Teslis - Kutsal Üçleme

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Türk Türk dediğiniz sen osun seni tanıyorum dediğiniz elaman bu konudaki elaman mı ? Eğer o ise amatör birini bana yakıştırdığınız için kınıyorum sizi EL TURKO bir dünya markasıdır benzerliği olan isimler ile beni bağdaştırmak büyük kayıp taklitler sadece reklam olabilir benim yanımda tarzı secred mod beni andırıyor ama bildiğin patlak elaman camı açıp ceyran yaptırmış bol bol.
ben kızdığım zaman gözüm bazen bir takım şeyleri görmez bende renk korlugude var Türk ....O ? birde bana takmissin sen olsan ne anlarsın bak ben yaslandim artık ?

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Eksik olma ustam , kulağıma küpe olsun , ihtimal üzerine de çalışma yapmaktan kaçıyorum zaten , şu ortalık duzelse hemen çıkacağım araziye , kilise alanı ve kuyular mevcut , suphelendigimiz yerler var çubuk ile sabitleyecegiz ,,, geri kalan sadece izin almak , aynı zamanda burada stajimi tamamlamaya çalışıyorum teorik olarak ,,,,
Rabbim kolaylık versin ama kilise şapel yerlere izin almak için uğraşma sıt alan diye derler senden sonra kendileri çalışma yaparlar açık arazi kaçak çay kaçak kazi her daim iyidir ...
not kaçak tütün,den kacinin tekelle saatte 1 metre kazdiginiz yeri kacak tutunle 60 ila 70 cm kazarsiniz
performans düşürür ?

Turko

Uzman
ben kızdığım zaman gözüm bazen bir takım şeyleri görmez bende renk korlugude var Türk ....O ? birde bana takmissin sen olsan ne anlarsın bak ben yaslandim artık ?
Hiçte bile ben ceylan gibi seke seke kuğu gibi süzüle süzüle konuların içinde gezerken sen sarıyordun bana niye takayım kafayı sana ne alakası var ?

Rabbim kolaylık versin ama kilise şapel yerlere izin almak için uğraşma sıt alan diye derler senden sonra kendileri çalışma yaparlar açık arazi kaçak çay kaçak kazi her daim iyidir ...
not kaçak tütün,den kacinin tekelle saatte 1 metre kazdiginiz yeri kacak tutunle 60 ila 70 cm kazarsiniz
performans düşürür ?
Haklısın ustam kaçak tütün zararlıdır , resmi tekelciyim bende ??

Zaman

Bilgili Üye
Değerli ustalarım bir süredir uğraştığım işaretler vardı ..işaretlerde geometri derece ve matematik kullanılarak bir kroki oluşturmuştu ..çözümünü yaptım ..çözümü sonrasında işaretlerde de olduğu gibi kuzeyden güneye 175 derece de dizilmiş 3 nokta veriyor ..yada tersi yönde dersek güneyden kuzeye 355 derece de dizilmiş 3 nokta.. noktaların ortasındaki ve güneyindeki küçücük yuvarlar murç noktası ..kuzeydeki ise kare yada dikdörtgen şeklinde murç noktası var... burası üçleme olabilirmi?? Üçleme ise hangi noktayı dikkate almalıyım??

jeolog

Co Admin
Co Admin
Değerli ustalarım bir süredir uğraştığım işaretler vardı ..işaretlerde geometri derece ve matematik kullanılarak bir kroki oluşturmuştu ..çözümünü yaptım ..çözümü sonrasında işaretlerde de olduğu gibi kuzeyden güneye 175 derece de dizilmiş 3 nokta veriyor ..yada tersi yönde dersek güneyden kuzeye 355 derece de dizilmiş 3 nokta.. noktaların ortasındaki ve güneyindeki küçücük yuvarlar murç noktası ..kuzeydeki ise kare yada dikdörtgen şeklinde murç noktası var... burası üçleme olabilirmi?? Üçleme ise hangi noktayı dikkate almalıyım??
Krokiyi cizerek burada paylasabilirmisiniz.