Merdiven ve Mezar İşaretleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

samizel

Aktif Üye
benim merdiven tanimima uymuyor. tamam tekrar resimleyiniz. sunumu guzellestiriniz.. o kaya yuzeyinin tamamini gormek gerek. nisleri ve kanali yakin cekim de yapin netlessin hersey... Rastgele...
benim merdiven tanimima uymuyor. tamam tekrar resimleyiniz. sunumu guzellestiriniz.. o kaya yuzeyinin tamamini gormek gerek. nisleri ve kanali yakin cekim de yapin netlessin hersey... Rastgele...
Sizin merdiven tanımınız nasıl peki?

arkelog1453

Member
@samizel benim fikrim böyle kardeşim görünün emare bana kalırsa bu yani burda ibadetten baska bir şey yapılmamış ve burada zaten büyük bir çalışma olmuş..
iyi günler

samizel

Aktif Üye

arkelog1453

Member
@samizel kardeşim farkında değilmisin orda daha önce çalışanların nasıl bir çalışma yaptığını o yığıntı oraya göktenmi indi adamlar resmen paramparça etmişler orayı toprak katmanını tanıamlısın . kaya tabakasını tanımasılın..
Kale var diyorsun odalar var diyorsun o zman burası sit alanı . sit alanının ne olduğunu biliyormusun ?
yani siz kaç yaşındasınız bilmiyorum ama bu tarz yerlerde kendi yaşınıza bakarap çalışma olmadı falan söyleyemeyiz . buradaki salışmma 150 sene öncede olmuştur dahada eski olmuştur.. burası en az 6 veya 7 kişinin elinden geçmiştir ...
sonuda hephüsran . belki bi kaç şey çıkmış olabilir

samizel

Aktif Üye
@samizel kardeşim farkında değilmisin orda daha önce çalışanların nasıl bir çalışma yaptığını o yığıntı oraya göktenmi indi adamlar resmen paramparça etmişler orayı toprak katmanını tanıamlısın . kaya tabakasını tanımasılın..
Kale var diyorsun odalar var diyorsun o zman burası sit alanı . sit alanının ne olduğunu biliyormusun ?
yani siz kaç yaşındasınız bilmiyorum ama bu tarz yerlerde kendi yaşınıza bakarap çalışma olmadı falan söyleyemeyiz . buradaki salışmma 150 sene öncede olmuştur dahada eski olmuştur.. burası en az 6 veya 7 kişinin elinden geçmiştir ...
sonuda hephüsran . belki bi kaç şey çıkmış olabilir
Kardeşim burası 1. Derece sit alanı bunu biliyorum. Burayı kazanda daha öncesinde babamdı. Daha önce burada odalardan çok sayıda öküz heykelleri çıkardık. Yani buranin daha önceki halinide biliyorum. Yaşım 30 bu arada merak ettiysen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...