Kaya uzerinde kalp işareti biraz ilerisinde hac işareti yorumlarinizi bekliyorum

zamparadam

Yeni Üye
Sa abilerim dere yataginda bir buyuk kayada kalp isareti mevcuttu alt kismini takip ettim ilerideki kayada hac oldugunu dusundugum bir isaret ve biraz ileride yerlesik kayalarda merdiven gibi bir yer vardi sanirim onun onunde calismislar ve kayada merdiven gibi bir isaret farkettim yorumlarinizi bekliyorum sayin ustatlarim

ragıp

Uzman
kalp çok güzel
çok yakında bir bayan mezarı var der
kalp işaretinin yakınında dır
derin de olmaz
mezar muhakkak risk taşır, tuzaklıdır
bu tür mezarları, kontrollü açmakta fayda var
zengindir, bol takı ve mücevher bulunur
hayırlı olsun

zamparadam

Yeni Üye
:)

Ah abi bilsem nerde oldugunu gerekli uygulamayi yapiverirdim :) bilgili abilerime guveniyorum nerde olabilir diye

zamparadam

Yeni Üye
kayanın etrafının fotoları mavcut abı artık sıstemı ogrendım cekıyorum heryerını mehmet abı ama sızın gıbı sonradan buraya foto ılave edemıyorum nasıl olcak anlamadım bu ara kosturuyorum ama elde var sıfır belımızıde yedık :))

zamparadam

Yeni Üye
yok be abıcım ne fotoraflardası fotoları ben cektım oyle ınternetten alma gıbı mı dusundunuz sıteyı cok ıyı bılmedıgımden bı konu actım mı ılk sefer foto yukluyorum sonradan ılave edemıyorum bız emege ve bılgıye saygı gosteren bırıyız asla kımse ıle dalga hakkını calma gıbı bır sey olamaz keske yuzyuze tanıssak ragıp abı oyle bır ıhtımalın bıle olamayacagını anlarsınız sozumuz ozumuz bırdır Kımse ıle dalga gıbı bırsey omrumuzce yapmadık saygılar ... dusuncenız ıcın uzuldum

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Kalp işaretinin olduğu kayanın ebatları nedir dostum? Şekil olarak mezara benzemesi açısından soruyorum. Boşluk bak kayada.

Sevgiler.

ragıp

Uzman
Ah abi bilsem nerde oldugunu gerekli uygulamayi yapiverirdim :) bilgili abilerime guveniyorum nerde olabilir diye

@zamparadam
senin ifaden "
Ah abi bilsem nerde oldugunu gerekli uygulamayi yapiverirdim :) "

fotoğrafları ben çektim diyorsan, ifade tarzın yanlış
öyle bir yazmışsın ki; mezarın değilde, işaretlerin nerede olduğunu bilmiyorsun havası var
o vakitte haliyle tepki alırsın

selametle

ustalarda sana mezarın noktasını söylerler
sen müsteri ol

zamparadam

Yeni Üye
abıcım olcmedım cm bılgısı veremem ama tahmınen 120 ye 2 metre gıbı yerlesık bır kaya

zamparadam

Yeni Üye
yok cnm abıcım ben sızın gıbı profesyonel gıbı bılmıyorum yanı kayayı bılsemde meftayı bulamam yanı kayaya hemen gıderız olurmu oyle abı yanlıs anlasıldık sanırım mezarın yerını bılmıyorum yanı onu bılsem dıyorum o bılgı konusunda sızın degerlı bılgılerınıze basvuruyorum zaten kusura bakmayın yanlıs anlasıldım sanırım ..

zamparadam

Yeni Üye
abı kayada mezar olma ıhtımalı yok ama ust tarafta yerlesık kaytalarda merdıven gıbı bır yer gordum hatta asagısını kırmıslar sulu canagını kırdıklarını dusundum bır tek orda olabılecegını dusunuyorum ama tabıkı degerlı goruslerınız onemlı