Tek tek İskender severus ve taraklı lar

Pes

Aktif Üye
Esss lan dayı... Hepsi birbirinden güzel ve hepsi mezar işi . Helalll

The Thing

C*
Süper Moderatör
Derin kebap İskender.

Pes

Aktif Üye
Dogo ustam üstteki 6para mezar dağılmasına çok benziyor tektek olur ama sürülmüş bir arazi ise yüzeye yakın mezardan dağılmıştır çok benziyor köyü yeşil paten ölü yağı ve ceset oksitli kalıntısı baba

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Dogo ustam üstteki 6para mezar dağılmasına çok benziyor tektek olur ama sürülmüş bir arazi ise yüzeye yakın mezardan dağılmıştır çok benziyor köyü yeşil paten ölü yağı ve ceset oksitli kalıntısı baba
Hahh işte bana bunlarla gel herzaman gel buradaki insanların bilgiye tecrübeye ihtiyacı varr. Daştaki kayadaki çiziklere on sayfa methiye düzmeye. Değil. Döktür kardeş

Dogo

Aktif Üye
@Dogo ustam üstteki 6para mezar dağılmasına çok benziyor tektek olur ama sürülmüş bir arazi ise yüzeye yakın mezardan dağılmıştır çok benziyor köyü yeşil paten ölü yağı ve ceset oksitli kalıntısı baba
bunlar iki eski bina yeri arasında düz arazi küp olacak ki dağılmış o yüzden böyle oksitli bazıları bunlar gümüş dediğin çok doğru fakat bunu çömleğini daha bulamadım 65 tane tek gümüş ve sıra üstü çıkı git gide yaklaştım ama mecburen ara verdim kardeşim hepsi aynı yerden

Dogo

Aktif Üye
Hahh işte bana bunlarla gel herzaman gel buradaki insanların bilgiye tecrübeye ihtiyacı varr. Daştaki kayadaki çiziklere on sayfa methiye düzmeye. Değil. Döktür kardeş
Üstad böyle çok şey var boş kaldığımda elime geçenlerden bazıları he tecrübe ise tecrüben var Yok değil ama ilgin için saol ben arada sırada gönlünü hoş ederim sen yeterki böyle şeyler işte ;)

Pes

Aktif Üye
Ben zamanında çok iyi dokturuyordum da Mal bulanındır ustam beni bu dedektör yüzünden sildiler bu siteden yapacak bişe yok bu isimle devam artik

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
bunlar iki eski bina yeri arasında düz arazi küp olacak ki dağılmış o yüzden böyle oksitli bazıları bunlar gümüş dediğin çok doğru fakat bunu çömleğini daha bulamadım 65 tane tek gümüş ve sıra üstü çıkı git gide yaklaştım ama mecburen ara verdim kardeşim hepsi aynı yerden
Kardeş bunumuu arıyonn bak dayı nasılda kalmış Far yemiş davşan gibiEkli dosyayı görüntüle 220241

The Thing

C*
Süper Moderatör
Dayı diyor ki içinden,buna bi hokus pokus yapsam nasıl yok edebilirim ;p