Kaplumbağ kasa olabilirmi ?

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ustam benim tospanın sol yanında iki oyma cay tabagı boyutlarında sırtında bir kare var takvim yapragı boyutunda on metrelik bir rampaya tırmanır halde baktıgı yerde üç metre önünde 50×50cm boyutunda kare şeklinde zeminde aslan kabartması betimlenmiş arkası dere
Kaplumbaga konuna baktim bahsettigin oysa tekrar gozden gecirmek lazim+ benim kanaatim iscilikler var fakat kalumbaga olmadigi yonunde. Kayanin sirtini guzel resimlersen belki bir fikir verebilir. Selametle kal

Tastan

Editör
Kaplumbaga konuna baktim bahsettigin oysa tekrar gozden gecirmek lazim+ benim kanaatim iscilikler var fakat kalumbaga olmadigi yonunde. Kayanin sirtini guzel resimlersen belki bir fikir verebilir. Selametle kal
İşçiligi kayanın dökümü zemin kayaya baglanmış olması başka birşeyi çagrıştırmıyor kaplumbaga oldugu konusunda eminim boşluklarını odaları tespit ettim zamanını bekliyor bu işaretler ve baktıgı aslanın gizemini çözmeye çalışıyorum neden ikisi bir arada hangi medeniyet kullanır bu ikiliyi

R00T

Profesyonel
Co Admin
Evet benziyor ama neden biraz yüksek yerden durup bu taş ve civarına gözün hükmedebileceği bir fotoğraf eklemedin ki ustam.bunun çok faydası olurdu.Arkada ki taşta kesik izler mi var.

Tastan

Editör
Evet benziyor ama neden biraz yüksek yerden durup bu taş ve civarına gözün hükmedebileceği bir fotoğraf eklemedin ki ustam.bunun çok faydası olurdu.Arkada ki taşta kesik izler mi var.
Arkası dere ustad tabi otarihte akarmış şimdi tarla yani arkasında bir taş mevcut degil tospa guneye bakıyor batısında üç metrede bir taş var agır bir tas yarısı toprakta fakat işaret yok üstünde

R00T

Profesyonel
Co Admin
Kareyi göremedim yorgunluktan olabilir Mirkut usta görüşleri benim içinde çok kıymetlidir.Bence imkanın dahilinde ise bu alanı fotoğraflar ile konun üzerinde devam ettir.

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Orası dogu tarafı ıki adet yan yana cay tabagı boyutunda oyma var sırtındada bir kare mirkut ustaya onu sormuştum
Tsbagalarda zaten guneye bakan makbuldur, dedimya benzetemedim. Birde madem tosbaga diyoruz baktigi yonde setli yerler yada kayalar olmali yukarisindada harmanlik kucukte olabilir. Bunlara dikkat ettinizmi. Root ustam sende benim icin degerlisin kardesim, sagolasin.