Manevi Destek!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bir Kul

Member
Selamunaleykum ustalarım. Forumu uzun zamandır takip ediyordum fakat bugün üye oldum. Sizin başlıktada belirtdim gibi manevi desteğinize ihtiyacım var.
Nefesi kuvvetli kalb gözü açık ustalarımdan medet bekliyorum. Bir takım sıkıntılar içerisindeyim. Bi ustam vardı burada nikini hatırlayamıyorum. Umarım o da görür konuyu.
Buradan açıklayamayacağım sıkıntımı. öselden yazarım yardım etmek isteyen ustalarıma. Hepiniz ALLAH a emanet olun ustalarım. Şimdiden ALLAH hepinizden razı olsun.

Özdengelir

Yeni Üye
Yha kızanım kimsenin desteğine ihtiyacın yoktur be Bırak bu işleri uğraşma destek ararisen allah kuran liderimiz peygamber yeter beya yapma kızanım yapmayasın sakkın

Bir Kul

Member
elhamdülillah namazımda abdesimdeyim herşeyin de bilincindeyim ustam. Allah a dua ediyorum. ancak sen yanlış yaklaştın konuya.

psh

Bilgili Üye
Selamunaleykum ustalarım. Forumu uzun zamandır takip ediyordum fakat bugün üye oldum. Sizin başlıktada belirtdim gibi manevi desteğinize ihtiyacım var.
Nefesi kuvvetli kalb gözü açık ustalarımdan medet bekliyorum. Bir takım sıkıntılar içerisindeyim. Bi ustam vardı burada nikini hatırlayamıyorum. Umarım o da görür konuyu.
Buradan açıklayamayacağım sıkıntımı. öselden yazarım yardım etmek isteyen ustalarıma. Hepiniz ALLAH a emanet olun ustalarım. Şimdiden ALLAH hepinizden razı olsun.
Aleykum selam kardesim inslalah tez zamanda atlatirsin sikintilarin bitip islerin yolunda gitmesi mutlu bir yasam surmen dilegiyle benimde var sikintilarim ALLAHİN izniyle atlatiyorum yavas yavas dua ediyorum hergun ozel degilse ne gibi sorunlariniz var bu arada sanirim uçmuş hocamizdan bahsediyorsun insallah size yardimci olacaktir bana oldugu gibi saygilar

Bir Kul

Member
ALLAH senden razı olsun ustam. evet uçmuş hocam dı şimdi hatırladım. özel olduğu için sıkıntımı yazamayacağım ustam kusra bakma. umarım sende atlatırsın.

psh

Bilgili Üye
ALLAH senden razı olsun ustam. evet uçmuş hocam dı şimdi hatırladım. özel olduğu için sıkıntımı yazamayacağım ustam kusra bakma. umarım sende atlatırsın.
allah sendende razi olsun kardesim..! Amin.

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kardeşim benim ..once rabbim sana ve tüm ümmeti muhammede hasta olanlarimiza acil şifalar versin .. bizler aciz birer kuluz... sifa tamamiyle ALLAH a aittir ... yalnızca ona kulluk eder yalnızca ondan isteriz ... bizlerinde yaptığı budur ... bizlere şifa ve rahmet olarak gönderdiğine bakar ona gore hareket ederiz .... bizim yaptığımız sadece size yol göstermek ....şifa ve rahmet kapısını göstermek....
Sen sıkıntını yaz benim özelime... 1 inceliyelim.. bakalim ...

mayhem

Co Admin
Co Admin
Hoşgeldiniz Bir Kul Sitede kalp gözü açık arkadaşların olduğunu bilmiyordum Nefesi kuvvetli dostlar var ilgileniceklerdir sizle Konununda gizli saklı olduktan sonra açık kalmasının bir anlamı kalmamış Kapatılmıştır konu . Biz bilmesekte olur aranızda halledin ALLAH acil şifalar versin .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...