önemli topal ayi ve diğerleri

legal35

Member
maşallah her yere kazanla altın koyup birde bunların bilgilerini sır tutamamışlar

teeery

Member
Ekli dosyayı görüntüle 225126
Ekli dosyayı görüntüle 225127
BU resim lerin biri orjinal diğeri renklendirilmiş .Ayı burada görebilmeniz için boyanmış tır. Bu resimde ayıyı seyreden üç kadını ve ayıcı yı bulabilecek misiniz. Ve ayının önünde bir domuz var. Sizden gelecek yazılar dan sonra üç kadını ayıcıyı be domuzu renklendirilmiş olarak tekrar yükleyeceģim. Görebilmeniz için. Selamlar.

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Ekli dosyayı görüntüle 225126
Ekli dosyayı görüntüle 225127
BU resim lerin biri orjinal diğeri renklendirilmiş .Ayı burada görebilmeniz için boyanmış tır. Bu resimde ayıyı seyreden üç kadını ve ayıcı yı bulabilecek misiniz. Ve ayının önünde bir domuz var. Sizden gelecek yazılar dan sonra üç kadını ayıcıyı be domuzu renklendirilmiş olarak tekrar yükleyeceÄ£im. Görebilmeniz için. Selamlar.
renklendiripte kendini yorma.
Hiç alınmaca darılmaca olmasın kusura bakma, Burada hayal ettiğin şeyler yok malesef.
Taşta bir işçilik var ama topal ayı imiş yok bilmem ne imiş.
güzel kardeşim benim yapma etme bak bu takip ettiğim 2. Konun ve hayal gücün ile zamanını heder etme.

Yok eşkıya zaten direkt çizmez idi de yok böyle çok gizli yapılırdı da anca teknoloji ile anlaşılır gibi yorumlarda dolanıyor.

kardeşime bir tavsiyem var yanlış anlama. Uzamsal zekan gelişkin belli bunu bu alanlarda kullanarak kendini epey geliştirebilirsin.

kırdıysam affola.

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
Bi aralar iyi bi usta vardı buralarda izni olur muydu bilmiyorum ama sloganını müsadesiyle devralıyorum

Takip

:322:

teeery

Member
Bu kadar detay dan sonra halen daha birşey göremiyorum diyorsanız ben size birşey söyleyeyim. Siz hiç eşkiya gömü leri ile uğraşmayın. Keskingöz diye nik iniz var ama pek birşey göremiyorsunuz veya eşkiya gömülerinin mantığını anlamamışsınız. Selamlar

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Bu kadar detay dan sonra halen daha birşey göremiyorum diyorsanız ben size birşey söyleyeyim. Siz hiç eşkiya gömü leri ile uğraşmayın. Keskingöz diye nik iniz var ama pek birşey göremiyorsunuz veya eşkiya gömülerinin mantığını anlamamışsınız. Selamlar
ben görememekte iddialıyım usta.
Siz de madem görüyorsunuz sonuca ulaşıp iddianızı ıspatlarsınız o zaman eşkıya mantığını da gözümüze sokmanız size helaldir. gıkım çıkmaz.
Bu kaçıncı konudur gözüme çarpıyor aynı muhabbet.

Ne diyeceğimi bilmiyorum gerçekten.
İnşallah muvaffak olursun da abartan ve göremeyen ben olurum.
Kolaylıklar diliyorum. Gönlünce olsun herşey.

R00T

Profesyonel
Co Admin
Vardır derin ve geçerli sebepleri.Topal Ayı dan bahsettim ayılar 7 adettir gerçek bölgede.Ayıcılı ayıda ayıyı oynatan kişi ise temsilen Davulcu karahasandır.Arkadaşın attığı boya ile işaretlendirdiği gibi değildir çalışma.Çalışma kabartmadır.Çok kalın değildir kabartması.Çalışmalar bakış akış yönlüdür karşılıklı bazıları sabah güneş vurduğunda görünür.Bazıları gün batımına doğru.sistem bu şekildir.Bu sistemi Keskingöz usta iyi bilir.Ve yarım saat kadar buldun buldun sonrası kayıptır.İşaretler kuytu köşelerdedir.

Maden-Mineral

Bilgili Üye
Bir ALLAHIN Kulu su Eskiya Belgelerinin Orjinalini YÜKLEMEDi....
Orjinaldan maksat Türkce yazilmis olani degil, ERMENiCE yada YUNANCA olanini.

Lafa geldimi, bende Orjinali var, bir yere koydum, ilgilenecem, Zaman yok, vs vs.

Ya Arkadas, varsa elinizde neden cikarmiyorsunuz bu belgeleri. Bir Ermeniye yada Yunana okuturuz! Hani I. Bartholomeos tanimasakta, elbette tanidigimiz birileri vardir degilmi!

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Bir ALLAHIN Kulu su Eskiya Belgelerinin Orjinalini YÜKLEMEDi....
Orjinaldan maksat Türkce yazilmis olani degil, ERMENiCE yada YUNANCA olanini.

Lafa geldimi, bende Orjinali var, bir yere koydum, ilgilenecem, Zaman yok, vs vs.

Ya Arkadas, varsa elinizde neden cikarmiyorsunuz bu belgeleri. Bir Ermeniye yada Yunana okuturuz! Hani I. Bartholomeos tanimasakta, elbette tanidigimiz birileri vardir degilmi!
hay agzina saglik .mantikli adamin hali baska oluyii...afilli basliklar atip milletin zamanini calmasinlar diimii..safii ruzgar yapiyiilar