maden yatagı

jeolog

Co Admin
Co Admin
Saha ruhsati isletme sahasindan cok daha genistir. Soyle dusunun 100 donum ormanlik alani devletten kiraliyorsunuz ama 5 donumluk kisminda aktif isletme kuruyorsunuz.

jeolog

Co Admin
Co Admin
Ayrica sizin cekingenliginizi kullanarak site icerisinden ozel mesajlar gelecektir ortaklik, alirim vs... bu konuda karsilasacaginiz sorunlardan site olarak sorumlu olmayiz bilin istedim.

timur964

konularim
hocam sizi ve yorumlarınızı takip ediyorum her zaman allah bilginizi arttırsın
ama ben işletme sahasi içerisinde degil hemen dibindeki dereden elde ediyorum altını ve boraks ile toz altını gram haline getirdim bunu kuyumcu alırmı almazmı onu daha denemedim biraz korkagım sanırım
ayarı belli olmadan kuyumcu hesabı hangi ayara yada milyeme göre yapacak

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Ülkenin dereleri sahilleri akarsuları gölleri kiralanamaz şahsi kullanıma verilemez. Bu saydıklarım tüm yurttaşların ortak kullanım alanıdır. Sadece elek olsun elinizde ve devam edin. Yukarıda yazdığım maddeyi de bulun hukuk arşivlerinden ezber edin.
Kolaylıklar diliyorum

Kanun_bey

Member
Ülkenin dereleri sahilleri akarsuları gölleri kiralanamaz şahsi kullanıma verilemez. Bu saydıklarım tüm yurttaşların ortak kullanım alanıdır. Sadece elek olsun elinizde ve devam edin. Yukarıda yazdığım maddeyi de bulun hukuk arşivlerinden ezber edin.
Kolaylıklar diliyorum

dediginiz konu anayasada geçiyormuş gerçektende bir sorun teşkil etmiyor o zaman aramam :D

Keskingöz

Süper Moderatör
dediginiz konu anayasada geçiyormuş gerçektende bir sorun teşkil etmiyor o zaman aramam :D
Ne bekliyordun?
Element uyduracak değiliz ya : ))
bilgi istiyorsun Allah rızası için paylaşıyoruz mübarek.
Bilgi beşeri ilişkilerdeki en büyük güçtür unutma.
Sağlıcakla kal..

jeolog

Co Admin
Co Admin
Aramada sorun yok. Sorun bulduktan sonrasi :)

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ülkenin dereleri sahilleri akarsuları gölleri kiralanamaz şahsi kullanıma verilemez.
Hocam öyle diyorsun da,adam atmış sahile 2 şezlongla şemsiye.Birde tabela asmış bilmem ne plajı diye.Giriş ücretli,Dışarıdan yiyecek,içecek getirmek yasak.İçeride para harcayacaksın.Bu yapılan sizin bahsettiğiniz kanuna muhalefet olmuyor mu?

Veya bölgede ki yetkililer bu işe nasıl göz yumuyor? Alan razı satan razı hesabı mı?

sef_er

Operatör
Evet uçanhollandalı ustam dedigin dogru askeri bolge bile olamaz, halkin malidir, kiyi kenar cizgisi olarak yasalarda belirtilmistir. bi zamanlar antalyada şezlonglar geri cekilmisti, simdi neredeyse denizin icine koyacaklar, kanunlarin uygulamasinda keyfiyet var. Bir sehrin merkezinde parkta kayanin dibi gibi bir yerde kalabalik bir grup geceleri kazi
yapiyordu ispit uzaktan izledi mudahele etmedi, simdi bakiyorsun kazma kurekli adami kacak kazi diye yakaliyor, anlamiyorum kardesim.

Keskingöz

Süper Moderatör
Hocam öyle diyorsun da,adam atmış sahile 2 şezlongla şemsiye.Birde tabela asmış bilmem ne plajı diye.Giriş ücretli,Dışarıdan yiyecek,içecek getirmek yasak.İçeride para harcayacaksın.Bu yapılan sizin bahsettiğiniz kanuna muhalefet olmuyor mu?

Veya bölgede ki yetkililer bu işe nasıl göz yumuyor? Alan razı satan razı hesabı mı?
aynen öyle uçan kardeşim. Bunun üzerine çok kavgalar çıktı, çok mahkemeler kuruldu. Bir tane şezlongcunun bile Leh’ine sonuçlanmadı.
Biraz hukuk paylaşımında mı bulunsak acaba? Ya da böyle bir başlık mı olsa.

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
Kolaylıklar diliyorum
fazla iyimsersiniz
sanırım eskiden kalma hukuk maddeleri üzerinden yorum yapıyorsunuz
eski çamlar bardak oldu o köprülerin altından çok sular geçti maalesef
maden ocağıydı hesti falan derken geriye yağmalanmadık ne kaldı
:S: