Kuş , Haç , Sürahi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OZY.YA

Moderatör
Moderatör
Keskingöz ustam atcam hepsini burda çalışacak çok yer var ama çalışılabilecek adam ve ekip yok maalesef 2 yıldır ben bulamadım güvenilir ve bilgili adamlar :)

Cann

Editör
Bu tasin usttunde baska isaretler de vardi kirmislar bunun buldugu alani gorsek sagini solunu genis acidan

OZY.YA

Moderatör
Moderatör
maalesef karşıdan çekme imkanı yok sadece yanlardan çekebilirim oda bir işe yaramaz küçük bir patika yol var sadece her tarafta ev var mahallenin içinde

-ATLAS-

Member
bu taş dereye 400 500 metre yakın ve hafif meyilli bir araziden geliyor derenin bir yakasında gizli olması muhtemel bir kilise var kilise dereye çok uzak değil derenin diğer yakasında ise yine dereye yakın bir yerdekayalık alan ve bu alanda emareler var diyor taşın tek parça değil diğer kodlar ise koparıldığı diğer kayada yani bu taş kopan kayanın alt tarafı kodlar olmadanda prestij bölümüne geçilemez yani hedefler bulunamaz ama çok hedef vermesi muhtemel

OZY.YA

Moderatör
Moderatör
kiliseyi bilemem hiç duymadım ama Bitlis Kalesi var evin karşısında yakın dere de 700-800 600-700 metre uzaklıkta belkide 1km ölçmedim şehirleştiği için bazı şeyleri bulmak pekte mümkün değil ama bahsi geçen yer tarihi bir yer

Kamhi Leonard

PiSaGoR
kiliseyi bilemem hiç duymadım ama Bitlis Kalesi var evin karşısında yakın dere de 700-800 600-700 metre uzaklıkta belkide 1km ölçmedim şehirleştiği için bazı şeyleri bulmak pekte mümkün değil ama bahsi geçen yer tarihi bir yer
Işın zor bu işaretten sana ekmek çıkmaz ama bunu biraz daha kurcalarsan çok farklı şeylerle karsilasman an meselesi
Bölgeyi çok iyi bilirim ama senin orda çalışma yapman çok zor düşüncesindeyim yanlışım varsa düzelt...

Yapsan dahi ihbar yersin
Tutki hakimsin bölgeye yinede isin zor benden daha iyi biliyorsun

Yerinde olsam kirsallarda ki yerlere odaklanirim
Oranın şartları bu süreçte nedir nedyildir
An itibariyle bilgi sahibi deyilim

Sana bir tavsiyem ...
Kâr düşmeden son baharı degerlendir
Kirsallarda keşif yap bol bol gezin bulduğun şüpe duyduğun yerleri iyice resimle
Kış boyu burdan bilgi edin ilk baharda da çalışmamı yapmandan yanadır tavsiyem
Kolay gelsin

OZY.YA

Moderatör
Moderatör
Işın zor bu işaretten sana ekmek çıkmaz ama bunu biraz daha kurcalarsan çok farklı şeylerle karsilasman an meselesi
Bölgeyi çok iyi bilirim ama senin orda çalışma yapman çok zor düşüncesindeyim yanlışım varsa düzelt...

Yapsan dahi ihbar yersin
Tutki hakimsin bölgeye yinede isin zor benden daha iyi biliyorsun

Yerinde olsam kirsallarda ki yerlere odaklanirim
Oranın şartları bu süreçte nedir nedyildir
An itibariyle bilgi sahibi deyilim

Sana bir tavsiyem ...
Kâr düşmeden son baharı degerlendir
Kirsallarda keşif yap bol bol gezin bulduğun şüpe duyduğun yerleri iyice resimle
Kış boyu burdan bilgi edin ilk baharda da çalışmamı yapmandan yanadır tavsiyem
Kolay gelsin
hayırlısı :)

yer var bende çalışma yapcam illaki hatta bazıları içinözellikle kışı bekliyorum denebilir bazıları içinde geç kaldım maalesef her neyse hepsini paylaşcam inşallah

OZY.YA

Moderatör
Moderatör
başka fikri olan var mı acep çalışma yapmayı düşünüyorum bakalım sonuç ne olacak

deli firat

DOĞACI
Bütün şifre çeşmede kendine güveniyorsan ?? rastgele

kabakburgiba

Operatör
bu kadar yazdıklarıma doğru diyorsun ama tılsım ve tuzak önemli değil diyorsun : )) bu arada başlığa yılan’ı da ekle onu görememişsin.

Söyle bakalım bu evde yaşayanlardan akıl yitirmesi ya da musallat gibi bir durum olmuş mu? Ya da eski sahiplerinden ?
bu evde huzur olmazzz.başlarına kimbilir neler neler gelmiştir.

kabakburgiba

Operatör
kilise uzakta olmamalı.ev ile mutlaka bi bağlantısı olmalı.

kabakburgiba

Operatör
tüneldeki taştan sonraki kısımda hiç araştırma yapmadınmı.taşın arka tarafında tünel mutlaka devam etmeli.asıl önemli şeyler o taştan sonra başlar.el işareti yeminli paradır.kendine dikket et.gaga kısmını iyiinceledin mi ağzı açıkmı ona dikkat et.yılana dikkat et.çıplak elle elllememeye özen göster.zehirlidir biliyorsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...