Tektekv9

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gri

Aktif Üye
Buparalar hakkında bilgisi olan varmı arkadaşlar

thekingsong

Member
büyük olan bizans , küçük olan yunana benziyor fakat emin değilim sadece değerlerin olduğunu sanmıyorum müzede değerlenir

Gri

Aktif Üye
thekingsong usta saolas8n buyugun biraz farklıları var haklısın bizansa cokbenziyorda kucugu biyerde gormedim ilgincgeldi

Turko

Uzman
Usta bir konu aç , o konu içinde paylaş görselleri , Her çıkardığın için konu açarsan bir süre sonra ilgi azalır istediğin cevaplar gelmez. Rast gelsin.

Gri

Aktif Üye
Cevap gelmesede ilgi azalsada problem deyil saglık olsun herkesin canı saolsun Turko usta açmayız çok konu eyvl sizede rastgelsin

Turko

Uzman
Cevap gelmesede ilgi azalsada problem deyil saglık olsun herkesin canı saolsun Turko usta açmayız çok konu eyvl sizede rastgelsin
Sitem mi ediyorsun anlamadım ? Açmayız konu eyvallah nedir . Bir konu aç bütün paylaşımı o konuda yap Hepsi bir arada olsun , cihazını anlat bulduklarını Tek konuda topla insanlar takip etsin tecrübelerini paylaş dedik kötümü ettim anlamadım , vol 1 den vol 9 â 3 tık ile konularını bir konuda toplar başlığına varana kadar değiştirebilir dim yapmadım Tek konu üzerinden devam et Hepsi bir arada olsun takip devam etsin dedim , azalsın cevap gelmesin problem değil ne demek ? Evlilik yıldönümü nü unuttum böyle trip görmedim . Küstün mü bana sen şimdi :)

sef_er

Operatör
Turko kahkaha valla ustamin alttan aldigini ben hiç görmedim, bence tripmi degilmi emin olamadigi icindir
Gri, ama fikir iyi ayni konu üzerinde devam edersen senin icin takip daha kolay olur bizde, yeteneklerini keşfederek

sef_er

Operatör
ıYı bu kadar kötü para degeri niye fazla usta

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...