Şelale???

MendereS

Bilgili Üye
evet gerçek şelale, çağlayan, çavlan, gülleyik bunlar değişir seninki dediğin gibi şelale, burada kaç tane kazan var, yada kaç tane şelale var ?

fanatik61

Aktif Üye
evet gerçek şelale, çağlayan, çavlan, gülleyik bunlar değişir seninki dediğin gibi şelale, burada kaç tane kazan var, yada kaç tane şelale var ?
Menderes hocam merhabalar
Seni burda görmek çok güzel
Benimde böyle bir şelalem vardı yardımcı olmuştunuz
Ama parasının alındığını araştırmalar sonunda gördük,resimlerinide sitede paylaştım.
İnşallah buradaki yer sahibi arkadaş muaffak olur
Benim tavsiyem,şelalenin suyunu yukarıdan kesip başka bir yöne yönlendirebiliyorsan öyle araştırma yap.
Kolay gelsin.

Semihh

Bilgili Üye
Yukarısında 2 tane daha var 100 metre arayla ama o ikisi şelale değil onlarida atayım buraya?

Semihh

Bilgili Üye
Menderes hocam merhabalar
Seni burda görmek çok güzel
Benimde böyle bir şelalem vardı yardımcı olmuştunuz
Ama parasının alındığını araştırmalar sonunda gördük,resimlerinide sitede paylaştım.
İnşallah buradaki yer sahibi arkadaş muaffak olur
Benim tavsiyem,şelalenin suyunu yukarıdan kesip başka bir yöne yönlendirebiliyorsan öyle araştırma yap.
Kolay gelsin.
Şu su çok fazla mumkun değil...

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ustam geçenlerde senin adına bir konu açılmıştı.Herkes seni merak ediyordu nerelerde diye.İyi ki geldin:)