Kaltal kaya veya şahin kaya

paytoncu

Aktif Üye
Ve Aleykum Selam
Sen gorup mu anlatiyorsun
Belgeden okur gibisin
Belgede gecen seylerin hepsini tek anlatimla siraladin
Gordugun seylerin bir tanesini paylas ki balkaya ustamin ici rahatlasin oda bu eskiyalarin pesinde beraber yol arkadasi olursunuz kim bilir
Selametle
Ben görmeden belgesiz nasıl bukadarını anlatırım sizcede saçma olmazmı evet bir kaç resim var lakin mademki bu yedinci bölge denilen yada eşkiya belgesinin alanı bu kadar önemli ise ben kesin olarak net diyorum benim elimde belge olsa veya nokta bilsem burda işim ne? Bende diyorum belge sahipleri varsa belgesinin doğruluğu için bir nokta diyecek öncelikle ben doğruluk payı a bakacam sonra . Bu şimdiye kadar bulunmamış ise ben neden şurası diyipte okadar emeği heba edeyim şuan alanda kuş uçmuyor ozaman ben o alana nasıl gidecem işte mesele bundan ibaret. Umuyorum ki diğer ustalarımız abilerimiz benim bu durumumdan rahatsız yada saygısızlık saymazlar. Şimdiye kadar buradan kelam etmemiş kimse lakin emin olduğum için yoruma ihtiyaç duymuyorum. Ben bölge hakkında sadece üç beşini burda anlattım gerisi hala duruyor. Şimdiden kusurlarım affola saygılarımla ..

paytoncu

Aktif Üye
Güzel temennileriniz için ALLAH c.c razı olsun.
Konunuza dönecek olursak, söylenecek çok şey var lakin omuzunda bakraç olan kız kiliseye yakınmıdır ve düzlükte yerde döşeme taşlar varmıdır. Selametle kal
Malesef kilise anlatıldığı kadar iki kelimelik mevzu değil. Kilise bakraçlı kızın hafif güney batısı kartala kilise yakın. Veya şahin kayaya. Bu arada bana kalırsa kartaldan ziyade burası şahin kaya çünki odası 2 MT boyunda 2 MT eninde anca gelir başka şekilde oda olmaz burda lakin bir kaç yerden giriş olduğunu fark ettim tabiata aykırı örgü var olduğu kesin ve net belli. Bir kaç tane küçük mihrap gibi işaretler mevcut etrafında ayrıca burası hem şahin kaya hemde Kartal kaya. Kayalık 3 kademeli orta bölüme ipsiz halatsız inilmiyor bilginize

Memleket neresidir?
7. Bolge ege midir?
Ogrenmek babinda soruyorum

Bulan usta 2

Member
Birde şunu izah edelim Kartal kaya veya şahin kaya siz isimlendirin bu kartalın doğu tarafında iki tane tekne mevcut biri net biri sanki bir dip yere saklı gibi görünüyor dipte bir yerde ve ayrıca kartal veya Şahin'in küzeyinde bir derviş var oda kuzeye bakıyor. Zaten buranın doğusunda bir dere 3 gen veri taşı yukarısında 7 fil fillerin doğusunda omuzunda bakracı olan kız. Daha doğusu payton az doğusu sofra kaya daha doğusu şelale vesaireler .
Senin yazdıklarını hayretle okudum dediğin şeyleri bende nasıl ulaşırım

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bahsettiğiniz dere kaleye yetişmeden iki suyla birleşirmi? Bahsettiğniz şahin kayada bu kısımdamı.