile yapılan büyülerdir.genellikle büyük şeytan ve iblislerden yardım istenir.isimleri kullanılarak ona tabi olan cinlerin kontrolü ele geçirilir.kötü negatif büyünün bedeli vardır.iblise ve yahut şeytana kurban olarak insan,hayvan,kan,zina,saf ruh gibi hediyeler sunulur.bunların belli ritüelleri vardır.yapmak için gerçek bir büyücüden eğitim almak gerekir.rütüel sayesinde o şeytana kendi ruhu ve imanını sunan kişi artık tılsımcı ve büyücü olmuştur.dolayısı ile o iblise bağlı tüm cin ve kötü ruhlar üzerinde kontrol sağlamış olur.böyle kişiler benim şu kadar cinim var diye övünürler.negatif büyüyü yapanlar asla affedilmezler.pozitif büyüyü yapanlar ise ağır günah işlemiş olurlar.zira bu işlerle uğraşanların bir kısmı delirir.bu büyü ilminin çeşitli isimleri ve akımları vardır.mesela havas ilmi.allahın isimleri kullanılarak melekler kontrol edilir.iyi ruhlarla etkileşim sağlanır.yada şertan isimleri kullanılarak kötü ruhlar la iş yapılır.konu çok uzun ve detaylıdır.burada anlatmak sayfalar alır.nereden mi biliyorum.bu işle uğraşan bir arkadaşım vardı.sonra kafayı yedi mübarek .iş ortağımdı...tabi delirince işi de bıraktı.ama ben defalarca uyardım dinlemedi.geçen sene sizlere ömür.... kaybettik...
Değerli ustam, muska ve koruyucu tılsıma haram demeniz beni gerçekten şaşırttı. Oysa koruyucu dedik yapılan kötülüğü bertaraf etmekten bahsettik. Masum bir çocuğun öldürülmesini sağlamak değil engellemekten bahsettik. Görülmeyen kaza ve belalardan dualarla ve ayetlerle korunmaktan bahsediyoruz.
Peygamber efendimizin zamanında Esed oğullarından nazarı değen bir kimse var idi. Üç gün bir şey yemez, sonra çadırın bir tarafını kaldırıp oradan geçen bir deveye bakıp, (Bunun gibi bir deve hiç görmedim) der demez, deve yere düşer hastalanırdı. Müşrikler, bu adamı bulup Peygamber efendimizi nazarla öldürmesini istediler. Cenab-ı Hak da Resulullahı bunun nazarından korumuştur. Bu hususta Kalem suresinin (Nerede ise, kâfirler seni gözleri ile yıkacaklardı) mealindeki 51. âyeti inmiştir. Birkaç hadis-i şerif meali şöyledir:
(Nazar haktır.) [Müslim]

(Nazar insanı mezara, deveyi kazana sokar.) [İbni Adiy]

(İnsanların yarısı nazardan ölür.) [Taberani]

(Hoşa giden bir şeyi görünce, “Mâşâallah la kuvvete illa billah” denirse o şeye nazar değemez.) [Beyheki, İbni Sünni]

(Nazar neredeyse kaderi geçecekti. Nazardan Allahü teâlâya sığının.) [Deylemi]

(Kaderi geçecek bir şey olsaydı nazar geçerdi.) [Müslim]
(Çok uzun bir konu olduğu için alıntı yaptım bilginize)
Şimdi sayın alaçamlı hocam bu büyücüye karşı okunması gereken ayeti bilipte okumak ya da üzerinde taşımak haram mıdır?
Havas kötüye kullanıldığı takdirde haramdır ve kötüye kullananın kurtuluşu yok denilmiştir. Sizin deyiminizle Muhiddin ibnul Arabi, Akşemseddin, Aziz Mahmud Hüdayi gibi alimler padişahlara koruyucu dualarla muska ve tılsım yaptıkları için günahkardırlar. O zaman bırakalım elin gavuru büyü ve sihir ile nazar ile yarımızdan fazlasını öldürsün. Bizim masum evlatlarımız yokmu? Sana şu kadarını söyleyeyim şehir pazarında bile alışveriş yaparken para alışverişinde muhakkak besmele çekerek al derim. Bizzat zamanımızın büyük bir aliminden duydum. Senin bahsettiğin o yetiştirilen yani eğitim alan genç büyücüler paralara okuyup üfleyerek bol bol alışveriş yapıyorlar. O paraları alıp verenlerle birlikte o eve büyü sihir cin şeytan her şey giriyormuş. Tıpkı 15 temmuz gecesinde 1 doların etkisine aldığı insanlar gibi. Bu konu dediğin gibi çok uzun lakin korunmak zorundayız. Tedbirini alıp takdirini Allah'u Âlem'e bırakacaksın. Hayırlı forumlar

Nasip34

Bilgili Üye
BulursamKader25 ustam teveccühünüz beni sevindirdi. Ben şeref duydum yeni kıymetli kardeşlerimi tanımaktan. Bu alanda saha tecrübemiz neredeyse sıfırdır. Sizler gibi ustalarımızın tecrübelerinden dinleyip istifade etmeyi heyecanla bekliyoruz. Saygılar, sevgiler...

alaçamlı

Bilgili Üye
gelelim define büyüsüne.bu büyüyü yanlızca usta büyücüler yapabilir.define bölgesi meleklerin ve iyi ruhların girişine kapatılır.bunun için çok çeşitli teknikler vardır.bunlar şeytan çağırma ainleri şeklinde olur.burada ağır bir günah işlenir.misalen bakire kızın bozulması sırasında akan kanın bölgeye dökülmesi(çenber şeklinde),insan yada hayvan kurban etmek,zina,domuz kanı içmek,,.......zira büyüyü yapan kişi büyüyle bölgeyi korumaya aldıktan sonra oraya bir cin taifesini çağırır.onlara derki siz bu malı koruduğunuz sürece bu bölge sizindir.burdan içeri giren herkese ne isterseniz yapın.sonra onları buraya bağlar.ancak büyücü ne kadar iyiyse o kadar güçte cini burada tutabilir.zira bu nedenle kimi yerde sadece insanı korkutabilecek güçte cinler varken,kimi yerde ise insanları akla hayale gelmeyecek korkunçlukta ,işkencelerle öldürenler mevcuttur.büyüden korunmak için genel korunma yöntemleri abdestli olmak,o bölgede kurban keserek cinlerin korunma alanlarını yok etmek,metal ve ya ateşli silah kullanmak(demir) fişekler de demir olursa netice alınır.zira sadece demir cinlere zarar verebilir.fakat en kesin ve etkili yol bilen bir hoca bulmaktır.bunu sure okuyarak yapar.cinleri belli bir süre uzak tutabilir.yada üfürükçü cinleri olan birisi bu cinlerle pazarlık edebilir.ancak pazarlık için bedel istenir.bedel ise ustaların dediği gibi ağır olabilir.ve cinler güvenilir yaratıklar değildir.asla sözlerinde durmazlar.anlaşma yoluyla alabilmek için üfürükçünün cinleri de en az onlar kadar kuvvetli olmalıdır.ancak çevremden bildiğim kadarı ile anlaşma yolu hiç bir zaman tutmamıştır.sonu hep kötü olmuştur.cinler gömüyü başka bir yere taşımışlardır.

alaçamlı

Bilgili Üye
usta benim dediklerim dua ile yapılan muskalar değil.bunlar için kan kıl felan kullanılır.muska yaptırıldığında her zaman tutmaz. bu allahın taktiridir.sizin bilmediğiniz şekiller var.mesela kurşun işlemez muskası.bu muskalarda dua felan yazılmaz.allahın isimleri ve bazı tılsımlı harflerle insanlara iyilik veya kötülük yapılır.normal muskalarda kuran sureleri ve ya peygamberimizin okuduğu dualar bir kağıda yazılıp göğüs izasında taşınırken bu dediğim muskalar çok değişiktir.allahın isimleri kullanılarak cinler ve melekler cezbedilir.kötü işlerde kullanılır.bir tanıdık mafya babası vardı.bu kurşun işlemez muskasından yaptırmıştı.10 yerde araması olduğu halde karakola gider kimse kimlik bile sormazdı.içerde her işini yaptırırdı.daha ne bileyim tüm kanunsuz işlerinde böyle muskalar büyüler....ona bu muskaları yapan çok mu müslüman sizce...yada cok mu iyi niyetli..bizim sözümüz cemaatten dışarı.her mesleğin çöpü çürüğü vardır.ve allah kendi ismi ile kötülük yapanlardan da intikamını mutlak alacaktır.

Son düzenleme:

alaçamlı

Bilgili Üye
bide şifa niyetine taşınan muskalara asla haram demem diyemem.zira babam da hala muska yapar .ama kimseden tek kuruş aldığını duymadım.bu balıkesir tarafında mafyalık yapan uzaktan bir akrabamız vardı.şu mafya babası dediğim.babama teklif etti.işte bol para kazanayım,güzel kadınlar peşimde koşsun falan.......babam tersleyip evden kovmuştu hiç unutmam.yani din adamı da ilmi,ni kötü işlerde kullanabilir.sen tanıdığın bir hocaya sorda anlatsın sana .adam öldüreninden,ayıranından,delirteninden ne muskalar var.

alaçamlı

Bilgili Üye
şimdi ben yukarıda cevşen ,zırh diye geçer yazdım.bunlar bildik cevşenler ,zırhlar değil.adamlar o bildik dua isimleriyle pazarlıyorlar.ama bu tip özel güç veren değişik tılsımlar var.mesela babamın yanına gelip giden bir öğrencisi vardı.şems i maruf denen bir kitabı vardı babamın .onu okumak için istedi.babam sakın bu kitabı okuyarak öğrendiğin yolla kötülük yapma dedi.çarpılırsın maaazallah.bu imamlık yapıyordu ilk senesi.tabi başlamış muska yazmaya.işte eş ayırma,kumarda kazanma,adam hasta etme,nefes kesme,sidik bağlama ,erkeklik bağlama.....neyse bir iki sene sonra çarpıldı.genç yaşda felç oldu.sonra kafada gitti.en son evi yandı ,,,cayır cayır yandı içinde..babam hala anlatır..keşke o kitabı almasına izin vermeseydim diye.şeytan insanı yoldan çıkarıyor bazen .bu işlere asla bulaşmayın.bir yerde define mi var siz abdestinizi alın ,iki rekat namaınızı kılın.gaza(savaş)niyetine diyerek......orada o cinler canınızı da alsa şehit olursunuz en kötü ihtimal..

kızılelma1

Moderatör
Moderatör
Kiymetli kızılelma kardaşim,
Hosgelmisin, hakikaten ozledik sizi.
Bu konuyuda acali biraz olmus, gormemisim.

İyi ki bu konuyu acmisin.
Hem gelisine sevindim.
Hemde Nasip34 kardasimizi detayli tanimaya
Vesile oldun. Bu zamanda bu sekilde egitim almis kiymetli hocalarimizi bulmak hepimiz icin bahtiyarliktir. Ayrica sitemizde ilim ehli icazetnameli bir kardesimizin bulunmasi buyuk bir kazanctir.
Konuyu gundeme getiren size ve katilimci tum kardeslerimize sukranlarimi arz ediyorum. Hepinizden Allah cc razi olsun.

Su kadar yaziyi dahi uzun bir surede ancak yazabildim. Cepten hizli yazamiyorum. Bu nedenle nasip olursa yarin veya diger gunler, ilmi yonuyle degilde, saha da yasadiklarimizi ve sozune guvendigimiz, bizzat tanidigumiz kardeslerimizden duyduklarimizi anlatip analiz ederek katki saglamayi dusunuyorum.
Simdilik sunu soyleyeyim;
Korkacak birsey yok.
Korktugumuz yerde de geri cekilmeyi bilecegiz.
Geceler sorunlu, gunduz cozume yakin.
Geceniz hayrolsun insallah.
Tesekkurler bende ozlemedim desem yalan olur.
Korku kısmı na gelince biz demir daglari eriten atalarin torunlariyiz ?
Nil in dedigi gibi yaradan korkmak yeterli (tengri biz menen)
Benim merak ettigim sadece konuyu acarken sorduklarim amagenis bir bilgi yelpazesi oldu cok faydali oldu bense memnun oldum

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Malum, yeni mali yila gecis yogunlugundan henuz bu bolumle alakali dusuncelerimizi ve yasadiklarimizi anlatma firsati bulamadim. İnsallah en kisa zamanda yazacagum.