MALA GPR ProEx System

palaks

Aktif Üye
kullanan varmı arkadaşlar bir ev parası istiyolar 170 bin tl :72:

Moderatör tarafında düzenlendi:

3ar1s

Yeni Üye
Almanya'da bu cihaz en fazla 20bin Euro tutuyor... 3D Radar Profesyonel kullanım için... İşinize yaramaz bu bilgi belki ama Türkiye için evet bir daire parası 3 + 1 deniz manzaralı:)

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
merhaba ;
Makinayı incelemiştim . 200.000 tl civarı bir fiyatı vardı çok başarılı ama o parayı buna bağlamak cesaret işi çok iyi yerlerin olması lazım....

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
kullanan varmı arkadaşlar bir ev parası istiyolar 170 bin tl :72:
kullanmadım ama fazla derin olarak ümitlenmemek gerekir diye tahmin ediyorum bunlar toprak altındaki duvar ve nesnelerin sinyal grafiklerini çıkarıyorlar konunuzu gerken yeere taşıdım yeraltı görüntüleme sistemleri saygı vede sevgilerimle bu kadar para varsa zaten 1 senede iki katına kafası çalışan biri çıkarır makinaya bukadar para vermeye gerek yok derim

cemilhan

Engellendi
Mala türkiyede var eğer yeriniz çok garantiyse.yok rüyamda gördüm yok birileri gelmiş yoklarla mışlarla gelmeyin lütfen. Şartlarda anlaşırsak tabi.

mayhem

Co Admin
Co Admin
Mala türkiyede var eğer yeriniz çok garantiyse.yok rüyamda gördüm yok birileri gelmiş yoklarla mışlarla gelmeyin lütfen. Şartlarda anlaşırsak tabi.
yer çok garentiyse bu cihazla yada sizinle neden işi olsun arkadaşların cihaz ne iş yapıyor bide bu kadar para ediyormuş ilginç şartlar nedir cemilhan !

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
yerin garanti olması için nasıl olması gerek ustam onuda açıklarsanız anlaşırsınız heralde yığmamı olacak garanti olması için güzel işaretlermi olacak kaya mezar desem bu cihaz iş yaparmı belgemi olacak daha bir çok soru olur heralde

cemilhan

Engellendi
Yer garanti derken şunu demek istedim bu define aleminde çok palavracı gördüm tonları konuşur ama cebinde bi çay parası olmayan insanlar var bir görüp on görmüş gibi anlatırlar. Biz her insanın orda bu var şu var rüyamda aksakallı gördüm demesine gidersek işimiz harap.garanti ciddi işaret veya belgelerle inanırsak gideriz mayhem ustat umut güzeldir kimsenin umuduyla oynamak gibi bir gayemiz yoktur
elbette şartlar olucak herkezin arkasından binlerce kilometre gitmek aptallık olur cebinde olan paranda gider bu acı bir gerçek ve herkes benim nedemek istediğimi anlamıştır masrafları karşılıcak. Yola çıkmadan önce masrafı koyacak önümüzeki çıkalım. %/40 paydan alınır çıkan mevla ikiye asla bölünmez tek parça halinde satılır para bölünür yüzdeliğe neyse verilir.şartlar bunlardır. alanda ufakbir nesne varsa mevcüt makinelerimizden kaçması imkansızdır. Mala 50mhzlik olan hortum anteniyle yerin altını 30 metreye kadar anlık olarak görüntüleyebiliyorsunuz.Nasıl anne karnındaki bir bebeğin görüntüleri bir ultrason yardımıyla görünüyorsa o şekil bir mantık düşünün.Fiyatının bu kadar pahalı olmasının sebebi budur Diğer GPR imiş gibi tanıtılıp satılan uydurma cihazlardan değildir.Birçok maden firmaları, Arkeologlar Jeofizikçiler gibi yerin altıyla alakalı görüntüleme ve analiz işlerinde bu tarz teknolojiler kullanırlar.ProEx modeli İsveç'li Mala firmasının en son modelidir Nasıl Pulse dedekötör deyince ilk akla gelen 1 numara lorenz ise gpr deyince de mala ramactır. Üç başlı hortumuda mevcüttur.alan ve arazi şartları önemli değildir. herdefineci yazın gider araziye biz kışın gideriz yazın yapmayız bu işi eylül un 10 da başlariz mart ın 10 a kadar.

mayhem

Co Admin
Co Admin
Ben sizi anladım şimdi şöyle anlatiyim sizde beni anlayın cemilhan konu sizin kullandığınız cihaz özelliklerini icratını anlatırsın memnun musun değilmisin yazarsın size kimse birşey demez şimdi 2 liralık cihaz bile olsa geliriz hallederiz işleri burda yasak teklif edeni'de yanaşanıda uyarmak görevimiz.

Brkcll

Engellendi
200000 türk lirası = 100000 leva git bulgarıstana

25000 leva daire
5000 leva orta ayar bir araba
20000 leva 4 yıl üniversite
12500 leva yıllık harçlık
Bu nemi demek
Üniversite mezunusun
Ab vatandaşı oluyorsun
Arkeolog oluyorsun
Yani
100 mala ya eşdeğer bir makine oluyorsun hayatta başarılar

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Mala Rama bir Gpr marka ismidir. Gpr grubunda şu an bu üretimte 5 adet seri var. Türk parasıyla 80 binden 180 -200 bin TL Ye kadar Mala Rama var.

Bu cihaza sahip olmak ne kadar önemliysede asıl önemli olan grafikleri verileri operatörün iyi analiz edebilmesidir.

İlk 6 ay arazide sürekli deneme yapan bir oparatör yeni okumaya başlar, 2 yıl bu cihazla dost olan daha yeni kullanıyordur bu cihazı yani ne nedir yeni görüyordur.

Gpr denilince bir çok cihazda renkli gördünüz veriler grafikler aklınıza gelebilir aslında onlar 3D çekim ve Gpr değildir. ama Mala gerçek bir Gpr olup verileri siyah beyaz ve cok karmaşıktır.

Mala her yerde kullanılmaz ağır ve cok aksamlı ciohazlardır dağda bayırda her yerde taşınması zordur.

4 metre derinliğe ineninden tut 18 metre derine kadar okuyana net bilgi verir. 21 mereyide gösterir ama ekran arayüzü derinlerde okunmaz karmaşıktır.

Yurtdışından alan gömrük parası vermezse cihaz ucuzdur ama faturasız bir cihaz yakalanırsa düşünün. Hem Malayı yakalayan faturalıda olsa geri vermez istese çünkü ortalıkta dolaşan oyuncaklar serbesttir.