Netleşemeyen konu ( CİHAZ )

Zemin bozuk

Bilgili Üye
Selamunaleykum abilerim ve kardeşlerim , bu başlık özellikle sitede ki yetkili kardeşlerimiz için özellikle açtığım bir konudur ekseriyette sıkça araştırılan ama netleştirilemeyen bu konularda yeni olan kardeşlerimiz aydınlatmak (ayrıca aydınlanmak) , sitedeki yetkin ve bu konuda tecrübe sahibi abilerimiz bizleri bilgilendirmesi , yol göstermesi ve yardımcı olması için özellikle katılımlarını bekliyorum (not olarak fiyatına göre diye konuya girecek abi ve kardeşlerimize şimdiden söyleyeyim - tamam o konuda bir sıkıntı yok 1 lira , 10 lira , 100 lira illaki farklı olucaktır bu konuda hem fikiriz , sadece burda katogorize edilmesi için yardım talebinde bulunuyoruz )
örneğin = 5 tl civarı falan cihaz , 10 tl civarı falan cihaz , 15 tl civarı falan cihaz gibi...
Şimdiden bu konuda bizlerle bilgilerini paylaşan abilerimize ve kardeşlerimize teşekkürlerimizi sunuyorum .....

atasdibi

Bilgili Üye
Ben minelab wanguish 440 kullanıyorum. Nokta ile arasında kalmıştım ama yapabildiğim araştırmalar neticesinde multifrekanslı cihazların derinlik olarak değil ama ayrım olarak daha iyi olduğu kanaatine vardım. Derinlik konusunda da nokta simplexten daha iyi olduğu konusunda testler var youtbe da. Önerirmisin dersen alt kategorideki cihazlar içinde öneririm. ikinci eli 4000-5000 aralığında.

Sleyman20

Member
Kardeşim eqinoks 800 ile simplex var neyi merak ediyorsun sor söyleyeyim

Zemin bozuk

Bilgili Üye
kardeşim hem derinlik hem ayrım olsun muhakkak a - b den farklı b-c den farklı olucaktır konuyu saten bu yüzden açtım bunlar arasındaki hem farklılık hem fiyat noktasında cevremizde çok eleştiriler ve sorular alıyoruz buradaki üstadlarımızın deneyim ve bilgilerini anlamak ve aktarmak istiyoruz bu site bilgilendirme amaçlı kurulduğunu kabul ediyor yetkili ve diğer üye kardeşlerimizdende tek isteğimiz maddi bir kazanca dayalı olmadan sadece burda bu konuyu okuyacak kardeşlerimizi gerçeklerle buluşturacak bilgilerin sunulmasını taleb ediyoruz ( modaratör ve yetkili bütün abi kardeşlerimiz buyursunlar lütfen)

sait

Bilgili Üye
Arex 17 Xp pro nasıl ustadlar ? Bilgisi olan varmı

bartini

la havle vela kuvvete illa billahil aliyl azim
Moderatör
deus yada farmetx1 bulabilirsen