Tavuk civciv 7 adet

spyfrs

Moderatör
Moderatör
@spyfrs ustam bu işaretin dereyle irmakla kuyuyla vs. mesafesi neden önemli..buralarda emanet olmasının yanında başka bir ölçü de veriyor mu ?
Bu işareti çoğunlukla değirmenciler kullanmışlar kazandıkları fazla malı(parayı) saklamak için bu işareti seçmişlerdir. Kısacası değirmenci gömüsü Bu yüzden akarsu mesafesini soruyorum civarda mutlaka 300-500 metre içinde değirmen vardır daha uzakta olmaz. Değirmenciinin parası bu çevrededir daha uzağa götürmez zaten değirmenini yukardan evinden izleyecek bir konuma yaparlar. Böyle izlenebilen değirmenlerde para vardır. Tavuk cıvcıv de bu degırmencının parasıdır, şöyle düşünün tavuk ve civcivler ne yer? buğday - mısır, buğday kırması, mısır kırması falan yani bunları değirmende kırdırırsın öğütürsün, tavuk civciv en çok değirmenciyi sever tahıl dolu yer yani bunun işaret mantığı bu bunu kimseye başka yerde açıklamadım ilk burda açıklıyorum civarda değirmen mutlaka vardır değirmen yoksa işaret sahdedir diyebiliriz. Zengin değirmenci arkadaşlarda kendilerini anlatan hayvan olarak tavuk civcivi seçmişler. Bu işareti gören değirmen kalıntısı arasın , varsa tamamdır.

Karabulut

Operatör
Bu işareti çoğunlukla değirmenciler kullanmışlar kazandıkları fazla malı(parayı) saklamak için bu işareti seçmişlerdir. Kısacası değirmenci gömüsü Bu yüzden akarsu mesafesini soruyorum civarda mutlaka 300-500 metre içinde değirmen vardır daha uzakta olmaz. Değirmenciinin parası bu çevrededir daha uzağa götürmez zaten değirmenini yukardan evinden izleyecek bir konuma yaparlar. Böyle izlenebilen değirmenlerde para vardır. Tavuk cıvcıv de bu degırmencının parasıdır, şöyle düşünün tavuk ve civcivler ne yer? buğday - mısır, buğday kırması, mısır kırması falan yani bunları değirmende kırdırırsın öğütürsün, tavuk civciv en çok değirmenciyi sever tahıl dolu yer yani bunun işaret mantığı bu bunu kimseye başka yerde açıklamadım ilk burda açıklıyorum civarda değirmen mutlaka vardır değirmen yoksa işaret sahdedir diyebiliriz. Zengin değirmenci arkadaşlarda kendilerini anlatan hayvan olarak tavuk civcivi seçmişler. Bu işareti gören değirmen kalıntısı arasın , varsa tamamdır.
Usta bu yazdıkların yel değirmeni içinde geçerlimi

Benefsaneyim

Yeni Üye
O zaman @spyfrs usta bu mantıkla dereden de su içmesi lazim..yaylıma çıkacağı yani esinecegi bir alan da lazim..vs. çoğaltabiliriz🤔 eyvallah usta açıklaman için..

bartini

la havle vela kuvvete illa billahil aliyl azim
Moderatör
iyi kötü biraz fotoraflama yaparsan ustalar daha net sölüceklerdir değerli kardeşim

OZY.YA

Moderatör
Moderatör
tavuk civciv var ise etrafta yılan işareti de vardır orjinali böyledir önce onu araştır doğru ise tavuğun önünde dere olmalı kuruda olabilir o derenin içinde basamak yapan bir kaya olacaktır orada bir oda olmalıdır ters tarafa bakan civcivi araştırmak tamamen sana kalmış mesafe verilemez maalesef ama o yönde kasa aramalısın mahsen falan değil kare oymaya gelince genelde mezar odasıdır tavukla alakası yoktur bu anlattıklarım çözülmüş işarettendir rast gele.