Slm arkadaslar

Firat colak

Engellendi
Ha bu arada. Heykel 28 santim kilo.3 kilo 200 gram içi boş.toprakmi kimi bilmiyorum arastirdigimda bu o tarihte olan toprağa benzer birşey.gri sarı renkler var heykelde simdik böyle bir toprak diyelim. Yok olmuş.tukenmis.

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Yan tarafların ve taban kısmın fotoğrafını eklermisiniz

Firat colak

Engellendi
Taban yok hocam ama dün gunceledigim video su var onu nasıl yüklerin bilmiyorum. Isterseniz numaranı yazayım e altan atayım dün gece güncel edin. Imecbur kalırsak öteki telefonda taban yan resimler var.telefon numRa yazmam sakınca var mi ordan video atayım.

Firat colak

Engellendi
Hocam taban ve resimlerini kızamıyorum.yani forum sitelerinden pek anlamıyorum.ilk gönderdiğim kurcaliya kurcaliya gönderdim.bilmiyorum bakın yeni sayfa acabilirsem bunlari da orda paylaşalım tabi yaoabilursem

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
gerçekte olsa sahtede olsa yakından bakmayınca tam anlamak zor. ayrıca dediğim gibi müzeye verirsen başın ağrımaz. Temiz iş olur.

Firat colak

Engellendi
Ekledim yandan resmi ve taban resmini. Fotoğraf sayfasında.

Firat colak

Engellendi
Müzeye verecek zaten hocam tiskindim bu işten veya beni hep dolandırıcı ucgagitci buluyor.

ragıp

Uzman
Sanırım islamiyetten önce 3 bine dayanıyordu. Müzeye.zaten verecektim.artik vermeyi de düşünüyorum.muzeye verme diyor sana para vermezler ve yakarlar vs vs.biride diyor kaydını yapalım açık artırmada satalım vs vs ben bunlardan anlamadığım için.sasirdim kaldım.bir deyim var. Girmemizin bir oğlu olmuş tutmuş çukunu koparmış bizde ona dondudöndük.) ))
ustam, konun çok dağılmaya başladı
site bilgilendirme amaçlıdır, satış, müşteri aramak vb konular kesinlikle yasaktır

elindeki mevcut ile ilgili olarak sana söyleyebileceğim
yarın sabah saat 08,30 da müzenin önünde ol
teslim et ki; bu yaşadıklarından da kurtul

selametle