Ne olduğunu bilen var mı ?

Apollon01

Moderatör
Moderatör
bakıra benziyor, değeri yok denecek kadar az hatıra olabilir ya da müzeye götürün verin belge alın, sonra böyle şeyler üzerinizde bulunursa soranlara dersiniz müzeye götürüyom ben bulduklarımı işte belgesi dersiniz

Braveheart

Yeni Üye
Ben bunu Bizans sikkeler arasında görmedim ve İnternete te araştırdım bilmiyorum değeri var yok ama Müzeye vermem gerekmiyor onlarda bir şekilde alıp götürür

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
bakıra benziyor, değeri yok denecek kadar az hatıra olabilir ya da müzeye götürün verin belge alın, sonra böyle şeyler üzerinizde bulunursa soranlara dersiniz müzeye götürüyom ben bulduklarımı işte belgesi dersiniz
nekadar sevimli anlatmissin seni sevgi pitircigi seniii..su duzicinde kozanda ki kilise kalintilarini gezemedinmi hala topraam

Apollon01

Moderatör
Moderatör
nekadar sevimli anlatmissin seni sevgi pitircigi seniii..su duzicinde kozanda ki kilise kalintilarini gezemedinmi hala topraam
gei birlikte gezelim gardaşım@Mal bulanındır , şu anda il dışındayım ama haftaya ordayım inşallah, teşekkür ediyorum

Apollon01

Moderatör
Moderatör
hele bi gel topraana da onlarin mevkilerini yazarim.musait zamanda fotolarini cekip gorsel solen yaparsin bize
@Mal bulanındır inşallah, özelden yazabilirsin, emekliyiz uğraşıyoruz iyi bir adrenalin, spor mantar topluyorum, alıç topluyorum, keklik avlıyorum,karatavuk avlıyorum , kuşburnu topluyorum, çubuklarla su arıyorum buluyorum, kas yapıyorum, spor yapıyorum ne yapalım bizde bahane bitmez

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Ben bunu Bizans sikkeler arasında görmedim ve İnternete te araştırdım bilmiyorum değeri var yok ama Müzeye vermem gerekmiyor onlarda bir şekilde alıp götürür
Braveheart ustam siz bilirsiniz o konuda haklısınız, bakır ise ederi 50- en fazla 100 tl, dir ondan dedim

Mal bulanındır

@Mal bulanındır inşallah, özelden yazabilirsin, emekliyiz uğraşıyoruz iyi bir adrenalin, spor mantar topluyorum, alıç topluyorum, keklik avlıyorum,karatavuk avlıyorum , kuşburnu topluyorum, çubuklarla su arıyorum buluyorum, kas yapıyorum, spor yapıyorum ne yapalım bizde bahane bitmez
allahina gurbaan.. abi senin bu saydiklarini yapabilmek icin kac kisi can atiyor.ne para harciyolar biliyonmu sen..valla kiymetini bil hic birakma.

Mal bulanındır

Ankara Beypazarı taraflarından var mı birşeyler ustam ahahajaj bana da biraz ekmek verin
bende herkese yer varr... sen inözÅ« vadisindeki kaya mezarlarini bul...bide beypazari tumulusunun 800 mt kuzeyindeki nekropolun odamezarlarini bul ihya ol kardesim.canin sagolsun