Sonuçlanmayan yerin görselleri.

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
@kaynak.
undefined
Sevgili kardeşim şimdi gözünün önüne bir derenin aktığı bir boğaz getir . Her iki tarafı yüksek tepeler. ortası boğaz aşağıda dere akıyor. Bu yerde bu mihrapta Dereden 150 200 metre yukarıda sırtta ve dereye doğru akıyor şimdi burası sık ağaçlık olmuş belkide o dönemde buradan dere rahat görülüyor idi. Tabiki bu alanda küçük düzlükler var. Lakin mihraplı kayanın olduğu alan biraz rampa ve yığmaların olduğu yerler biraz düz küçük alanlar. Ve resimde eski kiremit parçalarını zaten yüklemiş idim. Bu çevre bayağı eskiye dayanıyor.
undefined
undefined

The Thing

C*
Süper Moderatör
@The Thing.
undefined
Bu ana kayadan başka üç tane çevresinde olmakla beraber .......çevrede bir çok taş yığma mevcut . Hepsinden de boşluk tespiti alındı olumlu. Ustam resimde yönleri işaretledim mihraplı taraf güneye bakıyor. Mihrabın Derinliği 24 Uzunluğu 60 Eni 30 santim.
İkinci resimde kayanın işleniş şekli Yön verir gibi V duvar Üstündeki kanalın doğu tarafındaki ucunda iki murç izi var sanki kanala yön vermiş doğu istikametini gösteriyor.
Değerli ustam boşluk testi okey dedin o vakit değerli testi ile değerlendirerek noktayı koyalım buraya inşallah, hazır üçüde yakalamışsınız.
Konuş konuş bitiremeyiz yoksa.

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
@The Thing.
undefined
Anlaşıldı ustam çok teşekkür ederim.
undefined
undefined
undefined

poseidon2023

Uzman