Tektekv9

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gri

Aktif Üye
Turko usta demişiz cevap gelmesede problem deyil sagl8k olsun herkesin canı saolsun demişiz kimseye sitem yanlış bişey varmı bunda? Cok konu acmayın demişiniz acmayız cok konu eyvl sizede rastgelsin demişiz ? Varmı bunda yanl8ş bişey sitem trip bişey?

Gri

Aktif Üye
Banada senin cevabın trip gibi geldide anlayamad8m sebebini evlilik yıldonumu unutmak felan filan anlamadım yani kardeş sana niye küseyimki senbana küstüysen oda problem deyil Konuları tekbaşlıkta toplarm istesem felan demişsin başl8gı degistir topla çarp cıkar böl istersen konuyu kapat problem yok turko kardeş

Gri

Aktif Üye
Şimdi senin yetkin var diye istersen beni sitedende atabilirsin oda problem deyil bide küstünmü sen bana felan gibi dalga gecer şeyler yazıyosunya aynı tonda sana karşılık vereyimmi bu hoşuna gidermi?

sef_er

Operatör
Gri ustam vallahi bende birşey yaziyorum beklentilerimin disinda tepki geliyor, ya ben ne yazdimda kirilmis diyorum bakiyorum yazima birdaha okuyorum anlayamiyorum, ustam burda ses yok mimik yok cok sey yanlış anlasiliyor, bu konuda yanlis anlamalarin oldugunu bilelim, karşılıklı anlayışli olalim lutfen, senin kotu sozun yok burda, Turko ustada yanlış anlamış veya tam anlayamamis, gerek yok ustam tartismaya bence syg

Gri

Aktif Üye
Bencede tartışmaya gerek yok tabiki sef_er ustam benim yazdıgım orda duruyor yetkili arkadaşın hic alakasız alaycı cevabıda orada duruyor fakat hiç alakasız bişeyden hiç alakasız bişey çıkarıpta insanlarla alay eder şeyler yazmayada gerek yok burada yetkiliyim diye boyle biseyede kimsenin hakkı yok haktan hukuktan bahsedeceksek bence bu boyle bu şahsi fikrimdir bunda yanlış birşey oldugunuda dusunmuyorum ve kimseyle tartısmakta istemiyorum buna zamanımda yok zaten ve ben burada hatalıysam cogunlugun fikri boyleyse yonetici arkadaslar buyursun baksın karar versinler gerekenide yaparlar zaten hak hukuk cercevesinde problem deyil benrazıyım hatam varsa herturlu yaptırıma

Gri

Aktif Üye
Sizlerede birkezdaha ayrıca teşekkur ederim sayg8lar sunarım gercekten amacı bilgi paylaşımı yardımlaşmak olan butun ustalarıma bugune kadarki bilgi paylaşımlarından dolayı

Banada senin cevabın trip gibi geldide anlayamad8m sebebini evlilik yıldonumu unutmak felan filan anlamadım yani kardeş sana niye küseyimki senbana küstüysen oda problem deyil Konuları tekbaşlıkta toplarm istesem felan demişsin başl8gı degistir topla çarp cıkar böl istersen konuyu kapat problem yok turko kardeş
Paşam bunda problem yokki mantıklı bir yol söyledi sana çok ta güzel bir yol, senin mesajında alınganlık görünüyor.. Ne güzel bir şey buluyorsunuz.. Benim gibi bir şey bulamayan... Ben bulsaydım bir çivi bile.. tüm site üyelerine tatlı ısmarlardım..Ne güzel kısmetlisin malzeme buluyorsun... Emin ol burdaki ustalar hepsi çok bilgili ve değerli

Gri

Aktif Üye
Demirkurt paşam bunda problem var demedimki zaten oku bak evl başka konu acmayız sizede rastgelsin ustam demişim herkesin canı saolsun ilgi olmasada cevap olmasada demisim oku bak başka dedigim birsey yok bunun neresinde alınganlık gorunuyorda osonuca vardın anlamad8mda buna verilen cevap küstünmü senbana şimdi evlilik yıldonumu unuttuk sanki trip att8n felan gibi dalga gecer şekilde olunca garip birşey oluyor gordugun gibi sonuclar cık8yor mesele bu başka bişey deyil ve ayrıca burdaki ustaların bircogu degerli bilgili insanlar onada sozum yok ona eminim zaten yardımcı olandan bilgi aktarandan Allah razı olsun tekrar

ASKER.

Aktif Üye
Paşam bunda problem yokki mantıklı bir yol söyledi sana çok ta güzel bir yol, senin mesajında alınganlık görünüyor.. Ne güzel bir şey buluyorsunuz.. Benim gibi bir şey bulamayan... Ben bulsaydım bir çivi bile.. tüm site üyelerine tatlı ısmarlardım..Ne güzel kısmetlisin malzeme buluyorsun... Emin ol burdaki ustalar hepsi çok bilgili ve değerli
Ustam bu sitede bulamayanlarada yardımcı oluyorlar hangi bölgedeysen ona göre yönlendirmede yapıyorlar şu bölgelere bakabilirsiniz diye

Turko

Uzman
Şimdi senin yetkin var diye istersen beni sitedende atabilirsin oda problem deyil bide küstünmü sen bana felan gibi dalga gecer şeyler yazıyosunya aynı tonda sana karşılık vereyimmi bu hoşuna gidermi?
Karşılık ver tabi hoşuma gider Niye gitmesin. Ama yetkin var beni silersin siteden atarsın falan yazdın hoş değil. Kimi atmışım bu zaman â kadar. Zaten olcak la ölcege çare yok. Kural ihlali olursa yetkisi olan herhangi biri yapar gereğini. Bana özgü birşey değil. Alıngan lık ediyorsun kişisel algiladin durumu.

Turko

Uzman
Sadece tek konu üzerinden devam et Hepsi bir arada olsun dedim kötü birşey mi dedim anlamadım ki

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...