Selam yardım

CooL

Bilgili Üye
Selam form dostları ailesel bir sorun yüzünden ilminde iyi olan bir hoca arıyoruz çevresinde bildiği duyduğu işinin ehli çözüm yapabilen bir hoca varsa lütfen bana iletişim yapmak adına ulaşabilirmi saygılar şimdiden

Amisos

Bilgili Üye
Temsili burda olan bir hocanın orda olan bir şahsa nasil yardımı olabilir abi nasil bir yardım dir bu acaba

CooL

Bilgili Üye
Temsili burda olan bir hocanın orda olan bir şahsa nasil yardımı olabilir abi nasil bir yardım dir bu acaba
@Amisos ustam işinin ehli çözüme gidebilen bir hoca varsa tabiki hocanın kendisi ile görüşülüp kendisine gidilip yardım alınacaktır sadece böyle birisi ile iletişime geçebilmek için bilgi istiyorum

CooL

Bilgili Üye
İstismara çok açık bir konu bakalım nasıl gelişecek devamı.
@APOLLONUS ustam nasıl bir istismar sizden sadece ailesel bir sorun için yardım isteğinde bulunuyorum altında başka bişey aramanın anlamı nedir ki bilgisi olan varsa özelden iletişime geçerse sevinirim çevrede bir sürü hoca adı altında kişilere ulaştık fakat sonuç paraya dayalı olup iş bilmemezlikten ve yapamayacağını yaparım diyenlerle dolu bende varsa böyle ilminde iyi birisi ulaşabilmek adına buradan konu açtım sonuçta Türkiye min her yöresinden takipci arkadaşlarımız var burada

Amisos

Bilgili Üye
@Amisos ustam işinin ehli çözüme gidebilen bir hoca varsa tabiki hocanın kendisi ile görüşülüp kendisine gidilip yardım alınacaktır sadece böyle birisi ile iletişime geçebilmek için bilgi istiyorum
Abi çok özürdileyerek var bir abimiz demek isterim de yapabileceği bir talepmidir bilemedim , para pula bakan bir şahsiyet deyil de işin çözülebilecek mi bilemiyorum , sonuçta buda bir kul dilersen önden bir tlf acsak hayır işi var bir dertlerini dinlesen ALLAH rızası için bir ilgilensen desek , uygun görürsen numarasını yollarım

CooL

Bilgili Üye
Abi çok özürdileyerek var bir abimiz demek isterim de yapabileceği bir talepmidir bilemedim , para pula bakan bir şahsiyet deyil de işin çözülebilecek mi bilemiyorum , sonuçta buda bir kul dilersen önden bir tlf acsak hayır işi var bir dertlerini dinlesen ALLAH rızası için bir ilgilensen desek , uygun görürsen numarasını yollarım
[/QUOTE@Am
@Amisos ustam Allah razı olsun işte benimde söylemek istediğim budur biz derdimizi anlatıp bir çaresi olup olmadığını bilmek onun için işinin ehlisi birisini arıyoruz yoksa bölgemizde de çok hoca adı altında bu işi yapan ama işin içinden çıkmadı lar ilminde iyi olan Türkiye in neresinde olursa olsun derdimize deva için ulaşmak istiyorum inşallah derdimize deva olacak bir ilmi iyi bir bocayaulaşmaktır

Amisos

Bilgili Üye
@Amisos ustam Allah razı olsun işte benimde söylemek istediğim budur biz derdimizi anlatıp bir çaresi olup olmadığını bilmek onun için işinin ehlisi birisini arıyoruz yoksa bölgemizde de çok hoca adı altında bu işi yapan ama işin içinden çıkmadı lar ilminde iyi olan Türkiye in neresinde olursa olsun derdimize deva için ulaşmak istiyorum inşallah derdimize deva olacak bir ilmi iyi bir bocayaulaşmaktır
Yarın ola hayr ola diyelim mi , numarasını alır yazarım 1 , 1 anlatırsın derdini umarım yardımcı olabilecek bir ilme sahip tir , yanlız memuriyeti var merkeze yakın bir köyde görevli görev yerini terk etme olayı nasıl bir süreç alır bilemem , görüşüp numarası alınsın tamamız deyil mi abi

CooL

Bilgili Üye
Yarın ola hayr ola diyelim mi , numarasını alır yazarım 1 , 1 anlatırsın derdini umarım yardımcı olabilecek bir ilme sahip tir , yanlız memuriyeti var merkeze yakın bir köyde görevli görev yerini terk etme olayı nasıl bir süreç alır bilemem , görüşüp numarası alınsın tamamız deyil mi abi
@Amisos ustam zaten biz kendisiyle iletişime geçersek sorunumuzu çözüp çözmeyeceğini bize söyler yardımcı olabilirse zaten kendisinin yanına gideriz. Yarın ola hayrola inşallah hayırlısı diyelim saolasın ustam

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ben sana hoca bulurum 10000 vereceksin
Keklik düşmüş demi ustalar kesin yerini bulacağız ama 10000 lira lazim kurbanim