Tek tek İskender severus ve taraklı lar

ıYı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
tesellileriniz için teşekür ederim ama traktör çamura batınca,çıkarayım diye osman dayı yüklenmiş.turbo mil kesmiş.
artık bizde küpün üstünü çalı çırpıyla gizledik. gelene kadar osman dayı kafamı tecavüz etti.
yok işte malları başkası alırsa. yok aldık yaa okutamazsak. benim traktörün zararı ne olacak. yarın ben zeytine nasıl gidecem falan filan diye.
ben dua et kolluk kuvvetleleri küpü alırken yada okuturken suçüstü yapmasın da dedim. adamın beti benzi attı.bulmasaydık daha hayırlıydı deyip durur.

Turko

Uzman
Ustam yanlış adresin kapısını çalmışsın. Turko ustanın kullandığı cihaz alet edavat bulduğu objeler bu sitede kimsede yok. O zarfladıı sende mektuba cevap verdin))))
Estağfurullah kimsede yok derken kelime ağır olmuş , diğer hobidaş arkadaşlara göre biraz daha istekliyim böyle diyelim kimseyi kızdırmaya lım. Bir örnek vereyim , dayı mız haber göndermiş falanca dayı çaya davet ediyor Akdeniz ın bir köyü. Mühendis bir arkadaşım çokta sever yeme içmeyi dedim gobel fıstık zamanı gidelim mi gdo suz fıstık yersin , severde yeme içmeyi. Gittik dayı ya sağolsun ağırladı , dedim buyur dayıcım nasıl yardımcı olabilirim. Genç ler bende birşeyler var ama korktum kimseye güvenemiyorum , getir dayı bakalım. Kalktı ayağa bahçe duvarına yürüdü. Taşın arasına çaputa sarmış 4-5 tane para getirdi çok temiz paralar , dedim bunun için çağırmış olamazsın , Asıl malzemeyi getir , yanındaki ne döndü bak işi bilen adam bakmadı bile paralara , kalktı duvara tekrar bir parça daha, dedim Buda değil, sinirlendi , gömdüğün malzemeyi getir diyince polis misin dedi gömdüğü mü nerden biliyorsun yok dedim sen getir bakayım gidecem. Malzemeyi getirdi ama getirmez olaydı Avrupa da o büst kimsede yoktur kavun büyüklüğünde , İşte o bakmadığım malzemeler varya bende en fazla onlardan var. Böyle dayı lar oldukça bizdeki eh te kalır.

oguzkagan

Bilgili Üye
Turko ustam inşallah hayrını görmüştür muvaffak olmuştur dayı onlarla.

Dogo

Aktif Üye
Ustam yanlış adresin kapısını çalmışsın. @Turko ustanın kullandığı cihaz alet edavat bulduğu objeler bu sitede kimsede yok. O zarfladıı sende mektuba cevap verdin))))
valla ben ne bilim ama zarf değil de tanıdıkça daha iyi anlıyacam herşeyi bilmediğim bişiydi yanlış anlaşılmasın ama ondan da biraz bilgi sahibi olsak fena olmaz hatta süper olur

Dogo

Aktif Üye
Estağfurullah kimsede yok derken kelime ağır olmuş , diğer hobidaş arkadaşlara göre biraz daha istekliyim böyle diyelim kimseyi kızdırmaya lım. Bir örnek vereyim , dayı mız haber göndermiş falanca dayı çaya davet ediyor Akdeniz ın bir köyü. Mühendis bir arkadaşım çokta sever yeme içmeyi dedim gobel fıstık zamanı gidelim mi gdo suz fıstık yersin , severde yeme içmeyi. Gittik dayı ya sağolsun ağırladı , dedim buyur dayıcım nasıl yardımcı olabilirim. Genç ler bende birşeyler var ama korktum kimseye güvenemiyorum , getir dayı bakalım. Kalktı ayağa bahçe duvarına yürüdü. Taşın arasına çaputa sarmış 4-5 tane para getirdi çok temiz paralar , dedim bunun için çağırmış olamazsın , Asıl malzemeyi getir , yanındaki ne döndü bak işi bilen adam bakmadı bile paralara , kalktı duvara tekrar bir parça daha, dedim Buda değil, sinirlendi , gömdüğün malzemeyi getir diyince polis misin dedi gömdüğü mü nerden biliyorsun yok dedim sen getir bakayım gidecem. Malzemeyi getirdi ama getirmez olaydı Avrupa da o büst kimsede yoktur kavun büyüklüğünde , İşte o bakmadığım malzemeler varya bende en fazla onlardan var. Böyle dayı lar oldukça bizdeki eh te kalır.
Şimdi üstad bir bilgi her ne olursa olsun her zaman değerlidir o bişiy bilmiyo diyip te sallamamak lazım biri az bilse de öyle bişey der zamanı gelince senin benim 10-20 senelik bilgiler bi bakmışsın çözülür o yüzden her kez birbirinle bişiylerin paylaşıldığı bir yer olduğu için buralardayım herkes iyi niyetini koruyan güzel insanlar..

ıYı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
görsel varmı ustam
ayrı olarakta bişey sorayım ustalara.
tek tekte kursun ignot çok denk geliyor. nedir bu kursunlar yahu.bu zamana kadar bulduklarımızı atmasaydık inanın hurdacıya 100-150 kilo kursun verirdik

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
görsel varmı ustam
tek tekte kursun ignot çok denk geliyor. nedir bu kursunlar yahu.bu zamana kadar bulduklarımızı atmasaydık inanın hurdacıya 100-150 kilo kursun verirdik
yerleşkede denk geliyorsa pek önemi yok, mezarlık alanda ise toplu ya yakınsın :227:

Turko

Uzman
görsel varmı ustam
Kurşun ingot tur o . Çok değerlidir ha usta haberin olsun . %99.99 kurşundur karışımsız. Atma sakla birikince aku imalatı yapan bir yere götür maaş çıkar :D