Slmlar ustalarim.Cumali dede turbesi hakkinda bilgi

Aşık

Yeni Üye
selamlar.ustam.samsuna ait samsun yukseginde burda cami.tahta cami ve kilise olarakta kullanilmis.buraya yakin kayalik varmis kayaliga cikmak.icin basamaklar eskiden yok edilmis kasten kirilmis tahminen 40 basamak kadar.burda root ustanin yazilarinda bir deger gordum.icin de konuya irdelendim

Aşık

Yeni Üye
Slmlar bu cumali dede turbe ismiyle.anilan bolgenin dogusunda kalan yesildag ve 41 tasli hora tepesinin yakininda dogu kisminda 40 cariyelerin mezarlarinin karsisinda bu resimde mevcut olan yer gibi bir isli magara ariyorum .acaba isli magara da ve yakinlarinda bir sey cikarmi magarasi tuzaklimidir magaranin ozellikleri nelerdir .saygilar.

Ekli dosyalar

Aşık

Yeni Üye
Selamlar hayirli bayramlar dilerim ustalarim.40 cariyelerin yakildigi alan ile isli magarayi bulmak icin yardimci isaret ve alan bu isli magarayi nasil taniriz.ve alanini bulsak ne yapmaliyiz bu konu hakkinda yardimlarinizi bekliyorum saygilarimla.

R00T

Profesyonel
Co Admin
Buldugun bir alanda çalışman sana yeter de artar bile .Bence bütünü her şeyi sormak yerine var ise elinde hakiki bir alan bir yerde çalışmaya başlaman gerekebilir.Doğru istikamet sanırım böyledir.Çünkü çok soru bildiğinide unutturur karışıklıklara sebep olur.