Kabartma yılan

Cadde

Member
IMG_20220917_213808.jpg
15 metreye kadar bu yönün resmi? varmı

spyfrs

Moderatör
Moderatör
Dedektörün yoksa burada birşey yapamazsın burada bir kapalı mağra var bu mağrada bir mezar var ne varsa o mezarda var. Haç kırılmasaydıda görseydik keşke.Kartal yılan bunlar farklı anlamlar ifade eder yılanın kayası yerinden oynatılmış sabit değil. Yılan genellikle klise civarını yapılmıştır maximum 1000 metre etrafında klise olması lazım. Klise ile yılan arasında klisenin paraları gizlidir. Kartal figürünü biraz daha uzaktan resimlesen yerdemi dik duran kayada mı nekadar büyük kayada bakmak lazım. Bölgen güzel omega işareti değimiz işaret kesinlikle gömüdür diyebilirim.

turkmen1

Yeni Üye
Dedektörün yoksa burada birşey yapamazsın burada bir kapalı mağra var bu mağrada bir mezar var ne varsa o mezarda var. Haç kırılmasaydıda görseydik keşke.Kartal yılan bunlar farklı anlamlar ifade eder yılanın kayası yerinden oynatılmış sabit değil. Yılan genellikle klise civarını yapılmıştır maximum 1000 metre etrafında klise olması lazım. Klise ile yılan arasında klisenin paraları gizlidir. Kartal figürünü biraz daha uzaktan resimlesen yerdemi dik duran kayada mı nekadar büyük kayada bakmak lazım. Bölgen güzel omega işareti değimiz işaret kesinlikle gömüdür diyebilirim.
Kartal kayada, kaya dik duruyor 200 metre aşağısında topal ayı var tek bacağı yok bölge güzel ama işaretlerden çözüme gidemiyoruz sıkıntımız o, daha öncede dediğim gibi yılan kartalın altında kaçar gibi duruyordu ama işareti bozmuşlar şimdi ayının ayağı nerlerde olabilir onu arıyorum

turkmen1

Yeni Üye
Birde omega gömü tamam da nersinde bu işaretin çözümü ne nasıl yol izlenir

spyfrs

Moderatör
Moderatör
Kartal kayada, kaya dik duruyor 200 metre aşağısında topal ayı var tek bacağı yok bölge güzel ama işaretlerden çözüme gidemiyoruz sıkıntımız o, daha öncede dediğim gibi yılan kartalın altında kaçar gibi duruyordu ama işareti bozmuşlar şimdi ayının ayağı nerlerde olabilir onu arıyorum
Kuş resimleri kasayı ifade eder emanetci parası diyebiliriz. Kartala sırtını yasla baktığın yönde bir kaya olcak hafif ovalleştirilmiş işlenmiş bir kaya olcak o kayada ikinci işaret olabilir yoksa kaya yı ters çevirdiğinde altında bir kasa olabilir yada ikinci işaret çıkabilir kasaya götürcek. Topal ayıyıda bir resimle onuda görelim bölgeden parça parça sadece işaret resmi atıyorsunuz etraftaki emareleri göremiyoruz. bu yüzden biraz daha geniş çaplı fotograflarsanız daha iyi olcak

Tantulus

Aktif Üye
Ya bu iş farklı yerlere mi gitmeye başladı yılan di OMEGA oldu şimdi kartal çıktı

turkmen1

Yeni Üye
Bu da aynı bölgede aralarında 200 m mesafe var, şimdi dere yatağı bölge yamaç kayalıkta bulduk bunu ayağının biri yok o ayak nerde olabilir bana bu konu hakkında yardımcı olabilirseniz sevinirim az ilerde dere çatal yapıyor bu kurt gibi duruyor ama ayı da olabilir karar vermedim

Ekli dosyalar

turkmen1

Yeni Üye
Ya bu iş farklı yerlere mi gitmeye başladı yılan di OMEGA oldu şimdi kartal çıktı
Kardeşim resmini çekemediğim için içğn konuyu direkt yılan olarak açtım çünkü omeganın hemen hemen aynısı idi o sebeplen direk kabartma yılan diye açıp o resmi koydum şimdi fırsat buldukça çektiğim resimleri paylaşıyorum

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bence kazıkları hazırların işin sonunda voyvodaya bağlanacak gibi geliyor :) Hadi hiç olmasa arada Volcan a da bağlanmazsa olmaz. Oralarda bir kırk katırın gireceği mağarayı buldun mu al sana İndiana jons filminin yenisini çekecek güzel bir film mekanı :cool:

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bu bölgede gizli saklı, açılacak bir şey kaldığını sanmıyorum.

spyfrs

Moderatör
Moderatör
Bu da aynı bölgede aralarında 200 m mesafe var, şimdi dere yatağı bölge yamaç kayalıkta bulduk bunu ayağının biri yok o ayak nerde olabilir bana bu konu hakkında yardımcı olabilirseniz sevinirim az ilerde dere çatal yapıyor bu kurt gibi duruyor ama ayı da olabilir karar vermedim
birşey diyeyim mi sen hep işaretin resmini atıyorsun biz senden sade işaret değil çevreninde resmini yada işaretin olduğu kayayı uzaktan resimlemenide istiyoruz ama hep aynı olay işaret resimleri tamam doğru bizzat gitmişssin 18.09.2022 saat 13:24 de oralardaymışsın çekmişsin anladık ama anlattığın arazinin resmi yok anlatıyosun dere yatagı bölge yamaç 200metre falan filan ama resim yok bence çokta fazla üzerine konuşmaya gerek yok. @dadas_25 ustamıza katılıyorum indiana jons filmi çekilir yani.