Tanışma

mhmt65

Aktif Üye
Ustam ağzına sağlık çok güzel yazmışsın memnun oldum baş tacısın bu konu altında kendini gizlemek istemeyen yazar ustam kendini gizlemek isteyen yazmıyor zaten dediğin gibi ama gerçekten burdaki ustaları tanımak istediğim için gerçekten burası bir aile gibi neden birbirimizi tanımayalım dedim en azından konuştuğumuz fikir alışverişi yaptığımız insanları adını sanını yaşını öğrenmek istedim hatta keşke böyle bi imkan olsaydı bi organizasyon kursaydık belli bir güne katılmak isteyen ustalar katılıp yemek çay faslıyla tanışmış olurdu istişare edersi daha hoş olurdu

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Ustam ağzına sağlık çok güzel yazmışsın memnun oldum baş tacısın bu konu altında kendini gizlemek istemeyen yazar ustam kendini gizlemek isteyen yazmıyor zaten dediğin gibi ama gerçekten burdaki ustaları tanımak istediğim için gerçekten burası bir aile gibi neden birbirimizi tanımayalım dedim en azından konuştuğumuz fikir alışverişi yaptığımız insanları adını sanını yaşını öğrenmek istedim hatta keşke böyle bi imkan olsaydı bi organizasyon kursaydık belli bir güne katılmak isteyen ustalar katılıp yemek çay faslıyla tanışmış olurdu istişare edersi daha hoş olurdu
olmaaazz..uste para versen de olmaz.millet hakli kamufle olmakla...gizlibir tarikat gibiyiz.bu ayar guzel...aynisehirde olan tanissin

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Yakın il ve ilçelerde olabilir, uzak illerde ise, samimiyet ve güven bağı zirve yapmadıkça çok zor zira definecilik her baba Yiğidin yapa bileceği bir iş değildir. Emin olun en güzeli budur. Saygılar sevgiler

takoz_07

Member
herkese hayırlı cumalar dilerim..yaklaşık bende 8-9 yıldır bu sitedeyim.. her sabah pc başına oturur oturmaz açar bakar bilgi edinmeye çalışır yorum yapmaktan kaçınırım hoşuma gidenleri beğenirim.gerçekten güzel bi ortam var burada.benim şehrimde antalyanın manavgat ilçesindeyim doğma büyüme..
sağlıcakla kalın takipteyim sizleri

mhmt65

Aktif Üye
herkese hayırlı cumalar dilerim..yaklaşık bende 8-9 yıldır bu sitedeyim.. her sabah pc başına oturur oturmaz açar bakar bilgi edinmeye çalışır yorum yapmaktan kaçınırım hoşuma gidenleri beğenirim.gerçekten güzel bi ortam var burada.benim şehrimde antalyanın manavgat ilçesindeyim doğma büyüme..
sağlıcakla kalın takipteyim sizleri
Saol kardeşim sanada hayırlı cumalar memnun oldum.

densi

Bilgili Üye
göller ve güller bölgesinden kimse yokmu

Gcguess

Aktif Üye
Dadaşlar diyarı erzurum oltulu biri olarak istanbulda ikamet etmekteyim bu siteyi seviyorum o kadar güzel dualar temenniler görüyorum ki imreniyorum böyle güzel bir grup içerisinde bulunmaktan inanılmaz keyif ve mutluluk duyuyorum

Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah

Turko

Uzman
Antalya ekibi kurmanın vakti gelmiş .

OsiriS

Moderatör
Moderatör
@Malbulanındır ekip hazir sen çik gel ben coban isini ispitçileri hallederim hallediyomda.sen bi gel ne kutular var beraber alırız artik yemek nasip olurmu bilmem..