Ne kadar definecisin?

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
vallaha kaya mezarı mı olsada yesek....en sevdiğimden denk geldim ama çalışma yapamadım ... aklımda kalan bir yer mi her zaman :)

Turko

Uzman
Hiç anlamam kaya mezarlardan. Faydalı bilgiler edindim. Emeğinize sağlık.

Yörük ali

Aktif Üye
Ben genelde geyik yorumlar yaparım ama yazılanları dikkatli okurum fotografik bir hafızam var gördüğüm işaretide altındaki yorumlarıda unutmam

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
@toyalp ustam orasını da sonuca gerçekten ulaşıp ortadan kaybolmayanlar söylesin. :)

acemi 55

Bilgili Üye
sonuca ulaştık diyeni yardımlarınız için teşekkür edeni daha görmedim maalesef zaten ne buldun ne çıktı diye sorulmaz ama kendisine verilen yöntemlerden hangisini uygulayıp sonuca ulaşıldıgını paylaşsalar yeterli olur çok bir şey istenmiyor burda örnek teşkil etmesi için çalışma yapılan yerin ve işaretin ilk halini ve son halini paylaşmaları yeterlidir sabırla bekliyoruz bakalım böyle bir delikanlı çıkacakmı?

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
sonuca ulaştık diyeni yardımlarınız için teşekkür edeni daha görmedim maalesef zaten ne buldun ne çıktı diye sorulmaz ama kendisine verilen yöntemlerden hangisini uygulayıp sonuca ulaşıldıgını paylaşsalar yeterli olur çok bir şey istenmiyor burda örnek teşkil etmesi için çalışma yapılan yerin ve işaretin ilk halini ve son halini paylaşmaları yeterlidir sabırla bekliyoruz bakalım böyle bir delikanlı çıkacakmı?

Hepimiz bunun için bu sitedeyiz zaten. Evet yol gösteriyor ustalar. Adamlar ona göre hareket ediyor ama ustanın verdiği tavsiyelerin işe yarayıp yaramadığını bilmek en doğal hakkı. Hani herkese duyurmak zorunda değilsin ama en azından ustalara bu bildirilse... Ustalar da der ki acemilere veya yardım isteyen diğer ustalara " bu yöntem test edilmiş sonuca ulaşılmıştır."

O zaman daha emin adımlar atılır. Keşke böyle olabilse.

Sevgiler.