Merdiven ve Mezar İşaretleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
Öküzler odalardan çıkıyor işaret bilmeye gerek yok dostum. Sadece kazma ve kürek.
Site formatına uygun olmayan kelimeler kullanıyorsunuz.
Yapilan yorumu tasvip etmiyor olabilirsiniz bu çok normal.
Yorumu yapanı sorgulamaya gerek yok.
Isinize geleni kale alın, beğenmediğiniz yorumu pas geçin bu kadar basit.

aga_0074

Member
Öküzler odalardan çıkıyor işaret bilmeye gerek yok dostum. Sadece kazma ve kürek.
işaret bilmeye gerek yok demişssin de niye o zaman işaretleri çekip yükledin onu anlamadım...kama kürek yeter demişssin buyur ikisi de elinde mutlaka vardır dene o zaman...????

aga_0074

Member
merdiven diyorsun oyle merdiven olmaz kardeş,merdiveni örnek olarak bak yüklediler yukarıya merdiven öyle olur, iki niş den başka orada bir tane bile işaret yok..oyle iki işaretle hemen oda mezar gömü çıksaydı herkes köşe olmuştu...ve heykeller çıktı diyip duruyorsun hem burayı hem kendini tehlikeye atıyorsun bu yanlış...o yalak gibi görünen yer belki bundan 200 yıl önce hayvnlar için yapılmıştır belkide 300 yıl

Kamhi Leonard

PiSaGoR
merdiven diyorsun oyle merdiven olmaz kardeş,merdiveni örnek olarak bak yüklediler yukarıya merdiven öyle olur, iki niş den başka orada bir tane bile işaret yok..oyle iki işaretle hemen oda mezar gömü çıksaydı herkes köşe olmuştu...ve heykeller çıktı diyip duruyorsun hem burayı hem kendini tehlikeye atıyorsun bu yanlış...o yalak gibi görünen yer belki bundan 200 yıl önce hayvnlar için yapılmıştır belkide 300 yıl
Ekli dosyayı görüntüle 277330

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Merdiven yok. 2. Oyma da yok. Murç tıraşlı yüzeyde yok. Kırılan yerlerde yok. Bunları bir kere kafandan sil. Fotoğraf çekerken kendi düşüncene kafanda oluşturduğun var olmasını istediğin gibi değil biz bakarken oradaymış gibi görebileceğimiz şekilde çek.

Çubuğu al eline makine yada düz çubuk fark etmez , kare oymayı al karşına 5-6 MT geriden kare oymaya doğru yavaş adımlar ile yaklaş. Kare oymaya temas etmeye 1 karış kala boşluk var diyecek sana. İşareti verdiği an dur yavaş hareketler ile sağa dön yani sol omuzun kare oymaya bakacak. Verdiği işareti bozma sağa doğru yavaş adımlar ile devam et açıp kapadığı nokta ile ilk boşluk verdiği nokta arası senin boşaltacağın toprak seviyesi. Tam kare oyma hizasından aşağı doğru kaç MT ölçüm yaptıysan boşalt. Tam oymanın altında kaya mezar giriş kapağı. Bazen 1 MT gibi sağa yada 1 MT sola kayabilir girişler.

Hiç bir şeyin kesin diye bir garantisi yoktur. %100 eminim kayada.. kesin eminim mezar var.. kesin biliyorum etraf mezar dolu burası da mezar diyen adama nereden biliyorsun sen mi yaptın derler. Sunum çok önemli bu işlerde özellikle tarafsız sunum. Rast gelsin.
???

saspundas48

Yeni Üye
kardaşım sen bu bilginle ötede oyna bence kendi sitende seni dinleyecek müritler bulursun hemi kardaşım

aga_0074

Member
kardaşım sen bu bilginle ötede oyna bence kendi sitende seni dinleyecek müritler bulursun hemi kardaşım

ilk önce efendiliğini takıl -konuşma üslubuna dikkat et -herkes yorumunu yazar gerisi konu sahibine kalır sen kendini ortada böyle rezil etmene gerek yok...varsa bir derdin yaz özelden adamın konusunu bozma..varsa yorumun yaz muhalefet olma degerli kardeşim...ben istediğim yerde istediğim sitede gezerim ne seni nede bir başkasını ilgilendrmez...kimsenin avukatlığını yapma herkes kendini savunacak kapasitede ve akıllı...ve ben bütün sitelerde varım...varsa bir sıkıntı bunu sen değil buranın yöneticileri zaten bana yazar kardeşim saygılarımla...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...