Tavuk civciv 7 adet

Defocu03

Member
Abim biz yüzeysel bulduk ama öncesinde toprak altından aşınarak çıkmış olma ihtimali var ertafını hep kazmışlar 100m yakınında eşili pek bölge yok ama çok büyük Horasanlı kaya parçaları mevcut onlardan para alınmış ama bu bölge üzerinde çalışma yapılmamış çünkü işaretler o alana gelene kadar belli olmuyor tavuk civciv kırılmış durumda ama kurulmadan önceki vidosu var net belli oluyor bizden birisi kırdı parası onun altında diye
Aşınarak derken yağmur suları ile el ile çalışma mevcut değil daha kolay bi girişi tespit edemedik alan sıkıntılı göz önünde kapıya delik Attık 2 adet
60 cm 26 mm kalınlığında patlatmak için ama elimizde patlayıcı mevcut değil beklemedeyiz

spyfrs

Moderatör
Moderatör
Tavuk civcin anlamı nedir ben sana onu soruyorum kaya mezar nedir anlatsan bu kadar bilgiyi toplamam 5 ay sürdü salak saçma yerlere yitelenip duruyorum her ağzı olan yorum yapıyor Yardımcı ol kardeş
tavuk civcive en yakın akarsu kaç metre uzakta yada en yakın değirmen?? . Sen tavuk cıvcıvın kırılmışda olsa bulundugu kayayı bir resimle yeni resim olsun videosunuda at bakalım 20-25 metre etrafınıda görelim kayadaki işarete sırtını ver 25 adım at dedektörle yokla işaretin sahte değilse ufak parasını bulursun ama sahteyse boşa çabalarsın. Bu yüzden gerçği ile sahtesini ayırt etmek i.in ya işaretin bulunduğu kayayı resimleyeceksin yada dediğimiz bölgelere uzaklıgını söyleyeceksin. Çünkü tavuk civciv aslında bölge işaretidir.

Defocu03

Member
tavuk civcive en yakın akarsu kaç metre uzakta yada en yakın değirmen?? . Sen tavuk cıvcıvın kırılmışda olsa bulundugu kayayı bir resimle yeni resim olsun videosunuda at bakalım 20-25 metre etrafınıda görelim kayadaki işarete sırtını ver 25 adım at dedektörle yokla işaretin sahte değilse ufak parasını bulursun ama sahteyse boşa çabalarsın. Bu yüzden gerçği ile sahtesini ayırt etmek i.in ya işaretin bulunduğu kayayı resimleyeceksin yada dediğimiz bölgelere uzaklıgını söyleyeceksin. Çünkü tavuk civciv aslında bölge işaretidir.
Abi değirmen varmı bilmiyorum ama değirmen taşı olan akar su dibinde bi ev var 1.4 km ama yol ile onu biliyorum

Defocu03

Member
25 de murçlanmış kayanın yanı kazılmış alınmış parası %90 kesin bilgi abilerim zamanında uğraşmış

spyfrs

Moderatör
Moderatör
25 de murçlanmış kayanın yanı kazılmış alınmış parası %90 kesin bilgi abilerim zamanında uğraşmış
işaretin arka tarafında büyük bir kayalık var mı ?? bu sefer yüzünü dön ve işaretin üstünden bak arkada kayalık varmı.

Defocu03

Member
işaretin arka tarafında büyük bir kayalık var mı ?? bu sefer yüzünü dön ve işaretin üstünden bak arkada kayalık varmı.
İşaretin arkası kayalık abim yani kayaya işli zaten o dedim yer kayanın üstü dümdüz ama kaya 2 adam boyunda uzak çekim o murçlu kaya yani hediyenin oldu kayayı diyorsan ya 40 Adım ya 25 di saydık tam bu kayalık kapının oldu yer var

Son düzenleme:

Defocu03

Member
Bide o kapının oldu yerde basamak tarzı 2 basamak var yada 3 biri az bi şey ama 3

Defocu03

Member
Abi resim vido var ama dm den atabiliyorsak atıyım buraya atmayım resimleri görünce burdan sildim zaten de Yardımcı olursan sevinirim gerçekten bilmedim bi iş ama yer çok kesin gibi baktık uğraştık o kapıda horasan var araştıra araştıra bu kadar oldu daha önce hiç alan çalışmam da yok zaten

Defocu03

Member
Abi resim vido var ama dm den atabiliyorsak atıyım buraya atmayım resimleri görünce burdan sildim zaten de Yardımcı olursan sevinirim gerçekten bilmedim bi iş ama yer çok kesin gibi baktık uğraştık o kapıda horasan var araştıra araştıra bu kadar oldu daha önce hiç alan çalışmam da yok zaten
Sonra yok sahte diyorlar adam akıllı kimse Yardımcı olmuyor sahte olsa ben niye uğraşıyım kendi kendimi mi kandıracam olayı iyi bi anlatıyım sana Yardımcı ol Allah için

spyfrs

Moderatör
Moderatör
İşaretin arkası kayalık abim yani kayaya işli zaten o dedim yer kayanın üstü dümdüz ama kaya 2 adam boyunda uzak çekim o murçlu kaya yani hediyenin oldu kayayı diyorsan ya 40 Adım ya 25 di saydık tam bu kayalık kapının oldu yer var Ekli dosyayı görüntüle 307008
önündeki 25 adımdaki parası alındıysa aşa yukarı takribi 25-30 kg civarı gelir bu ufak parasıdır sen alındığını söylüyorsun işaretin arkasındaki kısma bakacaksın büyük para arkadaki büyük kayalıkta kapakla girilen bir mahzende Bulursan malı görünce delirme.;):cool:

Defocu03

Member
önündeki 25 adımdaki parası alındıysa aşa yukarı takribi 25-30 kg civarı gelir bu ufak parasıdır sen alındığını söylüyorsun işaretin arkasındaki kısma bakacaksın büyük para arkadaki büyük kayalıkta kapakla girilen bir mahzende Bulursan malı görünce delirme.;):cool:
Abim bu bir foto atayım eğer dedin gibi ise tam o kayanın yani amcamın oğlunun parayı aldı yerin sırtında şöyle bi kapak var

Son düzenleme: