Kaya uzerinde kalp işareti biraz ilerisinde hac işareti yorumlarinizi bekliyorum

zamparadam

Yeni Üye
abıcım cızdıgınız yerlerı kırmamız mı gerekıyor pek anlayamadım ..ilgileriniz ıcın hepınıze çokçok tesekkurler ..

Turko

Uzman
Turko abı ben bu tasın ılerlerınde haca benzettım o kayanın bıraz daha ılerısınde merdıven yapılmıs gıbı bır kayada merdıvenın ustundede tas yıgıntıları vardı hepsını yyukledım fotolarda mevcut otekı kayalarda sız abılerım anlıyorsunuz valla ben cok bılmıyoum ne yalan soyluyeyyım
Usta Antalya Elmalı da aynı işareti ve söylediklerini bire bir gördüm . Kilisenin papazi yaşıyormuş burda dediler evi vardı yıkıldı dediler taşlar altında kalan 4 basamak merdiven , kayada kalp işareti 10 metre kadar içersinde üzüm sıkma alanı sunak gibi durur onlarda , Hemen arkasında sol el işaret parmağı kesik halka içerisinde , bahçenin diğer tarafında halka içinde halka ve D işareti . Takip ettiğimde 150 metre kuzeyde tünelin kısım kısım çöken yerlerini gördüm yani demem o ki 3-4 dönüm alandan bahsediyorum . Sadece kayaların olduğu yere odaklanma yada sadece kalp işaretine takılma etraflıca incele .

zamparadam

Yeni Üye
turko abı bu ızmırde bır ısaret ben ısaretı gorunce ınternetten bıraz bakmıstım kalbın asagı kısmının gosterdıgı ıstıkamete odaklan dedıler kalbın alt kısmı buyuk bır kayayı gosterıyordu kayayı fotolarda attım buyuk artı gıbı bır ısaret var ve alt kısmında dort tane delık artı olan kayayı bıraz gectım merdıvenlı bır kaya gıbı kaya vardı ve asagısını kırmıslar sanırım calısma olmus ama bırsey bulamamıslar bos bır kazı olmus onlar ıcın kayaların hepsını attım turko abı ..