Seni arariz yüzyillardir

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Çubuk işi zor iş,ciddi emek ve tecrübe istiyor. Eğer tam manası ile kavrayamazsanız dağ bayır kazarsınız buda insanı ümitsizliğe düşürür moralini bozar. Aslında sorun çubukta değil kullanıcıdadır, lakin o psikoloji ile çubukçu kendini değil çubuğu suçlar hatta ona söver :D 3 mt. Daha yeni inmiş bi kardeşiniz olarak yazıyorum bunu. Edindiğim tecrübeden çıkardığım dersler oldu ya bu işi bırakıcaktım yada deneme yanılma yolu ile öğrenmek hedefe ulaşmak. Evliyiz bu usulde pek mümkün değil Aile hayatı çatırdadımı trilyonlar kazansan kadri kıymeti olmaz. Bi üçüncü yol daha var dedik ve ona karar kıldık :Çubuk, Karot, yılan kamera hedefe ulaştıracak en kestirme yol olarak karşıma çıktı. Şahsen tavsiyem imkanı olanın ya ekip halinde yada münferiden Benzinli bi karotunun ve yılan kamerasının elinin altında bulunması. 20 dk. 1 mt. İniyor kayada sert toprakta bu daha az zaman alıyor. En kısa zamanda bi tane edinicem inş. Çalışmaları yarın itibari ile durdurma kararı aldım :)

Siva

Bilgili Üye
demekki senin cubuk evin etrafina gore ayarli...ustam dagda bayirda gozlem ile dokunma ile sembol ile bulunur biseyler
Dagda yani kayalik olan yerlerde cubuk farkli calisiyor temas bile etsen degisik yerlerde yine gosteriyor kayalik alanlarda dahami cok yogunluk var mineral olarak birde cubuk la 50 .30 santimlik bir alanda carpi almak kucuk bir alandan bahsediyorum neye isarettir acaba mezar oda olcusunden bahsetmiyorum