Ne olduğunu bilen var mı ?

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
bende herkese yer varr... sen inözÅ« vadisindeki kaya mezarlarini bul...bide beypazari tumulusunun 800 mt kuzeyindeki nekropolun odamezarlarini bul ihya ol kardesim.canin sagolsun
Kardasim,

Kirikkale yakin cevre her tepeligin alti dolu amma bir tane isaret yok. Neden?

Universite kurdular ihya oldular.
Organize Sanayi kurdular ihya oldular.
Simdi sira nereye gelmis olabilir?
Bir duyumun var mi?

Sira gelen yere onlar gelmeden ben gideyim :)))

Bugun comertligin zirvesindesin.
Bende istifade edeyim dedim :((

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Kardasim,

Kirikkale yakin cevre her tepeligin alti dolu amma bir tane isaret yok. Neden?

Universite kurdular ihya oldular.
Organize Sanayi kurdular ihya oldular.
Simdi sira nereye gelmis olabilir?
Bir duyumun var mi?

Sira gelen yere onlar gelmeden ben gideyim :)))

Bugun comertligin zirvesindesin.
Bende istifade edeyim dedim :((
ustam nisan ayina kadar bos temiz kurumlar bile gitmeyecek karakecili de buklukalenin.kuzey arkasi 500mt ye kadar nadasa birakilmis toprak gibi miss gibi bakir yerler var.Köprüköyü mevkiinde bulunan Çeşnigir Köprüsü etrafi da temiz .musait argeye...bos degil yaani.o .koylu bir arkadas 4 tane tablet buldu tabi mundar etmiss millet altindan degerli obje oldugunu bilmii .illa altin ciksin istii.bu mevkiler ayni canakkale gibi 3.4 medeniyet ustuste binmis yerler yakinsan bi gez ustam.belki foto cekersin

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
ustam nisan ayina kadar bos temiz kurumlar bile gitmeyecek karakecili de buklukalenin.kuzey arkasi 500mt ye kadar nadasa birakilmis toprak gibi miss gibi bakir yerler var.Köprüköyü mevkiinde bulunan Çeşnigir Köprüsü etrafi da temiz .musait argeye...bos degil yaani.o .koylu bir arkadas 4 tane tablet buldu tabi mundar etmiss millet altindan degerli obje oldugunu bilmii .illa altin ciksin istii.bu mevkiler ayni canakkale gibi 3.4 medeniyet ustuste binmis yerler yakinsan bi gez ustam.belki foto cekersin
Köprüköyü uyar.
İlk izinde gitmeye niyetleyim inşallah.

Storm

Editör
bende herkese yer varr... sen inözÅ« vadisindeki kaya mezarlarini bul...bide beypazari tumulusunun 800 mt kuzeyindeki nekropolun odamezarlarini bul ihya ol kardesim.canin sagolsun
inözü vadisindeki yerleri öyle bi elden geçirdiler ki daha birşey çıkmaz. Bahsettigin nekroğol alanını biliyorum ünseri nekropolü geneli boş olduğu yet de kilise vesaire Vards şikayet üstüne şikayet ediyorlar bir de çok eşeleyen oldu ama pek bulan yok

Mal bulanındır

inözü vadisindeki yerleri öyle bi elden geçirdiler ki daha birşey çıkmaz. Bahsettigin nekroğol alanını biliyorum ünseri nekropolü geneli boş olduğu yet de kilise vesaire Vards şikayet üstüne şikayet ediyorlar bir de çok eşeleyen oldu ama pek bulan yok
canin sagolsun baska adres yazarim

Mal bulanındır

ilkbahar gelsin bende sana gösterecek cok yer var ağa :D tam senin eline layık
abi sen suu tahirler koyunun etrafina odaklansana.. olusu dirisi topragi tasi.gomu kokuyor.oralarda kirmir suyu var ikitane kale kalintisi bisuru kilise harabesi antik roma yolu var caninu yidigiim bi bak yaw oralara .noolur sani.bi bak atasini yak cayini ic

Storm

Editör
abi sen suu tahirler koyunun etrafina odaklansana.. olusu dirisi topragi tasi.gomu kokuyor.oralarda kirmir suyu var ikitane kale kalintisi bisuru kilise harabesi antik roma yolu var caninu yidigiim bi bak yaw oralara .noolur sani.bi bak atasini yak cayini ic
oralar birinci dereceden sit alanı ustam. Nasıl gideceğim :D

Storm

Editör
Oraları gezerken bile jandarma anında geliyor. Bol bol piknik yapıyoruz :D yediğimiz yemekle kalıp geri dönüyoruz hayır her zaman mı gelir hiç mi fre vermez bi yer